Gestopt met de pil ....! Ook nieuwe leden zijn welkom.

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Sinja, 16 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. suhe

    suhe Fanatiek lid

    6 nov 2007
    1.049
    0
    0
    Sinja, grappig is dat ja, vind je hetv dan niet moeilijk om niet te vertellen dat jullie ook bezig zijn?

    Temperaturen doe ik ook al een hele tijd, alleen schommelt dat ook nogal. Meestal heb ik 36.7, maar soms ook 36.9 en laast zelfs 37,2. ik dacht mooi, dat zou mijn ei wel eens kunnen zijn, maar dat was alweer 4 weken geleden. En natuurlijk heb ik 2 weken later toen een testje gedaan, maar negatief.

    Moeilijk he dat wachten?! Via matcare kun je goedkope testen bestellen, dan heb je er alvast wat in huis;)

    Ik ga meteen na mijn vakantie naar de dokter en vraag wat de mogelijkheden zijn. Ik verwacht iets van primolut of clomid. Ik ben al een keer eerder naar de dokter geweest en die vertelde toen al dat die lange cyclussen niet normaal zijn, maar dat dit na een half jaar regelmatig moet worden. Ik ben nu 8 maanden gestopt met de pil en wil nu toch wel geholpen worden.
     
  2. simba83

    simba83 Actief lid

    30 jan 2007
    118
    0
    0
    heeey meiden

    vandaag de echo gehad,
    en helaas was het niet goed
    het was gestopt met groeien met 6 wkn en 3 dgn
    nu is het afwachten wat mijn lichaam doet
    volgende week sowiezo nog een echo maar de kans dat het dan goed zit is heeeeel klein

    groetjes
     
  3. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Neee Simba! Wat vreselijk! Wat zal je geschrokken en teleurgesteld zijn! Veel sterkte en een dikke knuffel..
     
  4. Miekie26

    Miekie26 Actief lid

    8 mrt 2008
    192
    0
    0
    Twente
    dat lijkt me echt schrikken, heel veel sterkte

    @suhe, ik heb de matcare testen besteld. dus in ieder geval wat op voorraad. bedankt

    Groetjes
     
  5. Sinja

    Sinja Fanatiek lid

    4 feb 2007
    1.910
    0
    36
    Utrecht/Gelderland
    Simba wat ontzettend erg voor jullie! Heel veel sterkte! Lijkt me zo vreselijk... héél heel heel veel sterkte!
     
  6. Sinja

    Sinja Fanatiek lid

    4 feb 2007
    1.910
    0
    36
    Utrecht/Gelderland
    Ja snap dat je eindelijk wel wat duidelijkheid wil!

    Bedankt voor je tip van matcare, heb net direct wat testen besteld online :D Zijn echt stuk goedkoper als in de winkel dus nu kan ik tenminste direct testen als ik ongi had moeten worden! (nu vind ik dat iedere keer zonde..haha)

    En jaaaaa: het was suuuuuuuuuuuuuupermoeilijk om niets te zeggen! :) Ik momelde iedere keer maar wat over mijn werk (dat ik nog geen jaarcontract had...) maar toen vroeg haar vriend aan mijn vriend: en hoe zit het met jullie? En toen antwoorde hij: nouuuu liever gisteren als vandaag... En toen was het echt ff 2 sec. stil dus volgens mij snappen ze t ;) En vervolgens riep hij: dus dat wordt volgend jaar met de kinderen naar het strand ipv de hele nacht stappen ;)

    tja, laten we t maar hopen ;) vanavond weer druk aan de klus.. we willen iig niet ons ei missen deze maand (vorige maand waren we én te vroeg én te laat met klussen.. dat gaat ons deze maand écht niet gebeuren...) ;)
     
  7. suhe

    suhe Fanatiek lid

    6 nov 2007
    1.049
    0
    0
    Verdorie Simba. Heel veel sterkte.

    Vriend had tegen de stewardes verteld dat ik 3 maanden zwanger was en of we wat meer beenruimte konden krijgen. Ik sprak later mijn ouders, die hadden dat gehoord en die zeiden al dat ze niet zeker wisten dat het Niet zo was. Ik heb ze niets verteld, maar ze zitten er wel op te wachten.

