@ caitlin, zag in je lijstje dat je nog een maandje moet wachten op de grote dag! Leuk!! Ik wens dat het beter weer is dan vandaag. En dat je/jullie een leuke dat zult krijgen!
@caitlin, Voor mij was het ook moeilijk hoor om alles opzij te zetten, Maar ik denk maar zo, financieel ga ik er zoiezo op vooruit En dat is wel makkelijk als je een kleine wilt. @hier sinds gister ontzettend pijnlijke tepels Minste aanraking doet al zeer echt geen pretje..Als ik een bh aan heb gat het wel maar zodra ik die uit doe auwauw.. Owja en heb nu ook ontzettend veel spierpijn hahaha gister voor het eerst in jaren weer gaan sporten hahaha..Toch best wel zwaar maar allemaal voor een goed doel
@ Eyore; fijn dat alles goed was met jullie uk. En ja, over een maandje gaan we trouwen. Ik hoop inderdaad ook dat het een beetje redelijk weer is, alhoewel je ook niet teveel kunt verwachten van 11 februari @ Jolanda; vervelend van de pijnlijke tepels en je spierpijn. @ Hier; mijn auto staat weer voor de deur gelukkig Liefs, Caitlin
Ha meiden! Moppie; nog niets... Kom elke keer even kijken en wacht dan met spanning tot de pagina zich opent... Maar helaas alleen wachtend op een keukenkastje en geen baby! Is het kastje uiteindelijk wel gekomen? Caitlin; dat viel mee met de auto! Kost toch altijd een hoop geld, zo'n ding! Wij kunnen volgende week woensdag onze nieuwe auto ophalen. Hopen dat Ruben tegen die tijd een beetje op zijn geboortegewicht zit, kunnen we mooi met z'n drietjes een eerste ritje maken! Trouwens, als je dan toch paracetemol in wilt nemen, wat je echt gerust kun doen, zou ik er wel gewoon twee innemen. Twee tegelijkertijd innemen werkt echt beter. 1 werkt echt minder snel/lang en goed, dus als je het dan toch doet, is twee echt beter! Wel vervelend, doe het echt maar rustig aan en als je het idee hebt dat het erger wordt naarmate je drukker bent, gewoon ook direct aangeven op je werk hoor!! Navlis; en? Goede uitslag hoop ik? Voor Silvan ook wel lekker als je thuis kunt zijn op zijn verjaardag! Er zijn toch al zoveel veranderingen voor hem, dat een beetje vertrouwdheid nu nog wel lekker is lijkt me! Hier; gaat nog steeds goed! Morgen proberen we weer om Ruben aan te leggen en bellen we even met de lactatiekundige om te horen wat voor een adviezen zij nog heeft (ik kolf namelijk nog steeds niet genoeg, ondanks genoeg stuwing, AUW). Verloskundige haalt morgen ook het knoopje van hechting los, waardoor ik hopelijk wat minder pijn daaraan heb. Verder genieten we nog steeds! Zal zo proberen om foto's te plaatsen!
Jolanda wat een keus heel erg knap van je. Ik hoop dat het nu zomaar zal gebeuren. Ik ben vandaag begonnen met ovu testen en helaas hij was nog best heel erg licht. Ik ben toch wel erg aan het aftellen naar mijn ei nog een dag of drie denk ik. Hen ik hoop dat het goed gaat morgen en je je beter voelt als de verloskundige haar werk heeft gedaan. Navlis ik heb nog wel wat voor je te doen toetsen nakijken, foto's inplakken enz. Ondanks dat zou ik niet met je willen ruilen niets doen in bed verder wil ik wel met je ruilen. Caitlin nog een maand wat gaat het snel. Hoe is je buikje nu? Juju wat is het toch een schatje zag hem op hyves wat een lekker koppie. Eyore weet je al wat het wordt of willen jullie het niet weten. Weet het niet meer zeker?
