Wow schrikken caitlin! Gelukkig is alles in orde! Kan me voorstellen dat je man zich erg rot moet voelen....
idd schrikken. fijn dat jullie meisje nu weer zoals vanouds reageert. en tsjah, de verwarring fles met mm of fles met kv kan ik me van het personeel goed voorstellen. ze kunnen niet alles van alle kindjes weten natuurlijk. maar wees niet ongerust. 1 flesje met standaard kv kan niet zo heel veel kwaad. gewoon lekker doorgaan met de mm nu heb mini laatst ook bijna laten vallen trouwens. stond met hem onder de douche en hij gleed zo naar beneden. kon hem nog net tegen mn buik aan klemmen maar oh wat was ik bang! douchen met mini doe ik dus niet weer. we gaan gewoon lekker saampjes in bad.
Bedankt voor jullie lieve woorden meiden! Mijn mannetje is nog steeds een beetje van slag, maar we zijn gewoon erg blij dat het goed is afgelopen! Uk, ze vroegen gelijk bij opname wat voor soort voeding Kyara krijgt. Ik heb toen gezegd, MM via de fles. Toen wij even weggingen om spulletjes op te halen thuis lag ze heerlijk te slapen, maar voor de zekerheid heb ik toen aan die vpk gevraagd (als Kyara wakker zou worden en honger zou hebben) of ze dan hypo allergene voeding wilde geven. Bij terugkomst zei de vpk dat Kyara wakker was geworden, honger had en 60cc Nutrilon standaard had gekregen, omdat ze geen hypo allergeen hadden op de kinderafdeling Dat is natuurlijk een beetje een vreemd verhaal, want ze hebben heus wel ergens in het ziekenhuis hypo allergene voeding (bijvoorbeeld op de couveuse afdeling). En ze wist dat ze normaal MM krijgt en dat ik om hypo allergeen had gevraagd en het was erg rustig op de afdeling, dus ik begrijp niet zo goed waarom ze dit heeft gedaan. Maar goed, 60cc is inderdaad niet veel en wij zijn beide niet allergisch gelukkig! Douchen zullen mijn mannetje en ik ook niet snel meer doen met Kyara, de schrik zit er goed in. Hoe is het weer bij jullie dit weekend meiden? Kunnen jullie genieten van de zon? Liefs, Caitlin
Caitlin dat vind ik ook vreemd. En daarnaast staat dat ook gewoon in haar papieren lijkt me, welke voeding ze moet krijgen. Het lijkt me ook waanzinnig schrikken hoor.. gelukkig is het allemaal goed gekomen maar die schrik zal wel even blijven denk ik. We hebben hier goede dagen. Uk slaapt heerlijk door tot ouderwets half 8 en dan vrolijk wakker om lekker te drinken. Geen gehuil meer voor het slapen gaan. Hij tijgert de hele kamer door, sta ik te koken voel ik opeens zijn tong tegen mijn enkels aan haha, hij is er graag bij. Helaas ook bij de katten, die moeten nog even wennen Verder begonnen met et afbouwen van de voeding om 16:00 uur. Voelt erg raar om die uit de fles te geven maar het voelt ook wel goed zo. De vakantie samen was natuurlijk onze laatste week volledig voeden, dan heb ik ook in de oren van uk gefluisterd voordat we gingen en hij heeft het er goed van genomen zullen we maar zeggen Kreeg van verschillende mensen reactie als ik aan het voeden was op een terras ofzo (altijd in een hoekje, met doek over uk al zie je echt niets als ik voed - je wordt er handig in), meneer die riep in het Frans dat ik een goede moeder was en toen we weg liepen hielt hij zijn duimen omhoog haha. Bizar maar dat hielp me ook wel om afscheid te nemen. Het beste gedaan voor mijn uk en nu is het niet meer te combineren met mijn werk en dus overdag even klaar. Heb biologische voeding gekocht in Duitsland, dat is daar nog goedkoper dan hier de standaard Kruitvat voeding en we wonen vlak bij de grens. Toch biologische voeding en dat voor een mooie prijs. Moet alleen vit D bijgeven maar goed dat doe ik al een paar maanden en moet anders vanaf een een jaar ook weer (ga geen dreumesmelk geven). Nu ga ik slapen, hopelijk weer tot half 8 of later Liefs!
