Ik was van plan uitgebreid te reageren vanavond, maar heb 1 arm nodig voor boefje, dus heb maar 1 hand over om te typen, gaat een beetje lastig! Maar vanilla, top van je goede echo! Wat is je UD nu? Ego; Wij gaan morgen naar familie en blijven daar slapen en komen zondagavond weer terug. Tot maandag dus en een fijn weekend allemaal!
Je bent een schat Bloom! En ik denk dat ik wel begrijp waarom jij denkt dat het ons obstakeltje wel aankan Veel plezier dit weekend en tot maandag! Knuf
Ik zat ook steeds te kijken naar nieuws van Laris. De uitslag is misschien niet wat je gehoopt had, maar toch zeker niet slecht! Voldoende voor bevruchting. Snap wel dat het onderzoek herhaalt wordt. Misschien dan eens letten op wat er gegeten en gedronken wordt? Fijn wat van je te horen trouwens. Was een beetje bang ervoor. Normaal ben je veel actiever hier. Wordt er ook gesproken over jullie obstakeltje?
Ik reageer later meer. Zit op mn mobiel mee te lezen. Sven heeft doorgeslapen vannacht! Om 23 uur laatste voeding en om 7 uur de volgende pas weer. Super. Ik ga nu nog even terug, want hij is weer in dromenland op mijn schoot. Prettig weekend allemaal.
Jee Larissa is weer teruggevonden! Fijn wat van je te lezen Hmm geen superzaad dus, maar hopelijk genoeg voor een zwangerschap, obstakel of niet. En de tweede test misschien weer een andere uitslag. En Spruitje (opeens door zijn moeder met zijn echte naam genoemd, ik denk uit schrik ) die doorslaapt.. ik kan gerust uit logeren gaan. Tot zondag / maandag dames!
Larissa: Niet helemaal de uitslag die jullie gehoopt hadden dus. Maar zoals al gezegd werd een moment opname dus misschien kijkt het de volgende keer heel anders? Vind het wel interessant nu precies te weten hoe zo'n onderzoek uit'gewerkt' wordt trouwens! Hieruit blijkt wel maar weer dat er echt net precies op hét moment het juiste moet gebeuren, wat Bij Kyara 'toevallig' heel snel ging, kan nu iets langer duren zonder dat er iets aan de hand hoeft te zijn. Dat lijkt me wel een geruststellende gedachte, of niet? Binnenkort nog een keer dus. Willen jullie daarna ook verder gaan mocht dat nodig zijn of heb je daar nog niet aan gedacht/over gepraat? Neem aan dat jullie dat wel al mogen ivm het ''obstakeltje''? Deli: Wauw heerlijk! Hopelijk blijft hij de trend voortzetten!
laris, fijn van je te lezen meid. Ik beken, heb er niet veel verstand van, maar wil je gewoon een dikke knuffel geven
Jullie zijn echt lief meiden, bedankt voor jullie reacties! Ik ben er nog niet helemaal uit hoe nu verder. We praten er veel over samen, maar we twijfelen beide een beetje. Sowieso aankomende week ons best weer doen (zit nu op cd9) Het zaad wat onderzocht is, was inderdaad niet van super kwaliteit, maar een volgende 'portie' kan weer anders zijn, dus dat is het lastige van dit onderzoek. Verder hanteert het lab waar het onderzocht is een hele andere referentie van hoeveel % er goed moet zijn. Zij zeggen dat A+B minimaal 32% moet zijn en dat is het zeker bij ons (54%) De NVOG (Nederlandse Vereniging Obstertrie en Gynaecologie, bij deze organisatie zijn alle gyn's aangesloten en zij maken ook de richtlijnen voor heel Nederland als het gaat om gynaecologische en verloskundige (obstetrische) protocollen) en de WHO (wereld gezonheid organisatie) hanteren echter de norm van minimaal 50% en daar zit het dus net aan... Van onze huisarts kreeg manlief alleen heel nors 'het is goed' te horen door de telefoon, maar dichterbij bekeken is dat dus niet helemaal waar. Dat is precies de reden waarom ik de uitslag op papier wilde. Ik heb die hele uitleg die ik in mijn vorige berichtje gaf zelf opgezocht (een beetje a la Loki