Voel me bijna schuldig tegenover jullie, maar voel me zo gelukkig!! Wij zijn net heerlijk samen uit eten geweest. Drie uur in het restaurant gezeten en alleen maar fijn gepraat, roseetjes gedronken en heerlijk tapas gegeten. Beter kan niet! Verder is het hele huis vandaag gepoetst, dus dat voelt ook altijd goed en morgen op vakantie!!! Joehoeeee! Wil jullie ook graag uit jullie dipjes halen. Maar alles wat ik op probeer te schrijven klinkt stom.... Onze tijd komt nog wel... Probeer er niet te veel mee bezig te zijn.... allemaal van die dooddoeners he. Joeysmama, jullie jochie is toch al zes jaar ofzo? Of heb ik het mis? Mag ik vragen waarom jullie er zoveel jaar tussen hebben gehad voordat je er weer voor wilde gaan?
Wij zijn ook lekker gaan eten vandaag Mijn man zijn stage is afgelopen en hij had een heel goed stagerapport + zijn diploma op zak. Nu op naar een volgende opleiding of een job, hopelijk vind hij snel iets Ik voel me ook gelukkig hoor, maar aan de andere kant ook wat *sad*. Waait wel weer over. Vandaag een ovutestje gedaan en vertoont al een licht streepje, ei is duw sowieso op komst Veel plezier Tara, moest ik je niet meer spreken voor je op vakantie vertrekt! Ik wou dat ik je koffer kon induiken en niepig meekon
Superfijn Tara dat je zo geniet! Heel goed! Heel fijn echt! Bij mij is het dipje er ook pas echt sinds 2 weken, daarvoor kon ik ook nog heel gelukkig zijn. Volgend weekend is mijn ei alweer, dan klaar ik wel weer op, hahahaha. Ik zal vanavond eens even een onderonsje hebben met mijn vent in bed, dat zal ook goed doen denk ik. pff hahahaha Kimmytje gefeliciteerd voor je man! Wat een opluchting en een fijn gevoel diploma op zak, knap hoe hij zich hier ontwikkeld in een ander land. Super zeg!
Kimmytje wat heeft blijemeid voor je gependelt? Ik heb ook een berichtje gestuurd, maar gewoon op het forum dus ben te laat ze stopt. Geloof er ook niet zo in hoor, maar ben wel nieuwsgierig.
Bedankt Jela Ik ben uiterst fier op hem, wat hij al allemaal gedaan heeft op eigenlijk zulk een korte tijd Ze heeft voor mij november gependeld, ben eens benieuwd. Ik had de afgelopen maanden voor elke maand een pendel en nog geen enkele is uitgekomen. Gimena haar pendel van augustus is op het laatste nog wel omgeslagen naar september (positieve test) en eerlijk denk ik wel dat die juist is. *Hoop het zo* Geniet van je onderonsje straks! Wij hebben er na ons etentje ook eentje gehad
Kimmy, wat super van je vriend, gefeliciteerd!! Hoop dat hij snel iets kan vinden. Hij zit in de IT toch? Dat is hier in Nederland in ieder geval een goede branche. Veel werk in te vinden en als je goed bent ook veel in te verdienen. Fijn dat je ei op komst is trouwens. Lijkt me heerlijk om zo'n korte cyclus te hebben. Onze volgende kans ik pas over twee weken. Al is het wel fijn dat ik nu gewoon op vakantie kan gaan zonder een kans te missen Dit is mijn laatste berichtje voor mijn vakantie. Ik ga jullie zondag weer lastig vallen met mijn geweldige vakantie verhalen Allemaal een fijne week toegewenst. Liefs Tara
Yeap, hij zit in de IT, is ook een goede branche hier dus hopelijk kan hij snel aan de bak. Al wil hij ook nog een opleiding Webdesign gaan volgen en een zaak op zichzelf beginnen (kleine zelfstandige) Veel plezier meid! Geniet ervan! xoxox