@Jolanda: weloverwogen keuze. fijn dat jullie er beiden achter staan. nou hopen dat de natuur haar werk doet Die pijnlijke tepels was bij mij een teken. zie dat je ook vlak voor nod zit. goede hoop deze ronde? @Caitlin: dat valt mee met de kosten. Hoe is het nu met je buik? @Navlis: houd je het nog een beetje vol? @Eyore: inderdaad niet druk maken om die datum. de kleine komt toch wanneer het voor hem/haar tijd is @Hen: wat fijn dat het goed gaat. hopelijk komt alles met bv goed op gang, en lukt het om Ruben straks pijnloos te voeden. @Lautje: hopelijk morgen een knaltest @hier: Keukenkastje is een uurtje na mijn bericht afgeleverd en toen ben ik weer naar huis gegaan. nu net gegeten en weer die kant op: bovenverdieping sauzen dan morgen laminaat leggen en volgende week plafondschroten en plinten kopen en monteren. dan is het boven klaar!
Lautjep, ik snap je helemaal dat je voor de rest wel met me wil ruilen! Nou ik ben inmiddels even thuis. met strikte afspraken hebben ze me laten gaan en mag ik het weekend thuis doorbrengen. Silvan zijn verjaardag doen we zondag middag even alleen met de opa's en oma's. Maandag ochtend kan ik hem dan nog naar school zien gaan en moet ik me weer melden in het zh. De arts zei al dat ik er dan vanuit moet gaan dat ik dan niet meer thuis kom waarschijnlijk en dan ben ik al 36.6 en zou het volgens haar best snel kunnen gaan. Me leverwaardes in me bloed waren ook al afwijkend en me urine was ook niet goed. Maandag ook met de gyn overleggen of het een ks gaat worden of toch eerst normaal proberen, ben zelf nog erg aan het twijfelen. Zelf denk ik dat ik eind volgende week wel verlost ga worden als me lever al raar gaat doen. Had ik met silvan ook en toen ging het heel snel inneens dus vandaar!
@ lautje, Nee we willen niet weten wat het word. Blijft een grote verassing. In begin toen ik dus een miskraam van 1 van de 2 kreeg, had ik zoiets ja wil het toch wel weten. Maar nu niet meer. En valt me toch wel mee in aanschaf van spullen. Heb best wel leuke neutrale kleertjes. En ja hier en daar ook wel iets met een kriegeltje blauw er in of stipje roze. Maak daar geen probleem van, mannen dragen toch ook roze overhemden/truien en vrouwen lopen toch ook in blauw? Nou ik ga lekker avondje op de bank. Ben blij dat het weekend is. Fijne avond..
@moppie, Nee eigenlijk geen hoop deze ronde, Weet niet wanneer me ei was. vorige maand was me cyclus weer ineens 33 dagen dus weer flink aan het schommelen. Dus wanneer me ei was is echt een raadsel voor me..hebben gewoon sex gehad wanneer we er zin in hadden dus wie weet haha
Ik lees wel mee meiden maar even geen tijd om te reageren. Alles gaat hier goed, alleen heeft Siem behoorlijke darmkrampjes dus zit aan de venkelthee, waar ik zelf nogal op reageer (zucht) dus het is even hannessen met een vaak ontroostbaar jochie. Maar wat doet hij het goed en wat groeit hij hard.. de eerste romper die hij vorige week nog droeg is nu al te klein en zijn Noppies maat 56 truitjes hoeven al niet meer omgeslagen te worden bij de mouwtjes. Ongelooflijk.. Ben ook begonnen met kolven 's ochtends een borst: ik zit dan helemaal vol en het spuit er echt uit. Siem drinkt dan aan een borst en van de ander kolf ik 100 tot 150 ml af (één borst! En hij is dan nog niet eens leeg maar meer durf ik niet om overproductie te voorkomen). Dit vries ik maar in, begin ik vast een voorraadje. Hopelijk lust hij het, anders maar pannenkoeken van bakken ofzo
Jolanda gefeliciteerd met je opleiding! Hopelijk een groot succes en hopelijk 'gewoon' natuurlijk zwanger ergens in het traject. Navlis veel sterkte, klintk als een hoop gedoe maar ik denk ook fijn als alles achter de rug is want dat scheelt een hoop zorgen lijkt me. Hen wat fijn dat het goed gaat. Kolven moet ook altijd op gang komen en in het begin heb je gewoon weinig melk omdat de baby ook een klein maagje heeft. Hopelijk gaat het aanleggen beter! Eyore en Caitlin ook fijn dat alles goed gaat met jullie baby's. Spannend hoor Enne Moppie ik tuur me gek hier op facebook en op hyves haha.. nog even en jullie kleintje ligt in jullie armen! Was jij niet jarig dit weekend?