met de bolletjes ) We gaan nu eerst overstappen naar een andere huisarts. Waar we nu zitten is echt zo'n oude zeikerd en ik twijfel gewoon als er met Kyara iets is "zal ik gaan of niet, vindt hij me dan niet zeuren?". Dat vind ik niet normaal, dus we gaan over. Ik weet alleen nu niet wat wijsheid is over de termijn om het zaadonderzoek te herhalen. Ik lees veel over 3 maanden, omdat het dan volledig opnieuw ververst is, maar we hebben nu een onthoudingsperiode van 4,5 dag aangehouden en ik wil graag weten wat het resultaat is bij onthouding van 3 dagen (het minimale wat mag). Misschien dat er dan meer A en / of B kwaliteit tussen zit en dat zou mij meer gerust stellen, omdat we toch om de dag klussen in de vruchtbare dagen Dilemma, dilemma! Ondertussen wel heerlijk van het weekend aan het genieten met Kyara en manlief!!! Afgelopen nacht was het precies 5 jaar geleden dat we elkaar leerde kennen in een danscafe in Amsterdam. Er is ontzettend veel gebeurd in die 5 jaar, maar wat zijn we gelukkig vandaag de dag. Met elkaar en met ons prachtige gezinnetje!!! Liefs, Laris Ps. sorry voor de ego Het komt wel weer dat ik meer hier ga schrijven, maar eerst even alles op een rijtje in mijn hoofd. Ik lees wel mee. Beebje van Nieke, ik ben benieuwd naar jou, kleine meid Enne Loki, moeten we ECHT tot 20 weken wachten om erachter te komen of Frummel een meisje of jongentje is?
Larissa het is goed om van je te lezen dus zet het gerust neer! Op zich was de uitslag toch ook goed, alleen niet formidabel fantastisch. Oude zeikerds als huisarts -> niet tof. Eo: Kasten en ladekasten voor de zolder geschilderd. Druif ligt op bed, mama uitgeput op de bank haha.
juju: druk druk.. nu relaxedstand. Laris|rusitg aan meid!! Hier, vanmorgen even naar een rommelmarkt geweest. 3 leuke puzzels voor j meegenomen een hele grote voor 3 euro en 2 kleintjes voor 1 euro.. En een mens erger je niet speelkleed voor 2 euro..hihih was ik vaker op zoek geweest maar daar betaal je gauw 30 euro voor. Daarna nog even gebakken visje en bakje ikbbelingen mee en haringen. Dus thuis heerlijk vis gegeten.. en lekker haringe voor mij helemaal alleen.. j en man vinden dat niet lekker.. ik wel.. Dat was toch het duurste van allemaal vandaag.. maar had er weer zo zin in.. Wat een storm hier...daar bij jullie dan
Larissa: 3 maanden later lijkt wel lang, van de andere kant is dat misschien een mooie periode om het gewoon ''op jullie manier'' te proberen en daarna, na de volgende semen test, te beslissen of je hulp wilt voor jullie obstakeltje? Maar, hopelijk is dat helemaal niet nodig. De test is misschien niet subliem, maar ook niet slecht te noemen! Zoals je al zegt kan het iedere dag weer anders zijn! Bij voorkeur aankomende week . Gefeliciteerd met jullie 5 jarige jubileum trouwens! Kom maar gewoon posten wanneer het voor jou goed voelt meid! Hihi ja ik denk echt dat je (ik ook ) nog 7 weken gedult moet hebben voor Frummeltjes geslacht. Misschien hebben we over 3 a 4 weken nog een echo in het ziekenhuis en wil de echoscopiste iets zeggen, maar daar ga ik niet naar vragen als ze zelf niets zegt. De echo's zijn medisch en niet voor de fun, dat voelt als misbruik maken ofzo... Vind het deze keer echt veel minder spannend. Kan ook niet zeggen wat ik het leukste zou vinden, gek he? Oef, disndag toch maar even mijn ijzer laten prikken en overleggen bij de vk of ik iets kan doen verder tegen het flauwvallen. Net had ik foto's gemaakt van Mummel en ik sta op, voel me duizelig worden dus pak de muur vast. En toen was het zwart. Vervolgens werd ik shakend op de grond wakker Duurde niet lang volgens mijn vriend (die zat er naast op de