@ JuJu; erg he, dat een dagje minder werken toch al zoveel impact heeft op je salaris. En ja, waar wij gaan wonen (en onze meid naar het KDV gaat) is het ook ontzettend druk. Vandaag gebeld naar het KDV en de plaatsing definitief gemaakt. Vooralsnog op de verticale groep, maar mocht er een plekje vrij komen in de babygroep, dan worden we gebeld. De minipil is volgens mij vrij nieuwe he? Wel fijn dat je dan weer beschermd bent. En dat er nog weinig actie is kan ik me heel goed voorstellen. Er is toch wel vanalles gebeurd daar onder en je lijf is nog niet helemaal zoals je zou willen. Hier ook weinig actie hoor Ach, we knuffelen wel heel veel, zijn veel samen en vallen altijd tegen elkaar aan in slaap. De aandacht is er dus wel en dat voelt ook fijn! Heerlijk dat Siem zo goed groeit op die slagroom van jou @ Jolanda; begrijpelijk dat het nu even niet lukt met de foto's uploaden. Ben wel benieuwd hoe jullie wondertje erop staat hoor! @ Hier; vanavond lekker 3 afleveringen Criminal Minds kijken. Verheug ik me altijd erg op, is elke woensdagavond Liefs, Caitlin
Ha meiden, even geen puf om op iedereen te reageren, want 't gaat nog steeds niet zo lekker hier... Nog steeds heel moe, weinig energie, maar wel heel veel willen doen inmiddels! Erg frusterend... Vanmorgen mijn kleine neefje bewonderd, 3 kwartier heen en 3 kwartier terug rijden... Kost me eigenlijk teveel energie, maar wil het allemaal zo graag! Nu dus weer snel mijn bedje in om vanavond ook nog een beetje leuk gezelschap voor manlief te zijn... Een combinatie van een laag hb en een baby die vanaf 17u 's middags tot 3u 's nachts klaarwakker is, is dus verre van ideaal... Sorry voor ego-bericht! Hoop snel weer wat bij te kunnen kletsen hier!
Hallo allemaal, Ik kom net terug van de gyn en we gaan de volgende ronde starten met IUI. Als mijn menstruatie nu doorbreekt start ik met Clomid en daarna ook pregnyl. Ik had verwacht dat er heel wat gepraat zou moeten worden maar dat was niet zo. Ik zei dat we dus eigenlijk pas in mei afgesproken hadden, maar dat wij dus eerder wilde komen omdat we het zo niet meer zagen zitten. De gyn zei direct dan starten we met IUI. Zo makkelijk was het. Ik vind het wel heel spannend hoor. Als ik deze ronde weer een cyclus van 27 dagen heb zou ik de 23ste mijn NOD hebben, maar als ik 14 dgn na mijn eisprong aan zou houden moet ik nog wat langer wachten. Maar meestal wordt ik eerder ongi als 4 dagen na eisprong dus even afwachten nog. Ik hou jullie op de hoogte. Ik reageer binnenkort weer op jullie allemaal meiden alles even rustig een plekje geven.