Gefeliciteerd Bloom! Hier slaapt mummel ook al 3 dagen goed door, nadat ik haar 1 nachtje heb laten liggen Ze presteerde het om ineens weer 2x op een nacht te komen (10.30, 02.00, 05.00, 07.00) en ik had die dagen niets gemerkt van regelen ofzo (het minste heb ik rond de voeding van 3 uur en dan laat madame het goed merken als het niet zat was voor dr) dus ik was het een beetje zat en heb dr gewoon laten liggen . Ze was eventjes aan het ziemelen maar sliep al snel weer als een roosje door en kwam vervolgens om 6 uur . En de 3 nachten er op zonder problemen ook tussen 5 en 6. Ik heb helemaal geen moeite met een nachtvoeding maar ik weet dat ze hem makkelijk kan missen in de meeste gevallen en het gewoon gewenning is. "He! Ik ben wakker, even mama roepen en lekker aan tiet weer in slaap vallen". Het slokje wat ze dan pakt is ook niet noemenswaardig, met als gevolg dat ze er 2 a 3 uur later weer is. Helaas voor onze kleine prinses trapt mama niet in dit feestje en moet ze maar vriendjes worden met haar duimpje als tiet wil slapen . Het gaat trouwens super goed met buikje-liggen oefenen. De fysio heeft niets gedaan maar 2 dagen later ging het zo ineens kei goed en ziet ze er ook de lol van in?! Soms zwalkt ze nog wat om als ze niet goed op dr ellebogen steunt maar dr hoofdje houdt ze echt al 5 minuten strak omhoog zonder gemopper . Weet niet hoe lang normaal is met 3,5 mnd?
Happy birthday bloom en een fijne dag vandaag. @ hier: Gisteravond weer morfine spuit gehad van de Huisarstenpost.. Nog paar daagjes en dan gaat de galblaas eruit. En vannacht ongesteld geworden. Ineens was het er. Had al sinds vrijdag geen pijn meer in me buik, ik dacht nou ja duurd dus nog wel even, of het gebeurt wanneer we op vakantie zijn. En vannacht moest ik naar het toilet en ja hoor.... Had gisteren trouwens wel wat steken van onderen, wat in de schaamstreek.. Zei zaterdag tegen wel tegen me vriend, wat worden me borsten weer voller & me buik wat dikker..Maar ja krijg alijd een dikke buik bij menstruatie.. was ik even vergeten.. Hahaha hier dus 11 weken en 6 dagen na de bevalling ongesteld... Ik ga snel naar J, hij word nu wakker. Ben ook net wakker, was lekker duf van de morfine.. nou ja lekker. Was van plan om 8 uur uit bed te gaan.
Ach daar heb je lekker verlof voor Spikkeltje om uit te slapen, zeker na een morfine spuit! Nog een paar dagen, spannend... Hier ook maar een beetje aan de opruim, wat is het toch snel een bende sinds we met 3e zijn . Zo mummeltje eten geven en dan straks nog even naar het weeguurtje want volgende week zijn we er niet..
Zo Mummel was weer 165 bijgekomen (laatste tijd steeds rond de 100 per week) dus de vriezervoeding (bijna allemaal ochtendvoedingen) doen het goed . Ze ligt nu lekker in de wagenbak buiten te slapen onder het parasolletje. Op de zij, duimpje in de mond in een roze jurk met een pampertje dat eronderuit komt, hóe schattig . Heb net een 7Slings besteld. Denk al heel lang na over een ringsling maar vind de meeste van die geitenwollensokken doeken ( ) en zelf maken is niet zo aan mij besteed. De enkeling die ik mooi vind zijn meteen 55 euro en dan weet ik zeker dat vriendlief erg boos wordt omdat ik al 2 dragers heb en uiteraard niets wil verkopen (de Tricot Slen gebruik ik niet meer maar die wil ik wel hebben voor de eerste weken als er een 2e komt ooit ). Deze kon ik voor een prikkie (wel nieuw) kopen dus kan ik mooi eens proberen of het slingen voor ons is weggelegd. Lijkt me ideaal om de hond uit te laten of snel even de kruidvat in ofzo. Ben benieuwd! Hier zit ik de laatste dagen steeds vaker in mijn hoofd met opnieuw zwanger worden. Wil dit eigenlijk helemaal niet omdiverse redenen (die angst kan ik nog wel even missen, wil eerst vreselijk genieten van mijn kleine meid zonder aandacht te hoeven delen, contract wordt volgendjaar verlengd naar vast of beeindigd enz) maar grrrrr waarom komt het toch steeds omhoog . Alsof ik alle ellende al vergeten ben komt het steeds als zo'n idealistisch idee omhoog, gggrrr. Ik wil het niet, het mag niet, het kan niet, zo!
