@ Anouska Mijn moeder, zus en 3 vriendinnen weten dat ik ben gestopt met met de pil. Er wordt dus ook regelmatig gepolst of mijn menstruatie al op gang is gekomen... 1 van die vriendinnen is zelf zwanger en de andere gaat de medische mallemolen in om zwanger te raken. Bij hen kan ik dus lekker m'n verhalen kwijt . Verder wil ik het niet aan de grote klok hangen (5 personen is al uitgebreid zat ) en ontwijk ik alle zinspelingen of wij al voor kindjes willen gaan.
@anoeska... hier weet alleen een bevriend stel het... die zijn 24 weken zwanger... stik jaloers natuurlijk de mannen spelen samen voetbal en die hebben het er regelmatig over zijn net zo zenuwachtig... mijn vriend is trouwens ook helemaal gek geworden van mij.. wilde er niets van horen.. maar nu ik al een week overtijd bent, is hij heel nieuwsgierig.. Nog niets??? zullen we weer niet eens testen (ik wil dat niet voor eind mei-> cyclus is van slag denk ik...) want je borsten zijn echt groter, en je was ook zo humeurig afgelopen week (vind je het gek als je lichaam van slag is waar je van baalt :x ) dussss het komt van zelf hoor... eens worden ze allemaal nieuwsgierig...
jaja ook ik heb vandaag mijn spiraaltje laten verwijderen, ik heb zoals je hieronder ziet, al een prachtige meid van bijna 1,5. nu gaan we voor een broertje of zusje, ik vind het allemaal erg spannend!!!!!! KUS VAN MIJ
Ik ben ook gestopt in mei. ^^ Ik vraag me af, ik heb nu al een paar dagen last van de bekende zeurderige pijn... kan het zijn dat je menstruatie dan toch niet door komt, of betekent dit dat het eraan zit te komen? Of zou het misschien iets anders kunnen betekenen? hebben meer hier last van?
Ja, die heb ik al gehad. Ik was ook eigenlijk daarvoor al gestopt maar ik telde pas vanaf nu, omdat toen mijn 'nep menstruatie' al geweest was. Had ik er bij moeten zetten.
Oké....maarja geen idee of je dan nu weer ongesteld wordt of dat je ei-sprong nadert? Ik weet het niet, heb er zelf geen ervaring mee Ik heb net een boek over zwangerschap besteld! En morgen krijg ik het al! =D> Whaha!
jaja... al onze vragen op jouw botvieren tot dat je een samenvatting heb gepubliceerd ik ben mijn vent al zo gek aan het maken om een babykamer te mogen kopen zag een hele mooie staan, in de aanbieding, zeker 500 a 600 euro goedkoper dan de meeste babykamers die ik mooi vind.... maar een beetje jammer dat ik gekluste eieren heb
Haha, dat vind ik dan wel weer grappig! Daar moet ik nog niet mee aankomen hoor! Noem nu wel het ene kamertje de 'babykamer' dus kan hij er alvast aan wennen en ik moet bekennen... hij is er denk ik ook wel een beetje mee bezig op zijn manier. Hij is namelijk druk aan het opruimen boven en het lijkt er op dat nou net dat ene kamertje vrij wordt gemaakt... Maar, nee, ik moet geloof ik nog niet beginnen over meubeltjes Wat heb je gezien voor kamertje jufkrisje? Wit of een een andere kleur?
dat dat ik echt een wit babykamertje zou uitkiezen.. maar nu ben ik (weer -> in de woonkamer ook) verliefd geworden op een koloniaals 4 delige set... met rieten mandjes enzo... maar mijn vent is ook nog niet heel enthousiast hoor maar weken terug zei hij nog houd eens op! en nu is dat al minder... nog maar wat zeuren denk ik
Ik geloof dat ik beter nog maar niet naar kamertjes kan kijken, want ik denk ook dat ik steeds van gedachte zal veranderen Is wel mooi zo donker. Wordt toch vaak uitgegaan van een witte kamer (gaat mijn voorkeur nu ook wel naar uit..) maar zag laatst een zwarte kamer (meubeltjes dan) met leuke kleurtjes als accessoires en dat was ook wel erg mooi. Maar goed, zwart en een lief klein baby'tje... : Vriendin van me heeft een muur met zwart behang, is toch wel gaaf... Lastig hoor, haha. Oh ja, ik zou niet nadenken over een kamertje [-X Mijn vriend kijkt ook vol ongeloof als ik weer eens over baby's begin en helaas is dat bijna elke dag wel een keetje op één of andere manier...