Nieke wat fijn dat de gyn met jullie aan de slag wil en dat je er niet voor hoeft te vechten! Kan me ook voorstellen dat het mentaal best een stap is, hopelijk heeft de mmm voor jullie snel een geweldig resultaat! Hen lekker he zo'n omgekeerd ritme van een baby.. Let je wel op jezelf? En hoe was je neefje? Wel gaaf om te zien, kan me voorstellen dat je daar ook niet te lang op wil wachten Ego: Babymassage was LEUK! Hebben alleen de beentjes gedaan, volgende keer buikje en armpjes, daarna rugje, daarna alles en badje. Siem vond het heel gezellig in ieder geval. Nu uitgeput aan het slapen Vanochtend kwam hij om half 6 na zijn fles van 11 uur. Gisteren om half 7. Eergisteren om half 8. Ben benieuwd of ik over 2 dagen toch weer een nachtvoeding heb haha. En heb nu officieel maatje 62 in de kast gehangen, wie houd ik voor de gek: dat kan hij allang aan (vooral de broekjes). Snik, hij moet klein blijven
@ Hen; geeft niks meid, helemaal te begrijpen hoor. Kom maar even lekker klagen hier en een andere keer reageer je weer op de rest. Moet allemaal kunnen hier, ja toch?! @ Nieke; meid, wat een GOED nieuws zeg, heel fijn dat je niet hoeft te 'vechten', maar dat jullie gelijk aan de gang gaan! Natuurlijk hoop ik voor je dat het deze ronde raak is en IUI niet meer nodig, maar anders is het prettig om te weten dat er actie ondernomen wordt. Ik duim weer overuren voor je meid! @ JuJu; wat lijkt me dat heerlijk zeg, dat masseren van je baby Fijn dat jullie er beide zo van genoten hebben! En ja, kinderopvang is zeker duur... @ Hier; ik weet niet of ik het al had verteld, maar onze hypotheek is rond! Dat nieuws kregen we 's middags op onze trouwdag Nu wordt nog het laatste papierwerk afgerond, maar we weten in ieder geval zeker dat we de kinderkamer in ons nieuwe huis kunnen gaan inrichten. Voelt goed! Verder bericht gehad van de gemeente met welke naam ik wil worden aangeschreven. Heb gekozen voor eerst de naam van mijn man en daarna mijn eigen naam. Mijn man houdt gewoon alleen zijn eigen naam (tegenwoordig heb je allerlei mogelijkheden qua naam en volgorde). Nu is het echt officieel Liefs, Caitlin
Haha ja nu is het officieel! Ik heb altijd gezegd mijn eigen naam te willen houden. Maar goed heb ook altijd gezegd dat mijn kinderen mijn achternaam zouden krijgen (die sterft anders uit) en Siem heeft ook de naam van mijn vriend.. dus tja Ego: Siem is net 2x achter elkaar van linkerzij via zijn rug en rechterzij van zijn kussen af gerold omdat hij zijn mobiel wilde bekijken. Okay het is met behulp van de zwaartekracht maar ik laat hem vanaf nu maar niet meer alleen op de bank en commode.. (deed ik al niet maar nu maar éxtra waakzaam zijn..)
Hey meiden Hier ben ik ook weer een keer Nienke: wat een goed nieuws voor jullie zeg! Ben blij voor je dat er nu actie word ondernomen en dat je niet nog ik weet niet hoeveel moet praten voor dat er wat gedaan zou worden! Hopelijk heeft het snel resultaat duim voor jullie!! Juju: Zo snel gaat het he, ze zijn echt zo groot voordat je er erg in hebt. Merlijn is nog wel klein natuurlijk maar ook die vind ik zo gegroeid al. Nu zit eindelijk maatje 56 van noppies hem goed, eerder kon hij er nog in zwemmen Hen: Klote he als je je zo voelt, ik ken het van Silvan ik wilde het allemaal zo graag en deed het ook wel want wou niet aan me gevoel toegeven (niet slim natuurlijk) en na een jaar had ik echt zo iets van ja ik ben eindelijk mezelf weer. Nu wil ik je niet bang maken en zeggen dat het een jaar duurt hoor Ik was natuurlijk ook behoorlijk ziek geweest en dat speelde ook mee. Maar ik ken je gevoel en dat maakt niks uit, en lekker gaan rusten wanneer jij dat wilt en doe lekker rustig aan! Hier: Gister weer voor het eerst met manlief een avondje weg geweest. We zijn naar Scheveningen geweest en daar lekker gegeten daarna door naar de musical mary poppins. Was erg gezellig zo weer. De kids hadden we bij oma gebracht en daar is ook alles goed gegaan. Eergister ben ik ook weer eens lekker wezen shoppen voor me zelf, was de zwangerschapskleding wel zat en kon me eigen broeken al wel aan heb alleen nog een flubberbuik. Dus heb ff een nieuw outfit gescoord! Pil: ik ben alweer vanaf week 2 na me zwangerschap aan de pil. De vk zei dat als ik binnen de 2 weken zou beginnen na me bevalling dat hij meteen veilig was en heb dat dus maar gedaan. Over anderhalve week moet ik op controle bij de gyn, en krijg ik ook de uitslagen van de moederkoek (die hebben ze laten onderzoeken) Ben benieuwd of er wat uitgekomen is. Die week daarna ga ik weer aan het werk, Heb er zin in maar vind het ook niet zo heel leuk dat ik me kleine frummeltje een dag alleen laat, maar dat is weer een kwestie van wennen als het een paar keer is geweest dan is het ook goed. En ze zijn in goede handen want oma komt hier in huis. voor de bevallen dames: hebben jullie alweer de kriebels voor nog een kindje?? Ik heb altijd gezegd dat ik het er bij 2 zou houden, maar het kriebelt alweer! Na Silvan heb ik echt een jaar gezegd dat ik geen kids meer wilde, maar nu heb ik echt van ik wil er nog een. Manlief wil niet en ik heb ook geen kamers meer over, als het dus ooit zover komt dan moeten we eerst verhuizen. Is dat raar dat ik dat gevoel alweer zo snel heb??
