Fijn dat die lange werkweek er op zit Nieke! Nu is het echt aftellen! Heerlijk! Moet je nog veel regelen voor de kleine? Hahaha ja allemaal aan de nieuwe avatar. Ik heb er ook 1 'klaarliggen' maar daar wacht ik nog even mee... Al ben ik toch ook wel enorm gehecht aan mijn beertje!
juju, je geeft me de kriebels. Voor nienke is het aftellen, maar daarna ben ik ..waaaaaaaaaaaaaaaah...geeft beetje een eng idee ahaha..maar wil ook zo graag..kan niet wachten tot het gevoel dat de kleine om me borst word gelegd..Die duizende emoties die door je lichaam giert...die oerkracht die je gebruikt.. avatar: ja wilde wat anders..maar of dit hem is geen idee hahaha fotobank: komt nog foto'sj kamertje komt ook nog net heerlijk wraps gehad. J vond het ook lekker. zijn eerste keer. beetje te veel op.. zaterdag de sleurhut op stalling gooien. moeten in die buurt zijn. Zondag even naar de nieuwe speelding hier in de stad daarna door naar schoonvader..
Was je toe aan een nieuwe spikkel? *Wat had je ook alweer? Stom dat ik dat niet weet hahaha!* Hoe eet J nu spikkel? Zelf met vork/de hand? Hier net nog even naar een speelgoedbeurs geweest in het dorp. Had voor 2,50 een zgan roze keybord (zag hem daarna in het intertoys boek voor 25 euro staan haha), voor 1 euro een Bumba puzzel en voor 2,50 een set 'speelijsjes' (hoorntjes, bakjes en dan allemaal bolletjes die je er met klittebandjes op kunt doen) en een speelpizza (ook met klittenbandstukjes) met pizzasnijder, leuk voor in het keukentje . Kind voor 6 euro dus weer helemaal blij, haha
Had een vrouwtje met een baby.. zo;n cartoon achtig plaatje. J begint steeds meer met de vork en lepel te eten..heel netjes naar zijn mondje toe. met toetje gaat het nog wel eens er naast en valt alles van zijn lepel.. maar hij probeert het wel.. lukt het niet gebruikt hij zijn handje.. meestal met macaroni. leuk loki.. zal eens kijken in de buur of wij wat hebben, ben wel gek op dat soort dingen en waarom duur doen als het ook goedkoop kan..
Mummeltje hetzelfde inderdaad. Vandaag macronie en dat gaat niet snel genoeg met vork/lepel dus dat is een volle hand en dan proppen . Mijn vriend vind het niet normaal hoe een bende ze er van kan maken (en dan hebben we nog een hond die niets op de grond laat liggen) maar mij lijkt dat het er gewoon bij hoort ). Ja inderdaad, ik koop daar eigenlijk altijd dingen die ik wrs anders niet zou kopen nieuw, zo heeft ze lekker wat afwisseling voor een paar euro. Iedereen blij Was met een vriendin van 2 straten verder en die ging daarna nog ff mee wat drinken, weet niet meer precies waar het over ging (iets met de kindjes) zegt mijn vriend ineens "Ja dat is ook makkelijk voor 'de nieuwe'''. ZUCHT. Weet niet of ze het door had maar hij zegt steeds dat IK mijn mond vast niet kan houden (tegen mijn moeder bv) maar zelf heeft hij zich alweer verl*lt. Ellendeling
haha soms ook net oorlog onder de kinderstoel hihih..hier net zo. vind het niet erg..zo leren ze het wel.. en netjes eten komt zeker wel.. de neefjes worden nog gevoerd (2 en 3) als ze eten teminste, zitten altijd op schoot...maar goed daar mag niet geknoeid worden...ik heb echt zoiets relaxed...doekje er over klaar...
oe domme papa hahaha.. ik heb me bij de fysio verl*lt over het geslacht..volgens mij had ze niks door..nou ja anders pech..maar man lief heeft zich laatst ook bijna verl*lt.. Zal ook netjes een * zetten net als jou loki.. net evne mp gekeken naar kid sit.. iemand vraagt 110 euro..pffff kan beter nieuwe kopen voor 119 euro..sjonge..btw verhging er op gegooid?? hebben jullie al iets gemerkt van de btw verhoging?? wij nog niet.. niet bij ikea..net niet bij de super..al was dat wel een dure..bij de AH...en had net contact met de caravanstalling en daar houden ze gewoon de oude prijs en geen btw er op..
jee me typen is laatste dagen ook nergens naar...heb ook rare dingen..zo had ik van de week dat ik afwasblokje uit het papiertje haalde voor in de machine te stoppen. En gooi ik niet het papiertje weg maar het blokje en doe ik het papiertje in de machine..hoe dom.. laatst de glazen al van het aanrecht geveegt...hoe dom... of zeg rare dingen..kan de zin van van de week niet meer herinneren, maar snugger was die niet...