Ja ik zie op hyves staan dat je vandaag jarig bent! Gefeliciteerd! Maak er een fijne dag van! (Laatste verjaardag zonder kindje, bijzonder idee )
@juju; vervelend dat Siem zo'n last heeft van darmkrampjes. Hier gebruik ik van vsm cinababydruppels. Deze geef ik na de fles en werkt hier goed. Die mogen ze al vanaf geboorte.
@Navlis: fijn dat je naar huis mocht dit weekend. Ik zei bij Hen ook al dat zij eerder zou zijn, maar jij gaat me ook nog voor zijn hoor @Jolanda: geen ovu testjes gedaan deze ronde dus? Nou ja, wie weet? zin is volgens mij de beste graadmeter om zwanger te worden, je lichaam geeft ook echt rond de eisprong aan wanneer het zo ver is. Tenminste, zo voelde het bij mij wel die ronde dat het raak was. (en die rondes daarvoor ook, maar toen was het niet raak...) @JuJu: Vervelend van de darmkrampjes. werkt de thee een beetje voor Siem? Hopelijk krijg jij er niet al te veel last van, want dat zal zn uitwerking ook goed op jou hebben... Maar jeetje wat een productie zeg! Let wel even op de houdbaarheidsdatum van moedermelk. Op borstvoeding.com staat volgens mij wel veel informatie, ook over het bewaren. En anders is er nog altijd de moedermelk-bank, net zoiets als de voedselbank! @Beebje: die komt nog niet hoor, al zou ik het wel een leuk verjaardagskadootje vinden
moppie gefeliciteerd met je verjaardag. Juju wat een giga hoeveelheid. Dit is ruim genoeg voor 1 voeding toch? Wie weet voor als je aan het werk gaat of zo. Anders weet ik niet wat er mee kunt. Vandaag dag 14 de spanning begint toch weer te komen op welke dag komt mijn goede ovu test?? Verder hier niet zoveel
@ Moppie; gefeliciteerd met je verjaardag! En nog geen baby dus... Jammer! @ JuJu; jeetje meid, wat een productie! Gewoon invriezen hoor, dan kun je later wel zien wat je ermee doet. Gelukkig gaat het goed met Siem! @ Hen; de borstvoeding komt wel opgang hoor, bij de ene persoon alleen wat sneller als bij de andere en een kolf is toch net even minder dan een baby. Komt goed! @ Lautje; veel plezier met klussen! @ Hier; vandaag weer gewerkt en ging goed. Geen last van mijn buik. Heb dus nog geen paracetamol in hoeven nemen, maar is het nodig dan neem ik er 2. Net beeb weer gehoord met de Angelsound. Echt een mooi moment iedere dag En nog 11 nachtjes slapen tot we weten wat beeb is. Ik = ongeduldig!!! Fijne avond meiden. Liefs, Caitlin
Moppie; van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Leuke dag gehad? Hou je het nog wel een beetje vol? Nu de uitgerekende datum voorbij is? Lekker dat de bovenverdieping bijna af is! Als je eindelijk dingen af kunt gaan ronden, is het weer wat beter vol te houden met zo'n verbouwing, tenminste, dat had ik wel! Fijne dag vandaag! Navlis; nou, iig fijn dat je Silvan zijn verjaardag thuis kunt vieren en hem naar school kunt zien gaan! Daarna naar het ziekenhuis en wordt er hopelijk voor gezorgd dat jullie kleine man veilig op de wereld wordt gezet en dat jij er ook gezond bij blijft! Kan me voorstellen dat je er wel gespannen bij bent! Sterkte! Caitlin; fijn dat je geen pijn meer hebt gehad! Hopen dat je het nog een poosje volhoudt