Niet raar maar ik heb nog geen kriebels hoor haha. Eerst deze maar eens succesvol tot peuter grootbrengen
Nieke; wat fijn dat de afspraak zo soepel verlopen is!! Super dat jullie meteen kunnen beginnen! Nou ja... super... eigenlijk niet natuurlijk! Maar dit geeft wel weer wat houvast of niet? Caitlin; ik heb ook de naam van mijn man aangenomen, maar wordt overal aangeschreven met twee namen. Eerst zijn naam en dan mijn eigen naam. Toch nog een klein beetje geemanicipeerd! Juju; haha, hier loop ik tegen hetzelfde aan hoor! De meeste maatjes 56 past hij nog wel, in ieder geval de leukste. Dus die kan hij nog wel een paar keer aan! De maatjes 62 die klein vallen, heeft hij ook al af en toe aan en heb vanmorgen de rest van mijn collectie maat 62 gewassen, gestreken en in de kast gehangen. Sommigen vallen echt nog groot, maar dan kan ik ze zo af en toe alvast proberen! Mijn neefje is trouwens een schatje! Natuurlijk niet zo mooi, lief enz. als Ruben , maar 't is een mooi ventje. Maar wat is Ruben vergeleken met hem een reus zeg!! Zal zo even een foto in mijn album plaatsen. Echt heel gek om te zien! Navlis; nee, niet gek dat het kriebelt hoor! Wij willen dolgraag een tweede en het liefst niet over al te lange tijd, maar mijn lijf gaat eerst even ontzwangeren! Hebben al bedacht om er in september zo'n beetje weer over na te gaan denken. Ik hoop dat ik mijn overtollige kilo's dan kwijt ben, zodat ik niet na een eventuele volgende zwangerschap nog met deze kilo's extra zit... Hier; morgen wordt de tuin eindelijk afgemaakt en mag ik mijn aandeel erin gaan leveren! Volgende week dus op pad voor plantjes ed. Heb totaal geen groene vingers, maar heb er wel zin in! Anti-conceptie; hier komt de pil voorlopig nog even niet in huis. We gaan eerst kijken hoe mijn cyclus weer wordt en hoe het bevalt met condooms. Als dat allemaal goed loopt, komt ie pas weer in huis na een tweede zwangerschap! We zien wel... tot nu toe hier nog geen ongi te bekennen trouwens! Ben wel benieuwd hoelang dat nog gaat duren! Heb er nog geen zin in... maar ja... het is wel weer een teken dat je lichaam weer goed werkt, dus wat dat betreft mag het wel komen van mij!
Wauw wat snel al Hen.. dacht dat het voor je lichaam goed was om iig 9 maanden niet zwanger te zijn? Hier in ieder geval nog 1,5 / 2 jaar even niet. Ik ga even in je album spieken
@ Navlis & Hen; helemaal niet gek dat het zo snel alweer gaat kriebelen hoor! Ik zit net over de helft van mijn 1ste zwangerschap en heb nu al heel sterk het idee dat ik een half jaar na de bevalling weer zwanger wil worden. Mijn man ziet dat overigens op dit moment niet zo zitten en qua geld en mijn opleiding is het ook niet handig, maar gelukkig duurt het allemaal nog even en kunnen we ons nu heerlijk verheugen op de komst van ons meisje!!! @ zwangere meiden en net bevallen meiden: wanneer begonnen bij jullie de harde buiken en hoe vaak per dag? Liefs, Caitlin
In september gaan we erover nadenken hè! Voordat ik dan zwanger kan zijn, is het minstens oktober, netjes over 9 maanden! Nee hoor, ik ga eerst kijken wat mijn lichaam doet, want voorlopig is mijn lichaam daar écht nog niet aan toe! Lief, die foto hè! Caitlin; bij mij begonnen de harde buiken rond de 24 weken, wisselde van 2 tot ongeveer 8 per dag. Lag eraan hoe druk ik was, maar ik heb ze nooit als vervelend ervaren gelukkig! Hoezo? Heb je er last van dan?