Haha ja slagveld is het hier ook na het eten. Maar ach, met een tegelvloer en een kunststof kinderstoel kan er weinig mis gaan (oke op die vlekken op de muur en plafond -ja plafond zei ik...- na). Overigens kleed ik haar wel om als we rode saus eten . Moet echt niet hebben dat ze mn mooie kleertjes onder smeert met onuitwisbaar spul hoor, haha! Uhhh, geen idee, ik let er niet zo op Spikkel . Al ben ik nog niet veel verder geweest dan de super.
Ach zo lang je excuus hebt is er niets aan de hand Nee, als het nog 9 euro scheeld ging ik toch ook mooi een nieuwe halen met garantie ed.
Wat een popje Loki! En goed geslaagd dus, op de speelgoedbeurs. Die klitenband-ijsjes zijn echt superleuk, volgens mij komen die van een thuismama-webshop, daar heb ik ze wel eens gezien in ieder geval. Of zijn dit andere? Ben benieuwd naar je nieuwe avatar, zal over een paar weken zelf alvast op zoek gaan naar de nieuwe voor eind januari Eten gaat hier nu redelijk netjes, maar goed wij oefenen ook al even natuurlijk Spikkel ja ik kreeg ook de kriebels toen ik het opschreef, het gaat vanaf nu echt heel snel Ben benieuwd naar je foto's!
Hoi hoi, Druk dagje gehad, niet alles bijgelezen. Wat is je keukentje super mooi geworden loki! Daar mag je echt trots op zijn! En wat een schattige foto's, zeker met de hond erbij @ spikkel, gaat lekker zo te lezen! Al vind ik je actie met het vaatwasblokje eigenlijk wel grappig haha. @ slofjes van aapie; bah, waren te klein en ze hadden geen grotere maten. We hebben er nu maar iemand anders blij mee gemaakt opmeten is duidelijk niet mijn sterkste kant... Nu weet nieuwe besteld bij Bobux, super mooi maar wel duur. Hopelijk zijn ze hun geld waard. Morgen vroeg de echo, ben benieuwd wat ze zien. Zo, nu lekker naar bed want ik ben moe. Truste allemaal!
Hadden jullie dit al gelezen? http://www.zwangerschapspagina.nl/over-deze-site/388767-max-aantal-tekens-besloten-club.html Marcha succes morgen!
ja die afwasmachine actie hahaha.. durfde het niet gelijk aan man te vertellen hihihi, gelukkig sliep hij op de bank. o zie nu dat mummel aan het kleien is, hoe vind ze dat?? zo aankleden, eten, dan naar zwemmen en dan direct door naar de vk.. laters
Zo, ben weer terug uit het ziekenhuis. Duurde allemaal iets langer dan gepland. Echo was goed, follikel 19 mm. Op dag 10 dus, precies zoals mijn ovutesten al maanden aangeven. Ik mocht direct door voor een samenlevingstest. Slijm zag er goed uit maar zaad nu niet, er waren maar weinig zwemmers en deze lagen stil Heel vreemd want vorige maand was het beeld nog heel anders. Als dinsdag moeten we wat zwemmers inleveren en ik heb net nog even bloed geprikt voor chlamydia. Volgende week vrijdagochtend moet ik weer bloed laten prikken voor mijn progesteron waardes en hebben we om 11.00 nog een gesprek met de uitslagen en om te bespreken hoe we nu verder gaan. Ik ben benieuwd, wel heel apart dat het nu weer compleet anders is als vorige maand. Hopelijk is er niks mis met de zwemmers, we zullen zien. Ga nu zo even lekker naar de stad met Justin, megapack pampers inslaan. Vanmiddag maar eens goed aan de poets want morgen moet ik werken. Nu kwam het toevallig toch goed uit dat ik onverwachts van dag moest wisselen op het werk. Fijne dag allemaal!