    Tja Sinja dat is het enige dat je kunt doen en dan met de benen omhoog ;)
     
  8. San1986

    San1986 Lid

    12 nov 2007
    51
    0
    0
    Verzorgende IG
    Hi iedereen,
    Hier weer even een up-date van mij!

    Als allereerst wil in simba heel veel sterkte wensen, vind het echt vreselijk voor je!

    Vanaf zaterdag 26 april had ik last van lichte weeen gevoel en zondag nacht begon ik nog meer de bloedde dan ik al deed en om half 4 s'nachts kwam ons kindje eruit! Ik ging toen 6 jaar met mijn vriend, dus een datum om nooit te vergeten. Het was zo'n raar gevoel, aan de ene kant blij dat mijn lichaam het zelf had verstoten maar ook raar gevoel, wat ons kindje had moeten worden ligt nu in de wc. Het was zeker 3 cm groot, en terwijl het maar 6 weken oud was.

    Dinsdag moest ik weer naar de gynaecoloog, weer een echo gehad, op een paar bloed stolsels na, was mijn baarmoeder schoon. Daarna zijn we naar het graf van mijn schoonvader gegaan en hebben daar ons kindje begrafen en mooie rozen erbij gelegd. Ik heb op die manier echt afscheid kunnen nemen van mijn zwangerschap en heb er dan ook meer vrede mee.

    Ik ben ondertussen al weer een week aan het werk, gewoon je leven weer oppakken, soms moeilijk maar goed het zou wel moeten. Volgende week dinsdag moet ik weer terug naar de gynaecoloog en krijg ik weer een echo om te kijken of mijn baarmoeder helemaal schoon is en dan mogen we weer opnieuw beginnen om zwanger te worden.

    De afgelopen 2 weken waren erg moeilijk en emoitioneel maar het gaat wel beter. We zijn aan het kijken voor een ander huis, dus kunnen we onze gedachten even op iets anders zetten.

    Simba nogmaals sterkte! :cry:

    Groetjes Sanne
     
  9. catwomen1985

    catwomen1985 Actief lid

    28 dec 2007
    398
    125
    43
    medische wereld
    Noord Limburg
    Hey meiden,

    Simba heel veel sterke !

    Liefs Cat
     
  10. Niet meer actief

    Hoi San1986,

    Heftig allemaal.
    Wel een hele mooie gedachten dat je je kindje hebt begraven bij je schoonvader, die waakt nu mooi over jullie klein wondertje.
    Heb je het kindje ook een naam gegeven als ik vragen mag?
    Ik wens je veel geluk toe en hoop dat je snel weer gezond zwanger mag worden.

    Groetjes Wendy
     
  11. Sinja

    Sinja Fanatiek lid

    4 feb 2007
    1.910
    0
    36
    Utrecht/Gelderland
    jeetje wat een heftig verhaal san... wel supermooi dat je je kindje hebt begraven bij je schoonvader. Heb je ook een soort van plekje waar je af en toe heen kan gaan... Wat een nare ervaring voor je zeg! Wist je omgeving al dat je zwanger was of nog niet? En heb je dit nu goed kunnen vertellen of houden jullie dit voor jezelf?

    Heel veel sterkte...
     
  12. catwomen1985

    catwomen1985 Actief lid

    28 dec 2007
    398
    125
    43
    medische wereld
    Noord Limburg
    Hey hey Dames,

    Iedereen nog en fijne avond
    en op naar een volgende dag !
    Weer een dag dichter bij de test dag haha

    Gr. Cat.
     
  13. catwomen1985

    catwomen1985 Actief lid

    28 dec 2007
    398
    125
    43
    medische wereld
    Noord Limburg
    Hey Dames,

    Waar is iedereen ?

    Gr. Cat
     
  14. lila07

    lila07 Actief lid

    29 okt 2007
    298
    0
    0
    België
    Zal me hier even definitief aanmelden, eerste ronde gaat in! Ben heel benieuwd wanneer het zal lukken voor een 2e beebje...

    Veel succes allemaal!
     