Ik heb heel veel harde buiken gehad, begonnen na de 20 weken omdat ik voor de 20 weken veel vakantie heb gehad (rustig op het werk). Had er soms wel 20 per uur ofzo, was wel wat veel (vond de verloskundige ook). Vaak de dag nádat ik druk was geweest. Maar sommige vrouwen hebben ze helemaal niet, heb je er last van? Hen: oh ik zou het wel leuk vinden hoor als je in oktober weer zwanger bent Ten eerste is het dan lekker snel gegaan en ten tweede is het gewoon zo spannend om te volgen Foto's zijn héél schattig!
Haha! Zou wat wezen! Eerst 9 rondes moeten proberen en voor de tweede in 1 ronde zwanger! Ach we zien wel! Ik zou het niet erg vinden als ik dit jaar nog zwanger zou zijn, maar dan wel als mijn lichaam eraan toe is! Kan binnen een paar maanden zijn, maar misschien ook wel volgend jaar pas! Heb donderdag een draagzak besteld en vandaag binnengekregen! Hij is van minimonkey, hip ding, maar ik moet er erg aan wennen! Heb het idee dat Ruben er zomaar uit kan floepen en hij ligt er helemaal dubbelgevouwen in! Maar nu kan ik wel weer met twee handen typen en de was opvouwen! Ben benieuwd of het me gaat bevallen! Ruben ligt er nu heerlijk in te knorren, dus aan hem zal het niet liggen!
@ Hen; lekker zo'n draagzak. Lijkt me heerlijk om je kleintje steeds dichtbij je te hebben! @ JuJu; Siem groeit goed zie ik, fijn! @ Harde buiken; ik had gister en eergister er 's avonds een aantal keer last van. Dan voel ik m'n onderbuik aanspannen om de kleine heen en dat is best een rot gevoel vind ik. Het kan ook zijn dat ze zich dan draait ofzo? Vandaag had ik het ook een keer op mijn werk, gewoon terwijl ik zat. Nou ja, het hoort erbij denk ik dan maar Hoe is het met de rest van de meiden? Tis zo stil hier... Liefs, Caitlin
Hoi Dames, Hier ben ik ook even. Ben erg moe. Donderdag en gisteren beetje te druk gehad. Er kwamen allemaal onverwachtse belangerijke dingen tussen door. En daar baal ik zo van, maar kon het niet uitstellen. Dus vanmorgen, waar ik een grote hekel aan heb, even snel de boodschappen gedaan, vriendlief moest werken. Dus liep om 09.00 uur in de super en om 10.00 uur was ik weer thuis. Alles in de auto gelaten, want ik ga niet meer slepen. Half elf lag ik lekker op bed weer tv te kijken en om 13.00 uur werd ik wakker, haha was in slaap gevallen. De hele middag lekker op de bank gelegen. Kom net beetje op gang. Ga zo even soepje opzetten. Vriend is ook net thuis. De baby is lekker actief. Vooral snachts. En de beweging kan ik soms ook er mooi zien. Ik slaap niet zo fijn meer. Weet niet meer hoe ik moet liggen en moet vaak plassen. Uit bed komen, kost me soms moeite. Dus denk dat binnenkort hier het bed al omhoog moet, zodat ik er wat makkelijker uit kom. Het is niet dat me buik in de weg zit. Maar ben soms wat stijvig. Komt door mijn voet voornamelijk trekt dan door naar me heup. Heb ik altijd al gehad, en vooral wanneer ik te veel heb gelopen. Heb nu ook onder het matras een opgevouwen deken gelegd, dus matras is wat verhoogd. moet zeggen ligt wel fijn. Ik heb nog niet zovaak harde buiken, nog maar 3 keer gehad ofzo. Meestal is dat smorgens wanneer de blaas flink vol zit. Verder nog niet gehad. Ik ga eten... Liefs