Hihi leuk er wordt al gepraat over babykamers!! Wij waren er toen snel uit. We hebben een kersenhouten kamer met witte accenten en zilverkleurige handgreepjes. Ik wilde perse geen witte kamer en deze vonden we allebei meteen super. Zal eens kijken of ik er een plaatje van kan vinden. Als wij een tweede kindje krijgen krijgt Louise een nieuwe kamer en gaan de 'baby' meubels naar de kamer van de nieuwe baby.
Naam: Leeftijd: Kinderen: Laatste pil: Eerste ronde: Bo1985 / 23jr / 0 / 12-05-09 / Juli - Aug. Starfish / 26jr / 0 / 08-05-09 / ..... Jufkrisje / 23jr / 0 / 5-04-09/ Mei. MaryW / 30jr / 1 zoon / 28-05-09 / Aug - Sept. Mutzie / 27jr / 0 / 28-04-09 / ..... Querido / 22jr / 0 / 13-05-09 / Juni Chelleke / 27jr / 1 zoon / 12-05-09 / mei 1979 / 29jr / 0 / 28-01-2009 / Aug-Sept. / Nog geen menstruatie Channie/20jr/1 dochter / ?/ mei Mamanama/34 jaar/ 1 docher/16-03-09/april!
Leuk hoor dat jullie allemaal over babykamers nadenken enzo! Het klinkt raar maar daar denk ik dan dus echt niet aan he! Ook niet aan welke spullen ik wil kopen ofzo..ik heb zoiets dat komt wel als ik een week of 20 zwanger ben. Daarbij heeft mijn moeder altijd gezegd dat ik geen spullen mag kopen voor ik zwanger ben en niet voor de 12 weken want dat zou ongeluk brengen. Ik vind dat ze gelijk heeft, dus dat zou ook wel meespelen, dat ik voel mijn gevoel niet mag/kan kijken denk ik. Manuela79 wat een super mooie kamer !
Ja, ik doe dat ook niet. Ik vind het leuk om te dagdromen en om er al een hoop over te lezen/weten etc. maar ik loop niet te hard van stapel door al dingen te kopen. Stel nou dat het helemaal niet lukt, zit je daar met alle spullen. Dat maakt het dan alleen nog maar moeilijker.....(komt een beetje de pessimist in mijn boven) #-o Jep! 8) Hihihi! Ik laat je wel weten of het een aanrader is of niet
nou, ik zal je vertellen ik heb alles al. je kan beter vragen wat ik niet heb 2veiligheidshekjes een babybadje een babyfoon en luiers voor de rest heb ik alles.. ja en ik ben nog niet eens zwanger. maar ik vind, als ik was leuks zie en dan is je kind er en je hebt dat leuks niet gekocht dan kan je heel lang zoeken maar waarschijnlij is het dan gewoon weg! zelfde geld als een kinderkamertje ik heb zon leuke toen gezien en het was op loop afstand van ons huis vandaan (andere wijk) nouook maar meteen genomen want ja als ik dat helemaal top vondt dan moet ik heb gewoon hebben alleen mag ik nu geen kleertjes meer kopen!n anders heb ik te veel
Wow, dat is wel erg opimistisch om alles al in huis te heben! Kan me wel goed voorstellen dat als je iets leuk ziet het wil kopen, maar ik heb net als Channie zoiets van: dat komt allemaal wel als ik in ieder geval 12 weken zwanger ben. Ik koop nu ook echt helemaal niks. Denk niet dat ik t zou kunnen 'handelen' als ik niet zwanger zou kunnen worden en al die spullen weer weg moet doen.... Het is dan er veel zwangeren om me heen zijn waardoor ik nog wel eens in een babywinkel kom, maar dan ook kijk ik niet voor mezelf. Nou Starfish, ben benieuwd of het wat is het boek!!
Hey dames, Ik heb mijn laatste pil op 10 mei, toevallig, maar wel toepasselijk geslikt. Moet ook bekennen dat ik het forum al een aantal dagen met veel herkenning lees , maar nog niet op het forum durfde. Ik vind het superspannend en doodeng, maar ben er helemaal klaar voor! Het lijkt of iedereen in mijn omgeving bevallen of zwanger is en ik ben stikjaloers. Ik lees vanalles over ontpillen en cyclus bijhouden, maar daar heb ik niet eens geduld voor. Hoe eerder hoe beter, maar geduld is een schone zaak.... Ik ben benieuwd wie we als eerste kunnen feliciteren @ Starfish: Ik kreeg van m'n schoonzusje (in maart bevallen) het boek: Het negen maanden wonder. Heel uitgebreid en veel duidelijke foto's. Zij had het (voorlopig) niet meer nodig en misschien vond ik het interessant om te lezen