Tara eigelijk heb ik altijd gezegd ik wil maat 1 kindje maar nu opeens na 7 (joey is 3 juli 7 geworden)jaar hebben we zo de kriebels ben bij de geboorte van mijn neefje (schoonzus) wel iets gaan twijfelen maar toch neee hij's nu 3 ben echt bij heel de geboorte van mijn nichtje(zusje) geweest nog steeds geen kriebels vond het trouwens e ht geweldig mooi om mijn nichtje geboren te zien worden heel veel vriendinnen 1e en 2e kindje nog steeds geen kriebels nu is mijn beste vriendin 17 nov bevallen ban een geweldig lief meisje en hup we zijn allebij ineens in voor een 2e raar hoor als je me dat van te voren verteld had had ik ze keihard uitgelachen Jela het is echt het mooiste wat je kan overkomen het gevoel dat je je kindje voor het eerst vast hebt onbeschrijflijk vind het eigelijk wel heel vervelend om dat hier eigelijk te schrijven omdat er hier zoveel verlangen naar is hoop echt dat ieder van hier het mee mag maken nu is Joey 7 en kan hem nu wel eens achter het behang plakken hoor dan vergeet je dat mooie momentje even;-> Jammer dat je te laat was voor de pendel is toch grappig om te kijken wat er uit komt mijne was sept 2011 post test van meisje nou Lets hope so de eerste die ond gependeld had zei aug post test dacht toen mijn god zo lang en inmiddels is het alweer eind aug dus ben benieuwd misschien gaan we allemaal op roze in sept!!!!!! Kimmytje gefeliciteerd goed van je mannetje hoor! Tara fijne vakantie Xx
@ Tara, waarschijnlijk zie je het niet meer maar wil je toch een hele fijne vakantie wensen!! @ kimmy, gefeliciteerd met je mannetje, echt een geweldige prestatie hoor, petje af zoals ze dat dan zeggen hier!! @ joeysmama, de leeftijd zeven is geweldig hè? Heb een neefje in die leeftijd en goh wat zou je hem inderdaad af en toe achter het behang willen plakken. Maar ach dat hoort er ook bij, die tijd gaat ook weer over. Ik roep nu mijn hele zwangerschap al dat dit mijn enigste kindje gaat worden, erg hè als ik dat zo op schrijf. Heb alleen tot nu toe zo'n ongelooflijk vervelende zwangerschap. Nu ik jou verhaal lees kan ik mijn vriend weer een beetje hoop geven die baalde er van toen ik het zei maar die kon zich ook wel weer in mij inleven gelukkig. Ik heb verschillende pendels gehad maar was voor al die pendels al zwanger!! Dus dames pin je niet teveel vast aan die pendels. Ik geloof zeker wel dat mensen bepaalde dingen kunnen zien maar ik ben er ook van overtuigd dat je lichaam zijn eigen planning wel maakt. Ik blijf roepen dat stress heel veel invloed heeft. Heb het bij mij wel gezien (heb wel makkelijk praten nu) maar de maand dat we er echt niet mee bezig waren geweest teste ik positief. Ik blijf voor jullie hopen en duimen!!!
haha pumba ja elke leeftijd heeft zijn leuke en minder leuke dingen maar hou ontzettend veel van hem ik riep ook altijd keihard ik wil er maar 1 maar zo zie je maar mensen zijn echt veranderlijk haha ik heb toen een super zwangerschap gehad geen klachten alleen kon geen vlees eten nou dat is zo erg nog niet toch maar was 23 kg aangekomen en dat terwijl ik 165 en 52kg woog is 75 kg op de weegschaal echt toch wel een beetje teveel van het goeie op 2kg is alles er wel weer vanzelf afgegaan dus heb geen klagen maar dat is toch wel eigelijk het enige waar ik wel tegenop kijk succes met je kwaaltjes hoop dat je snel van je zwangerschp kan genieten xx
Bijzonder verhaal Joeysmama, ik vind het echt een mooi iets dat je puur en alleen voor een tweede gaat als je dit ook echt zo voelt. Veel tweede kindjes zijn ook omdat ze deze snel achter elkaar willen voor de eerste, of het is een goedmakertje in de relatie, welke al op zijn gat ligt door de komst van de eerste omdat het zo zwaar is.. Ik zeg niet dat dit overal is hoork, maar je hoort het hier geregeld. Vaak is het dan moeilijk en zwaar twee kleintjes. Mooi dat jullie er zo bewust mee om zijn gegaan! Tara heerlijk naar Portugal, zucht....fijn hoor! Pumbaa heb je zoveel last meid? Wat jammer nou! Maar wij blijven jaloers hoor, hihi..