bank) maar het was wel super eng Zo ''out'' ben ik nog nooit geweest, normaal weet ik altijd nog wel min of meer wat er gebeurt (alleen zwart, suisen en heel warm) maar nu was ik gewoon echt even weg . Ik weet dat het geen kwaad kan verder en bij de zwangerschap kan horen maar ik ben wel bang dat het een keer gebeurt als ik Mummel vast heb of verkeerd terecht kom. Heb nu pijn aan mn bil (volgens mijn vriend net op de punt van de tafel terecht gekomen) en mijn knie (geen idee waar ik die aan gestoten heb?!). Ben op mn billen terecht gekomen, gelukkig zit daar een beetje spek. Frummeltje was net nog fier aan het rondzwemmen in mijn buik gelukkig. Had net vanmorgen besloten dat dit een fijne periode was. Niet meer te angstig, geregeld Frummels hartje even horen en verder 'nergens last van'. Zucht Kort daarna kwam sinterklaas met 2 pieten binnen. Mummel vond het dood eng. Ze wilde niet op schoot en zelfs een handje geven was teveel. Haar kadootje vast houden kon er nog net vanaf toen zwarte piet de bakjes vulde met snoep. Mummel wordt net als mama meer van de kersttijd, wedden?
Wedden dat het volgend jaar anders is? Bah dat is echt niet tof zeg, voel je het wel goed aankomen dan? Zou me ook gek schrikken zeg, loopt Mummel zelf de trap op en af? Spikkel haring is lekkerrrrr!
Normaal voel ik het aankomen ja, dan is er ''tijd genoeg'' om rustig te gaan zitten en mijn hoofd tussen mijn benen te houden. Dan ga ik niet helemaal out maar alleen zwart/suisen/hitte aanvallen enzo. Maar, nu ging het zo snel dat ik me alleen nog herinner dat het een beetje op kwam zetten bij het opstaan, ik de muur vast pakte en daarna liggend wakker werd... Herinner me verder ook niets meer, heel eng Heb met Mummel al wel een beetje geoefent maar ze vind naar beneden niet leuk nog. Draait dan heel zielig om en strekt haar handjes naar me uit (het idee snapt ze wel opzich). Toch nog maar wat extra oefenen...
Larissa; Hmmm moeilijk hoor. 3 maanden duurt inderdaad nog even, maar dan is inderdaad het zaad wel ververst. En net wat Loki zegt als het dan nog niet gelukt is is het misschien fijn om de volgende stap te nemen dus dan kunnen jullie dat direct aangeven. Maar hopelijk is dat niet nodig en lukt het snel. Andere huisarts, lijkt me een goed idee. Als je je al bezwaard voelt om met Kyara daarheen te gaan omdat je bang bent voor wat hij gaat denken is dat niet goed. Je moet ten alle tijden kunnen gaan en een huisarts moet je altijd serieus nemen. Proficiat met jullie 5 jarig jubileum. Loki; doe je wel voorzichtig meid! Fijn dat frummel het zo goed doet. En mummel dus bang voor de pieten? Het zijn ook enge mensen, haha... Spikkel; lekker geshopt vandaag dus. En heerlijk vis gegeten, jammie. Bijna verlof!! Yeah! JuJu; druk aan het verven geweest, foto's? hier; gisteravond sinterklaas bij mijn ouders gehad. Eerst gegourmet en toen cadeautjes. Het was erg gezellig. Ik heb een nieuwe portemonnee gekregen, rompertjes en zo'n geurding voor op het toilet. En we hebben een super mooi geboortebord gekregen, de vriendin van mijn broertje heeft hem gemaakt van hun allemaal. Echt helemaal super, hadden we niet verwacht. En de gordijnen zijn er meiden.... Yeahhhh!!! Gistermiddag meteen gehaald en ik wilde ze eigenlijk ook direct ophangen maar dat lukte niet snel genoeg en toen moesten we dus weer weg. Vandaag moest manlief weren dus ook geen tijd gehad (maar ik wil het zo graag) dus hopelijk dadelijk als zijn ouders weg zijn even ophangen en dan kan ik morgen een foto maken . Dan is het toch op tijd klaar. Dan morgen maar weer verder met poetsen. Wandelwagen staat nu ook klaar, dekentje erop etc. Die staat in de gang.
