Die moet nog steeds wennen aan de helm. Verder nog hoesterig, maar gelukkig geen koorts meer. Van de week was ze weer lekker bezig, waren we bij mijn moeder. Mijn moeder was een groentehapje aan het geven, had de kleine geen trek meer, dus pakt ze ineens met beide handen de volle lepel vast. Zat ze gelijk helemaal onder hahaha. Hebben jullie al wat gekocht voor Moederdag? Hier zijn we al een dagje weggeweest met mijn moeder, omdat ze binnenkort op vakantie gaat. En voor zijn moeder hebben we een digitale fotolijstje en daar al foto's van de kleine erop gezet.
BEG, ik heb geen contact meer met mijn moeder en mijn man zeer weinig met die van hem (lang verhaal) dus hier wordt niet gekocht. Al denk ik wel dat mijn man stiekem iets voor mij gaat halen uit naam van de meisjes. Zo'n digitale fotokader is wel een heel mooi cadeau! Haha geen foto van genomen? En heb je ze nog proper gekregen? Die vlekken van groentepap krijg ik soms gewoon niet uit hun kleren! Gelukkig dat het dan wel de goede kant op gaat en de koorts al achterwege blijft. Ja dat helmpje zal wel wennen zijn voor haar. Maar gelukkig dat kindjes toch vrij flexibel zijn op zo'n gebied hé!
Geen foto van genomen, vlekken vielen mee. Ze is al wat meer gewend aan het helmpje, vannacht zelfs de hele nacht ermee geslapen. Heb trouwens ook nieuwe foto's in mijn album gezet
Wat een mooi meisje heb jij toch BEG! Hopelijk is ze vlug helemaal gewend aan het helmpje. Moet ze het lang dragen?
Tot 1 jaar is nog te overzien. Maar 23 uur per dag is wel lang . Hopelijk went het en heeft ze er geen last van!
BEG, is je meid al gewend aan haar helmpje? Hoe gaat het verder met haar en jou? En met de andere meiden hier? En de kleintjes? Allee, ze worden al groot ondertussen hé . We zijn juist gaan tekenen voor de aankoop van een duplexappartement. Toch beetje eng moet ik zeggen. Hopelijk hebben we de juiste beslissing genomen en worden we heel gelukkig in ons nieuw stekje !
Hier is ze al helemaal gewend, alleen overeind zittend duikt ze af en toe nog met dr hoofdje alle kanten op hihi. Duplex appartement, moest het even opzoeken, maar is zoiets als een maisonnette toch? Wij wonen ook in een maisonnette woning, en boven ons zitten dan nog appartementen. Hoe is het met jullie?
Fijn dat ze er aan gewent is! Ja zal wel beetje zwaar zijn als ze gaat zitten maar dat went ook wel weer hé. Hihi, moest maisonette ook opzoeken maar ja dat is het volgens mij. Wordt wel wat puzzelen voor bergruimte maar heb er wel zin in! En als we later toch meer plaats nodig hebben, kunnen we dan nog kijken voor iets anders maar gooien we de huur niet meer weg. Verder alles goed hier. Alles gaat z'n gangetje en de tijd vliegt voorbij! Meisjes leren veel bij! Bijna 9 maanden zijn ze al... .
Hey meisjes, Alles ok hier??? BEG, oef dat het nogal lijkt mee te vallen met helmpje. Bereke, proficiat met de aankoop!!!spannend!enne...geef jouw meisjes een dikke knuff want exact vandaag zijn ze net zoals mijn popje 9 maandenDaar lagen we dan 9 maand terug Hier alles ok! Hadden juist 2.5 week vakantie.de eerste week ging ons meisje nog naar de kribbe en hebben we een dagje sauna gedaan en een dagje inkopen voor de tuin. Vorige week gingen we naar center parcs daar heeft ze zo genoten van het babybadje.we moeten haar wel in het oog houden want ze kruipt al aardig...vooral op plaatsen waar ze niet mag kruipen Hoe is het met de rest hier ??? Dikke knufff
Da's graag gedaan Sas! Ik volg jou (en klingel en de andere dames natuurlijk ook) daar een beetje zodat ik weet hoe het je vergaat. Jammer genoeg nog geen goed nieuws kunnen lezen ivm icsi. Hopelijk wordt het DD-avontuur er eentje met een goede afloop. Ik duim alvast heel hard!!!! Wel goed nieuws gelezen ivm huis. Hopelijk worden jullie daar heel gelukkig!
Waar is iedereen? Hier een hele week een ziek kind gehad. Eerst koorts, toen vlekken, 6e ziekte. Nu is alles weg, maar drinkt ze nog steeds slecht en sinds vandaag ook spugen erbij. Ik zat helemaal onder en zij had alleen een vlekje op haar slaapzak. Dikke knuf voor iedereen!
Dikke knuf terug BEG! Een heel veel beterschap voor je mooie meid! Hier alles oké. Kindjes zijn ook weer ziek geweest en hebben mama ook aangestoken. Verder alles dus wel goed. Iedereen fijn vaderdag gevierd?
Hallo dames! Wat een hoop zieke kindjes! Is het spugen alweer over BEG? Sam heeft dan een aantal weken geleden ook gehad, hij heeft toen bijna 1 week gespuugd. Maar hij had geen vlekjes ofzo. Er heerste toen een of ander virus op de creche. 1 Kindje moest vanwege uitdroging worden opgenomen in het ziekenhuis. Hier gaat alles prima. Sam is inmiddels 1 jaar! Hij is flink verwend met kado's en hij heeft lekker gesmikkeld van zijn eigen taart. Het wordt ineens echt een dreumes. Hij doet alles op zijn eigen tempo. Hij staat nu in de box en kruipt door het hele huis. Het is echt een vreetzakje en zet een keel op als zijn eten op is. Gelukkig is hij makkelijk te troosten met de tandenborstel of een fles water. Verder heeft hij besloten om tegenwoordig tot een uur of 9 in de ochtend te slapen. Heerlijk voor ons dus! Hij gaat altijd na het avondeten om half 7 naar bed om dan lekker door te slapen. Bekijk bijlage 159042
Oh nog een dikke proficiat voor Sam! Fijn dat alles zo goed gaat! En wat lees ik: nog even en dan gaan jullie voor een brusje?! Spannend!