Bloom: hoera! Fijne dag meid! Loki: Wij hebben nu voorjaar 2012 staan als gaan-voor-een-tweede. Maar als mijn vriend zou zeggen: nu? dan roep ik: ja! De keuze voor volgend jaar hebben we gemaakt op basis van wat is slim, ook voor mijn lijf (wil eerst alle hormonen eruit hebben, dat is dus minimaal 6 maanden na bv), maar jeetje wat is het genieten met een uk en wat vond ik zwanger zijn geweldig (anders dan jij ) Gelukkig zijn er buurtjes zwanger (feb) dus botvier ik daar alles maar op Hier kon uk met 3 maanden ook gewoon doorslapen hoor, dat stopte rond 4 maanden wel weer. Is gewoon even inschatten, ik vond even sabbelen en dan weer slapen voedingen ook erg irri en daar was ik ook niet zo van gediend. Hier volgende week weer naar CB!
Loki, rond 3 maanden krijgt 90% de kriebels Advies van mijn vk was om minimaal tot 6 maanden te wachten met een beslissing over de tweede, omdat je dan als vrouw er het meest realistisch tegenover staat. Klopt in mijn geval wel. Rond die tijd kriebelde het ook heel erg maar nu ik alles (letterlijk) op een rijtje heb gezet, wachten we nog maar even eerst genieten van ons mannetje en over een jaartje ofzo zien we wel weer.
Lok: wij willen ook wel weer. Maar we wachten in ieder geval tot mei 2012.J moet 1 geweest zijn voordat ik stop met de pil. Begin vandaag weer. Zelf zei ik dat ik dan stop op de geboorte dag van J. Maar ja misschien zegt ons gevoel tegen die tijd anders, dan zijn we 9 maanden verder.
Ja, ik moet ook mijn verstand laten spreken en dat zegt toch echt wachten tot mimimaal volgend jaar mei/juni ook ivm contract en als mummel zelf kan lopen is dat vast prettiger als ik weer een boel minder mag/kan... Maar ben blij dat ik niet de enige ben met kriebels die nog niet mogen
operatie gaat NIET door!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! volgende week maandag. zie er al zo tegen op en nu dit weer
Spikkeltje; Balen zeg dat het niet door gaat! Zag het al op je Hyves staan. Gelukkig mogen jullie toch gewoon op vakantie. En helemaal balen omdat je net vannacht weer zo'n ergen pijn hebt gehad. Bloom; Nogmaals proficiat met je verjaardag!! Hopelijk hebben jullie een beetje mooi weer. Laat je lekker verwennen! Hier; Vanmorgen ongi geworden. Zag het al aankomen, sinds twee dagen roze/bruin verlies dus wist al genoeg. Ik ga dadelijk het lijstje er weer eens even bij zoeken. Nog 9 dagen werken en dan VAKANTIE!! Heb er zo'n zin in!!!!