Mooi hoe alles samen komt Nieke! Alle spulletjes zijn er, nu alleen julie kleine meisje nog! Hier hangt de eerste verdieping vol met babyjurkjes Hoop dat ze niet te groot is want we hebben veel kleding maat 56, alles van Druif (was allemaal unisex) en nog het nodige damesspul.. Ik ben heel benieuwd wanneer ze komt Nieke! Loki dat is knap eng zeg! Druif wilde ook niet altijd naar beneden lopen tot ik doorhad dat hij dat bij juJuman gewoon wel deed. tja knuffelen met mama he In ieder geval, nu draag ik hem echt niet meer. Heb je al een boekje voor Mummel? Kan echt het boekje wat zit er in mama's buik anraden (Prnatal) met omslagplaatjes enzo, Druif is er dol op. Hij is uberhaupt dol op mijn buik, wil hem insmeren met douchespul als e douchen (vaochtend bij JuJu-ouders in bad), en hem knuffelen en kusjes geven. Schattig Larissa wat had je een lief stukje op FB geschreven. Spikkel ahh bijna verlof, ik tel ook af! (nog 3 weken cursus geven)
Spikkel: had jou bericht helemaal gemist straks! Vis is lekker maar wel duur vind ik altijd! Ik ben gek op paling maar ik ga echt geen 12 (misschien inmiddels al meer) euro voor zo'n dun visje uitgeven hoor . Wel reuze gezond... Nieke: Bíjna helemaal af dus! Fijn idee! Kan goed nog weken duren natuurlijk maar officieel mag je! Gek idee he! Leuk een geboortebord! Figuurtje ofzo? Juju: Nee nog geen boekje of iets. Zou ze er al iets van snappen?! We doen samen wel geregeld met haar muziek-giraffe die ze zelf als baby gekregen heeft bij mijn buik (heel apart, is ze zelf mee begonnen toen ik net positief had getest!). Nouja, ik hou de giraffe vast en Mummel gaat uit haar dak op het zoete muziekje, hahaha! Maar misschien is een boekje wel een goed idee. Met de kerst krijgt ze haar eerste pop, kunnen we het ook wat tastbaarder maken he . Hier: Mummel ligt sinds een paar dagen in slaapzak en onder een dekentje voor het eerst in haar leventje en dat vind ze echt heerlijk. Ze begint zelf meteen druk te wijzen naar haar deken als ik haar in haar slaapzakje doe en het valt me niet tegen hoe goed dat ze er onder blijft liggen! Toch wel fijn dat het overtrekje met haar naam niet hélemaal voor niets geweest is . Gelukkig is de andere grijs/wit zonder naam dus voor nummer 2 ook nog bruikbaar (wellicht durf ik dan eerder aan een deken ) Dinsdag is vriendlief vrij (hebben we sochtends vk afspraak) en denk dat we daarna even bij de Ikea gaan kijken naar het bed. Als we het wat vinden denk ik dat we Mummel in januari ofzo over leggen. Lijkt me toch wel een heel gek moment. Dan is het hele baby écht weg... Juju/Spikkel: Zijn jullie meteen een dekbedje gaan gebruiken of echt nog een deken in een hoeslaken?