Heej meiden, Ik weet nu ook al dat als we een eerste kindje zouden hebben (en het is geen tweeling) dat ik echt niet meer aan de pil ga hoor. Als het komt dan komt het. Nu gaat het zo moeilijk dat ik er eigenlijk niet zo bang voor ben dat het dan wel opeens snel gaat lukken. En als dat wel zo is, dan heeft het zo moeten zijn. Zo denk ik er over. Maar nu eerst maar eens hopen dat we zwanger worden van een eerste! Hen; Het geeft inderdaad wel houvast dat we nu weten dat we kunnen beginnen met IUI als het deze ronde niet gelukt is. Dan kunnen we tenminste verder. Maar als je de cijfers hoort hoeveel mensen er na 6 IUI niet zwanger zijn dan schrik je toch wel. Ik hoop dat wij daar niet bij zitten. Super leuk Ruben in de draagzak, foto? En wat schattig samen met zijn neefje. Zo lijkt Ruben inderdaad al super groot, maar Milan is natuurlijk ook nog heeel erg klein! Navlis; Leuk dat je weer met je man weg bent geweest, heerlijk! Lekker even tijd voor elkaar, dat hoort er ook bij he. Je zult je kleine mannetjes toch wel gemist hebben denk ik, maar op zijn tijd even met z'n tweetjes lijkt me dan zeker niet verkeerd. Hoe was de musical? JuJu; Kei schattig de foto's van Siem op je Hyves. Hij kijkt echt al heel wijs. Geen last meer van reflux gehad? Caitlin; Ze zeggen dat harde buiken erbij horen maar als het TE wordt dan is het niet goed natuurlijk. Dus gewoon rustig aan doen en als je twijfelt of het goed is de verloskundige/gyn om advies vragen. Maar ik weet zeker dat je dat ook wel doet. Eyore; Fijn dat de baby zo actief is. Kan me voorstellen dat je erg moe bent als je zo slecht slaapt. Overdag een dutje doen is dan ook wel lekker he. Ben benieuwd naar je buikje. Hier; Ben aan het wachten wanneer mijn ongi komt, waarschijnlijk rond de 23ste. Spannend dus. Verder heb ik weinig te melden vandaar dat ik niet zo vaak type, probeer alles een beetje van me af te zetten. Lees wel mee maar reageer wat minder. Ben nu de diepvries aan het ontdooien, fijn klusje voor de zaterdagavond . Morgen voor het eerst erwtensoep maken, ben benieuwd of me dat gaat lukken. En dan maandag sollicitatiegesprek (spannend) en daarna 8 dagen achter elkaar werken. Pffff... Waren er maar alvast een paar dagen voorbij, ik zie er nu erg tegen op. Gelukkig wel 1 dagje met mijn projectgroep en de laatste dag een scholing van maar een paar uur. Allemaal nog een fijn weekend!
@ Nienke, In mijn album staat een foto. Volgens mij zijn we vriendjes dus dan kun je het wel zien. Heb gisteren nog een foto laten maken. Leek dat me buik in paar dagen weer dikker was geworden. Betreft meer kindjes: Hier hebben we het er ook al wel overgehad. Natuurlijk komen er meer. Maar we willen wachten tot dat deze een jaar is en dan weer kijken hoe alles gaat lopen. Zo dat was een lekker soepje. Zo even douchen en dan bankhangen...
@ Eyore; wat heerlijk dat je lekker even hebt kunnen slapen vanmiddag en doe het maar gewoon rustig aan als je lijf daar om vraagt! @ Nieke; wel logisch hoor, dat je wat minder wil typen nu. Ik hoop zooo dat je na woensdag een heleboel te schrijven hebt, omdat je zwanger ben!!! @ Harde buiken; ze duren niet lang, maar in de afgelopen 1,5 uur heb ik al zeker 15x een kramp gehad volgens mij. Het is precies onderin mijn buik, ook alleen in het midden (dus gedeelte net boven waar je schaamhaar groeit zeg maar). Dat trekt dan helemaal strak en het voelt niet fijn. Ik voel ons meisje eigelijk nog niet echt bewegen (eerder voelde ik het schuiven van haar rug / billen tegen mijn buikwand, dat voel ik nu al een tijdje niet meer) maar volgens mij is ze nu ook wel druk in mijn buik en dat dat de reden is van mijn krampen Liefs, Caitlin