  15. catwomen1985

    catwomen1985 Actief lid

    28 dec 2007
    398
    125
    43
    medische wereld
    Noord Limburg
    Het lila

    Heel veel suc6

    Liefs Cat.
     
  16. Niet meer actief

    Hoi,

    Ik heb vandaag iets onbekends meegemaakt.
    Wat denken jullie ervan?
    Nou het begon vanmorgen, ik kreeg een beetje buikpijn beetje steken onderin de buik aan de zijkant.
    Ik dacht nog misschien toch mijn eitje, al zou ik die volgens de banner al hebben gehad.
    Ik met de gedachten in mijn achterhoofd lekker met mijn man vanmiddag geklust.
    Ik heb expres de sperma langer dan normaal laten zitten denk 15 a 30 min.
    Toen ik naderhand naar de wc ging kwam er net als altijd sperma uit maar ook een hele grote "gelatine-achtige" klonter uit.
    Iets wat ik nog nooit heb gehad zeg maar.
    Het was een beetje huidskleur achtig zeg maar.
    (Sorry voor mijn omschrijving)
    Wat denken jullie zal ik mijn eitje hebben gehad en was dat een soort van slijm wat je moet krijgen als je eitje springt of moet springen?
    Heb nu ook al heel de middag een soort van lage buikpijn.
    Nou ik hoop dat het raak is en hopen dat we zwanger worden.
    Als dit mijn eitje zou zijn weet ik in ieder geval wat ik voortaan moet gaan voelen.
    Nou ik ben benieuwd wat jullie ervan zeggen.
    Fijne Pinksteravond en Pinksterdag morgen allemaal.

    Groetjes Wendy
     
  17. catwomen1985

    catwomen1985 Actief lid

    28 dec 2007
    398
    125
    43
    medische wereld
    Noord Limburg
    Hey hey,

    Wendy ik denk niet dat dat je ei was
    het zou eerder een innesteling zijn
    maar van een klont heb ik nog nooit gehoord ?
    zou je vraag anders even bij een van de verpleegkundige leggen denk dat die het wel weten
    mij zegt het zo niks.

    Liefs Cat.
     
  18. Niet meer actief

    Hoi cat,

    Dank je voor je antwoord.
    Hoe kan je die vraag stellen dan bij de verpleegkundige?
    Ik heb dat namelijk nog nooit gedaan.
    Mijn buikpijn blijft trouwens wel aanhouden en heb dus nu 3 daagjes buikpijn in de onderbuik.
    Moet er wel bij zeggen dat we al wel elke dag hebben geklust voor het geval dat het wel het eitje is/ was.
    Als ik niet ongesteld wordt volgende week ga ik op zaterdagochtend 24 Mei testen dus ik leef naar die dag toe.
    Maar we hebben nog 7 dagen staan tot mijn ongesteldheid.
    Het is ten slotte ook onze 1e ronde dus ik ga er niet vanuit dat het meteen raak zou zijn.
    Voor jou is het ook reuze spannend, ook de 1e ronde bij jou zie ik.

    Groetjes wendy
     
  19. DutchAngel

    DutchAngel Actief lid

    5 mrt 2007
    349
    0
    16
    Moeder
    Hallo Dames,

    Wij zijn ook gestopt met de pil in 2008 eind maart.
    Nu had ik eigenlijk eeb vraag ik dacht, ik vraag hem hier dan hoe fik niet een heel nieuw topic te open'en.
    Ik hou de dagen bij waneer ik vruchtbaar zou zijn via aan kalender.
    Maar nu wou ik dus weten, ben je nou vruchtbaar als je veel slijm op het moment heb of hoef dat niet?
    Ik hoop dat jullie het niet vervelend vonden dat ik hem hier vraagt.

    Alvast bedankt, en ik hoop dat jullie allemaal snel zwanger zijn :)

    Knuffels
     
  20. Niet meer actief

    Hoi angel,

    Zelf weet ik het allemaal nog niet zo goed, ga voor mijn 1e kindje en zit pas in de 1e ronde.
    Ik wens je alvast wel veel succes.

    Groetjes Wendy
     

Deel Deze Pagina