NOD Augustus 2011 LaikaBasko (22) NOD September 2011 19/09 Nieke (26) MMM IVF DeLi (24) Afspraken: 22/08 Bloom: Jarig! 25! // JuJu81: 1e voeding afbouwen (die van 16:00 uur) // 2de les babymassage 25/08 Nieke: eerste afspraak nieuwe ziekenhuis (IVF/ICSI?) 29/08 JuJu81: 2e voeding afbouwen (die van 12:00 uur) 30/08 JuJu81: naar CB 30/08 DeLi: Vakantie! 30/08 Jolanda: Groeiecho + controle Gyn. 03/09 Nieke: VAKANTIE!! 05/09 Bloom: CB +4e inenting // JuJu81: ongeveer 1e keer KV 13/09 DeLi: 3e injectie Lucrin 19/09 Spikkeltje: CB + prikjes 21/09 Caitlin: nogmaals na-controle hechtingen en inplannen herstel operatie 25/09 Jolanda: JARIG!!! 26/09 Caitlin: echo heupjes Kyara 04/10 DeLi: Start 1e ronde IVF 07/10 Caitlin: 1ste werkdag 11/10: DeLi: Echo 29/10 Allen: Meeting!!! 16/11 Caitlin: 1ste wen-ochtend KDV 30/11 Caitlin: 1ste volledige dag KDV Zwanger Jolanda86 (januari '11 positief getest / 25-09-2011) (ook jarig op 25-09) Lautje ( juni '11 positief getest / 16-02-2012) Bevallen JuJu81 (april '10 positief getest) 04/01/2011 "Uk" (3760 gram en 51 cm) Bloom24 (mei '10 positief getest) 09/01/2011 Jongen (4096gr, 54cm)(21/07/2011: 9275gr, 72cm) Loki09 (september '10 positief getest) 04/05/2011 S.venna G.ina J.oanna (2950 gr, 49 cm) Spikkeltje ( September '10 positief getest) 31/05/2011 Jongen (3440 gr) Caitlin (oktober '10 positief getest) 22/06/2011 Kyara Jade 3380 gram 50cm Poll: Lautje 16-02-2012 (denkt zelf: ) Meisje: Caitlin, Spikkeltje, Loki09, Bloom, Nieke, Uk Jongetje: Jolanda, JuJu81, DeLi
Heb effe gejankt hierom. Ik zie er al een berg tegen op en komt dit er tussen. Ja arts zei dat dat kan omdat we in Nederland blijven, zodra we naa rhet buitenland gingen mocht het niet
NOD Augustus 2011 LaikaBasko (22) NOD September 2011 19/09 Nieke (26) MMM IVF DeLi (24) Afspraken: 22/08 Bloom: Jarig! 25! // JuJu81: 1e voeding afbouwen (die van 16:00 uur) // 2de les babymassage 25/08 Nieke: eerste afspraak nieuwe ziekenhuis (IVF/ICSI?) 29/08 JuJu81: 2e voeding afbouwen (die van 12:00 uur) // spikkeltje operatie. 30/08 JuJu81: naar CB 30/08 DeLi: Vakantie! 30/08 Jolanda: Groeiecho + controle Gyn. 03/09 Nieke: VAKANTIE!! 05/09 Bloom: CB +4e inenting // JuJu81: ongeveer 1e keer KV // spikkeltje vakantie 13/09 DeLi: 3e injectie Lucrin 19/09 Spikkeltje: CB + prikjes 21/09 Caitlin: nogmaals na-controle hechtingen en inplannen herstel operatie 25/09 Jolanda: JARIG!!! 26/09 Caitlin: echo heupjes Kyara 04/10 DeLi: Start 1e ronde IVF 07/10 Caitlin: 1ste werkdag 11/10: DeLi: Echo 29/10 Allen: Meeting!!! 16/11 Caitlin: 1ste wen-ochtend KDV 30/11 Caitlin: 1ste volledige dag KDV Zwanger Jolanda86 (januari '11 positief getest / 25-09-2011) (ook jarig op 25-09) Lautje ( juni '11 positief getest / 16-02-2012) Bevallen JuJu81 (april '10 positief getest) 04/01/2011 "Uk" (3760 gram en 51 cm) Bloom24 (mei '10 positief getest) 09/01/2011 Jongen (4096gr, 54cm)(21/07/2011: 9275gr, 72cm) Loki09 (september '10 positief getest) 04/05/2011 S.venna G.ina J.oanna (2950 gr, 49 cm) Spikkeltje ( September '10 positief getest) 31/05/2011 Jongen (3440 gr) Caitlin (oktober '10 positief getest) 22/06/2011 Kyara Jade 3380 gram 50cm Poll: Lautje 16-02-2012 (denkt zelf: ) Meisje: Caitlin, Spikkeltje, Loki09, Bloom, Nieke, Uk Jongetje: Jolanda, JuJu81, DeLi