Nou ja ik heb niet echt veel last van de bekende 'zwangerschapskwaaltjes' tja ben idd misselijk maar met de pilletjes is dat goed te houden hoor, enuh die moeheid tja het hoort erbij. Het enigste wat echt heel vervelend is, is dat ik als een van de weinige vrouwen een soort reactie krijg op de zwangerschapshormonen. Ik kan die ook niet beschrijven maar die zorgt ervoor dat ik me heel opgefokt en vervelend voel. Dat is eigenlijk het allerergste want ten eerste snappen de meeste vrouwen dit niet je krijgt reactie's als: het is toch het prachtigste dat je kunt meemaken enz enz. (nou nee zo zie ik het op dit moment niet) en ten tweede snapt je partner je gewoon echt helemaal niet. Ook erg vervelend als je je gevoel ook niet kunt uiten daarin. Krijg van hem opmerkingen als: je bent niet blij met de kleine (nou ja dat ben ik wel degelijk en die bescherm ik al met mijn leven maar dat is ook niet het gevoel) Heb hier ook met een maatschappelijk werkster over gepraat en die gaf gelukkig aan dat ik niet de enigste ben, voelde me echt heel raar dat ik zo reageerde maar blijkbaar doen dat meer vrouwen. Was weer een hele opluchting, maar wel vervelend. Sorry voor het zeurverhaal, denk dan is het een beetje duidelijk wat het probleem is. Ik hoop natuurlijk nog steeds dat jullie heel snel een positieve test hebben en dat geen van jullie reageert op de hormonen zoals ik doe want dat gun ik echt niemand!!!
Hoi!! Hier was ik ook weer! Deed gister wel zo stoer dat ik het er niet zo moeilijk mee had dat het deze maand niet gelukt was maar in de loop van de dag moest ik toch wel even wat traantjes weg slikken... Vandaag bij mijn beste vriendinnetje geweest die al 26 weken vrolijk zwanger is en dan word je nogmaals met je neus op de feiten gedrukt. Verder wel een hele gezellige middag gehad en mijn gedachten even kunnen verzetten. Ik ben ook gependeld door Blijemeid en zij zei in september een positieve zwangerschapstest en als geslacht een jongen, zelfde als Gimena. Maar net wat Pumba zegt, ik pin me er absoluut niet op vast want ik geloof er eigenlijk ook niet in. Was gewoon nieuwsgierig, haha. Wat vervelend zeg Pumba dat je je zo rot voelt. Kan me voorstellen dat je op die manier nog niet echt kunt genieten van je zwangerschap. Hopelijk ga je je nog beter voelen! Nou, dit was mijn 1e berichtje via mijn nieuwe mobiel. Ben eindelijk overstag gegaan en heb een smartphone aangeschaft! Mijn oude was stuk dus ik moest wel een nieuwe en het toen ook maar meteen goed gedaan, haha. Moet nog wel even wennen hoor! Tara, fijne vakantie!!
hey lady ik ook september zou er graag in willen geloven maar heb er een hard hoeft in maar vind het wel grappig wie weet we zullen zien xx
jela en ladys jammer van jullie ongi, veel succes in de volgende ronde. @kimmytje gefeliciteerd voor je man met zijn diploma.
Thx voor de leuke wensen allemaal! Doet me echt goed! Pumbaa, hopelijk voel je je snel wat beter hoor meid, kan erin komen dat het niet zo fijn is zo maar probeer toch een beetje te genieten ok? Hoe is het met iedereen? Hier licht positieve ovu testen en we zijn al enkele dagen aan het klussen. Hopelijk deze keer raak! En dat we met zijn allen eindelijk eens op roze mogen! xoxox
Ik weet niet wat ik vandaag heb maar heb echt een heel zenuwachtig gevoel kan er niks aan doen en ik moet nog een week pfff op mijn werk vandaag echt super rustig heb ik ook geen afleiding aan x
Dank je gekke zenuwachtige gevoel is al weer weg weet niet wat ik had haha zeker weer spannend hoop het zo maar heb er een hard hoofd in we zullen zien en jij al pos ovutesten? X