@joma, ja onrustig....voel vanalles.....en m'n buik nog dik....als ik eet zit ik niet vol en m'n vriend had buikpijn. krijg beetje steken onder m'n borsten en soms m'n ribben...en voel wat trillen onderin.... hoest nu met jou?
@hoi lindy alles goed met jou?het is hier rustig hoor,steken in je onderbuik zo een late eisprong zijn of heb je die al gehad of gevoeld?
@ponnetje spannend voor je?hier gaat alles goed ongi is er al vandoor eigenlijk maar 3 dagen last van gehad ,dus binnenkort druk met klussen he?
@ joma.. die heb ik dinsdag echt nadrukkelijk gevoeld,, hihi.. met mij gaat het verder goed Met jouw ook ? en ponnetje hoe is het met jouw meid?
@lindy, dat had ik ook ergens in januari! had een soort krampachtig gevoel boven m'n schaambeen en moest ook veel plassen (nog steeds eigenlijk) weet nog dat ik toen ook moeilijk kon zitten door de pijn boven m'n schaambeen. Moest eerst op m'n rechterbil zitten en dan naar de linkerkant rollen. Met plassen en grote boodschap. Geen ontsteking want 2 dagen later was het weer weg.
Ponnetje,, het is precies zo als jij zegt.. heb ook geen eetlust ofso:S Er moe,, maar ja hard gewerkt dus vandaar hihi
@ joma ja ,, dat wel ik had er eigelijk nooit zo op gelet.. of ik wat voelde ofso,, hihi volgend z`n site waar jeje cyclus ongeveer op kan berekenen. zou het morgen mijn innesteldag zijn,, kan het daar mee te maken hebben?
@ joma op de ene site staat van wel en dat je bloed verlies kan hebben en de andere site staat van niet internet snap er nix van hihi
@lindy ,ja daar kan je geen peil aantreken,de ene voelt wel wat met eisprong of inesteling en de ander weer niet ,ja en dat internet dan staat er weer dat en dan weer dat snap er soms ook niks meer van.haha welke sites heb je gekeken als ik vragen mag?
@lindy, nou wie weet, hebben we allebei geluk had eerst ook geen trek, maar nu begint het weer een beetje te komen. In het begin, zat ik met lange tanden te eten. ik eet nu zonder vol te zitten....stop op een gegeven moment maar want het is niet de bedoeling dat ik dalijk een dikke pad ben haha. Daar kan ik echt niet tegen, altijd slank geweest.
@ joma.. gewoon via google, en dan invoeren innestelings en dan krijg je vanalles.. maar ja we zien het wel hihi,, als ik vanaf volgende week echt misselijk gaat worden dan ga ik pas echt twijfelen,, bedoel zit pas in ronde 2
@meiden ik hoop voor jullie dat het positief is ik zal duimen voor jullie?ook al beetje voor mezelf voor komende weken hahaha
Thnx Ben zo blij met julllie meiden hihi het is per toeval geweest dat ik dit forum vond.. maar ben er echt zooo blij meee duim ook voor jou hoor meid
@lindy ja de 2e ronde het kan allemaal goed verlopen hoor!positief blijven,beetje hopen is altijd wel goed.
@lindy graag gedaan hoor meid ik gun het iedereen van harte!en tnx ik ben alleen benieuwd hoe mijn cyclus verloopt dus gewoon veel klussen denk,heb jij dat ook gedaan of alleen rond je eisprong periode?
@lindy en als je voor de rest niks meer voel hoef geen negatief resultaat te hebben er zijn meiden die helemaal niks voelen en toch zwanger blijken te zijn!
@ joma.. ik heb flink geklust voor de eisprong en op de dag zelf en een dag derna.. er stond een tip op internet,. dat je ff 10 min moet blijven liggen ,, dan gun je de zaadjes de tijd om te zwemmen richting je buikkiej hihi