Ha meiden! Bedankt voor alle felicitaties, hier en op Hyves! Zaterdag heb ik het al gevierd, straks komen er nog wat mensen die toen niet konden. Heb zaterdag supermooi weer gehad en nu was het tot een uur geleden ook heerlijk zonnig, ik tref het dus! Ik heb het afgelopen week een beetje druk gehad, heb af en toe wel bijgelezen, maar haak nu weer even gewoon in. Spikkel; Balen zeg! Nu vier dagen later is niet heel ernstig, maar als je er toch al zo tegenop ziet is dit natuurlijk niet wat je wilt horen... Sterkte meis! Nieke; Bijna vakantie, yes! Spannend donderdag, ik duim voor een mooi plan voor jullie! Een tweede; Bij iedereen waarvan ik hoor die (weer) zwanger is of een kindje heeft gekregen, krijg ik een soort jaloers gevoel... Heel gek! Ik wil stiekum namelijk ook weer heel graag! Mijn verstand zegt nu nog nee en manlief wil liever wachten tot uk minstens 2 is... Zelf heb ik nog steeds januari 2012 in mijn hoofd, want ik verwacht niet direct zwanger te zijn en als de volgende uk er is, zal deze uk ook al (bijna) 2 zijn. Nu denk ik telkens nog, stel dat we nu even geen condoom gebruiken, dan.... Maar dan denk ik meteen, nee, nu nog even niet... Toch wil ik niet teveel leeftijdsverschil hebben tussen twee ukken, dus vandaar januari 2012 En meteen daarachteraan denk ik, wat ben ik ego zeg... Weet ik hoeveel meiden hier zouden zo graag willen en ik ga zitten plannen... Het voelt allemaal heel dubbel... Want ook, misschien lukt het een tweede keer ook helemaal niet... Hebben jullie dat trouwens ook wel eens gedacht? De angst niet meer genoeg aandacht voor deze uk te kunnen hebben als er een volgende uk komt? Dat verdient ukkie nog niet... Of de angst niet net zoveel van de volgende uk te kunnen houden als van deze, want de liefde die ik voor uk voel is zo onbeschrijflijk! Pff vind het maar moeilijk, ben er eerlijk gezegd heel veel mee bezig... De vraag of ik twee kindjes wel aankan, maak ik me geen zorgen over. Dat lukt me wel. Heb gelukkig ook een goede zwangerschap gehad en hoewel de bevalling geen pretje was, kan ik die vast ook nog wel een keertje aan. Veel erger kan toch niet denk ik dan? . Maar waarom twijfel ik dan nog zo?? Goed, we hebben nog minstens 5 maanden bedenktijd!
Ja dat herken ik zeker Bloom, ik ben ook bang dat ik van een 2e nooit zoveel kan houden als van S.venna.. Ook ben ik bang dat de kleine alle aandacht op gaat eisen (of mijn zwangerschap weer zo ellendig is dat we niet samen leuke dingen kunnen doen..) en S.venna dan te kort zou komen, dat zou ik vreselijk vinden. Gelukkig hoeven we daar voorlopig nog niet aan te denken . Ik ben trouwens niet zo bang dat het niet nog een keer zou lukken, al ben ik me er wel degelijk van bewust dat de kans op eerst weer een miskraam groot is (maar van mezelf mag ik dan niet ziemelen, we weten dat het kan dus vast wel komt met geduld en ik heb altijd geroepen (en vind nogsteeds) dat 2 luxe is, met 1 ben ik al zo enorm ziels gelukkig... En zeker met het fantastische meisje wat we hebben mogen krijgen, trouwens ) Ik ben het ook met je eens dat het heel rot voelt tegenover de lieve meiden die hier nog steed wachten op hun eerste wonder. Hun hebben zoveel meer recht om een positieve test te krijgen dan wij straks...