wat ik me af vroeg he ik ben erg aangekomen door de pil en daarnaast nog de nodige kg door samen te wonen haha maar zijn er ook meide die na het stoppen van de pil afvallen?
ja alleen is het bij mij de bedoeling eerst nog wat af te vallen darom stel ik het stoppen met de pil nog even uit. ook nog om wat anders hoor maar dit is de grootste rede.
Ik hoop dat mij dat ook lukt om 2 kg af te vallen, dan zit ik weer op m'n streefgewicht. Maarja....deze decembermaand en de wintersport tussen kerst en nieuwjaar maken het er niet makkelijker op.
@Nikkie: maar als je op 11 december je eisprong hebt gehad dan zou je nog geen ongi moeten hebben toch? Ik had ook de 11e mijn eitje en heb mijn pas maandag de 25e mijn NOD
@Brigitte: ik had de 11e niet mijn ei, je verwart me met iemand anders. De mijne was 1 december (als ik weer 30 dagen cyclus had). De laatste menstruatie was 16 november.. groetjes Nikkie
Geeft niet hoor Ik heb op mijn NOD getest, negatief. Test dit weekend weer, en als ie dan weer negatief is mag ik er wel van uitgaan dat ik niet zwanger ben. Baal dan wel van zo'n lange cyclus.. Denk ook niet dat ik zwanger ben. Gisteravond dus weer erge ongikrampen. tot nu toe nog geen
Ik had mijn eerste cyclus na de pil ook 34 dagen.... en toen toch ongi.. hoop het natuurlijk niet voor jou maar net na het stoppen met de pil kan het allemaal nog wat wisselen.... Ik ben benieuwd hoe lang ik moet wachten....
zie mijn banner 1e cyclus wel na 30 dagen. Ik weet dat het ontregeld kan zijn maar dan nog zit je in spanning. Zeg immers ook steeds dat ik hoop dat ik niet een heel lange cyclus heb deze keer
Hallo allemaal, kom ook nog eens een kijkje nemen; is weer lang geleden. Kan helemaal niet meer volgen met mijn cyclus. Heb deze maand wel 14dagen mijn gehad, dus weet nu niet meer wanneer mijn ei is. Laat deze banner maar even staan en dan zie ik wel weer volgende maand. Fientje
@Nikkie: ik hoop ook voor je dat je of een + test hebt binnenkort of in ieder geval een korte en regelmatige cyclus.... duim voor je! @Fientje: dat is vervelend joh.... hoop voor je dat je er snel een beetje achter bent... maar eh duivels nu weer buiten de deur gezet?
Nog meer nieuwkomers gezellig hoor welkom hier. Brigitte nog 6 daagjes Toi Toi! Ik nog 9 daagjes? hoop ik! Vandaag mijn kerstpakket gekregen! Altijd leuk!
Meiden! Eindelijk... deze avond mijn allerlaatste pil en dan wachten tot mijn eerste pilvrije cyclus op gang komt, dan kan ik echt met jullie mee gaan doen!
@Sofieke: Spannend. Eerst nog effe de pil-ongi en daarna afwachten... Ik vond het heel erg wennen om 'm niet te nemen. Dat zat er zo ingebakken... Iedere avond hap-slik-en weg die pil. Ik probeer nu iedere avond maar een foliumzuur pil te nemen maar die zijn wat groter dus die moet ik met drinken innemen en dus niet als ik in bed stap. Succes he meid!