Loki: Vis is ook duur.. maar had er zo zin in...en soms moet je er even aan toe geven Ik heb deken in de laken gedaan. Geen dekbedje. Heb ik al wel, maar blijft voorlopig echt in de kast.. net als kussen nog niet.. Kleertjes wassen: komende week denk ik starten....Heb vanmiddag de maxi-cosi gereed gemaakt, wiegje opgemaakt, (moet nog wel even wassen) kinderwagen bak van zolder gehaald. Nog even installeren, stof etc. Man gaat van de week ledikantbodem omhoog doen. Inprincipe is op wassen na alles klaar... Maar volgens mij heb ik weinig maatje 50/56 dus denk in december nog paar pakjes aanschaffen..de rest komt wel..Ik verwacht echt geen joekel van een baby.. mooi 8 pond ofzo.. Verlof, ben ik hard aan toe.. donderdag nog en dan 4dec nog.. En dan hopelijk tot de zomer even niet meer, dat moeders in maart april geopereerd word..even lekker van ons mannetejes genieten.. kijk daar erg naar uit..weer een klein hummeltje, en volgens mij komt het helemaal goed met j...die vindt het prachtig met andere kids. En zal misschien af en toe eens dwars zijn, maar volgens ij gaat het meevallen. traplope:. J doet het wel., maar naar beneden doet hij via de smalle kant en dat wil ik niet. dus zet hem terug en wordt dan beetje koppig en gaat weer terug, ja dan maar tillen. Zo ik gaan eens richting bed. Net even hele huis schoon gemaakt.. Na onze badkamer probleem, moest dat nog een keer geboend worden en de overloop ook.. dus alles maar even gedaan.. nu draaid de machine weer.. Morgen fotoshoot... dus moest ook wel even netjes zijn hier. slaap lekker
Hier nog steeds in ledikant hoor, en een slaapzakje en twéé dekens maar liefst voor meneer Als het warm is een lakentje. Maar hij wil strak ingepakt worden en dan een los dekentje deels over zijn koppie. I know, is niet veilig maar al máánden zo. Straks in het grote bed even aankijken, denk een dekbed. Al blijven de lidikantdekentjes wel zijn dekentjes, de baby heeft 2 nieuwe.
loki: is ik ook gek moment, van babybed naar "grote bed. Maar het heeft ook wel wat. ELke avond voor dat ik ga slapen, zit ik even naast het bed van j en kan ik wel lang naar hem kijken, kan fatsoenlijk een kus geven, zit geen rand meer in de weg.. Samen op bed zitten lezen.. is ook knus.. In weekend houden we zijn deur altijd open, die van ons staat altijd open.. Zodat hij s morgens zelf bij ons kan komen.. Gisteravond lagen wij nog tv te kijken. En dan hoor je hem naar je toe komen, klimt op bed en gaat tussen ons inliggen en snurkt verder. gisterochtend deed hij dit ook. Hij heeft nog een slaapzak aan en hij loopt er zeer makkelijk in. En klimt zelf bij zo''n ikea keukentrapje omhoog, bed is al verhoogd hier...wijs manneke hoor!!
Hoe kom ik er nou toch steeds bij dat Druif al in een groot bed ligt?? Twijfelgeval met dekbedje dus.. Vanaf 2 zeggen ze maar als ik haar voor haar 2e in een groter bed wil leggen betekend dat, dat ik nog een (2?) deken moet kopen om in een hoes te doen want heb alleen wieg/ledikant maatjes.. Het kan natuurlijk makkelijk wachten want eer we het ledikant echt nodig hebben is het september '13 . Maar ik had zo'n zin om Mummels kamer stoere meiden kamer te gaan maken... Bah bah bah wat een vies weer. Heb meteen geen zin meer iets te gaan doen