met werken! Juju; ben jaloers op jouw productie... Hier; 't knoopje van de hechting is eruit en ohh wt is dat een opluchting! Alles is nog wel pijnlijk, maar ik kan me weer vrij bewegen! Ruben vandaag voor t eerst weer aangelegd en op zich ging dat goed, maar hij heeft er gewoon niet genoeg aan... Hij geeft het snel op, kan de tepel niet goed in zijn mondje nemen en is snel tevreden als er een druppel melk in zijn mondje valt. Dan stopt ie met zuigen en sabbelt ie verder... Niet goed voor mijn tepels! Maar aan de andere kant kolf ik ook iedere keer heel wisselend. Soms 100cc, maar soms ook maar 40-50cc,terwijl hij 70cc moet hebben en morgen alweer 80.... Na een kwartier heeft ie alweer honger en moet ik het weer bijvoeden. Ik mag het nog tot maandag proberen van de verloskundige en als mijn productie dan nog niet omhoog is en Ruben kan nog niet goed aanleggen, adviseerd zelfs de verloskundige om te stoppen... Ik weet nu zelf wel dat ik alles geprobeerd heb en als het beter is om hem met kunstvoeding te voeden, zij het zo... De verloskundige nam wel zijn petje voor me af. Na een zware bevalling, zo hard je best doen om de bv op gang te brengen, met tepelkloven, slapeloze nachten en om de 3 uur kolven, vond ie heel wat! Maar we blijven positief! Ik geniet nog van elk moment met ons ventje en vertrouw erop dat het helemaal goed gaat komen!!
Hallo, ik lees trouw alles mee, maar heb daarna vaak geen tijd meer om te reageren. @Juju; Wat goed dat Siem zo hard groeit. Je hebt wel veel verschillende kleertjes in verschillende maten nodig zo zeg! Haha, wie weet smaken die pannekoeken met "speciale" melk wel heerlijk! @Jolanda; Gefeliciteerd met je opleiding. Erg knap van je dat jullie de zwangerschapswens even aan de kant zetten. En wie weet word je dan juist wel zwanger door er niet mee bezig te zijn...... @Navlis; Sterkte en hopelijk krijg je niet al te veel problemen! Fijn dat je dit weekend naar huis mocht. @Hen; Vervelend dat de bv zo moeizaam gaat. Je weet in ieder geval dat je alles geprobeerd hebt, mocht je toch moeten stoppen. Dan maar flesvoeding. Hij moet toch voldoende binnen krijgen. @Moppie; Gefeliciteerd met je vaerjaardag. Heb je een leuke dag gehad? Ik vind het iedere dag weer spannend als ik zp opstart of beeb al geboren is!
Hier gaat alles zijn gangetje. Ongi is bijna over, dus de klusperiode komt er weer aan. Van de week gyn gebeld en ik werd "vriendelijk" verzocht om naar een ander ziekenhuis te gaan voor verdere onderzoeken! Bij dit ziekenhuis stoppen ze met vruchtbaarheidsonderzoeken. Er zijn nog een paar patienten in behandeling en daarna wordt het stop gezet!!! Pffffff. De vrouw aan de telefoon ging ervanuit dat ik dit toch wel wist en me dit bij voorgaande afspraken wel verteld was. Niet dus! Dus met andere woorden kunnen we weer helemaal opnieuw beginnen bij een nieuwe gyn! Hadden ze dit even eerder gezegd, dan hadden we misschien meteen al naar een ander ziekenhuis gegaan. Ik heb nu een afspraak voor 23 februari, duurt dus nog erg lang. Ga van de week nog naar een ander ziekenhuis bellen, wie weet kan ik daar eerder terecht.......