Jee Chris... Al getrouwd geweest. Al heel wat achter de rug dus. Nou ja. Als je nu maar gelukkig bent. Ik ben niet getrouwd en ga dat denk ik ook nooit doen. Voegt naar mijn idee niks toe aan de relatie en ik hou er niet van om in het midden van de belangstelling te staan dus zo'n trouwdag is niks voor mij.
Ik wilde zelf altijd wel graag eerst getrouwd zijn voor we aan kinderen beginnen, maar nu mijn vriend niet wil trouwen (ziet de meerwaarde niet) maar wel kinderen wil heb ik daarin mn principes aan de kant gezet, vandaar dat ik wel benieuwd ben hoe jullie hierover denken
Ik wilde nooit trouwen omdat ik inderdaad weinig tot geen meerwaarde zag (misschien ook omdat mijn ouders toen ik 19 was nog zijn gescheiden)... maar de laatste tijd begint het wel te kriebelen.... En mijn liefie wil het op zich ook wel... hij zegt dat we in 2007 wel gaan trouwen... moet me nog officieel vragen maar wil dat op een leuke manier doen... dus ik ben benieuwd..... Maar we gaan het niet heel groots aanpakken... gewoon trouwen en dan met getuigen en familie een hapje eten die dag.... En dan een heel tijd later een groot feest geven (misschien wel een trouw en kraamfeest in een)......
lucky , je bent niet de enige die zich zorgen maakt hoor, je wil niet weten wat er in mijn hoofd allemaal rond gaat . ik ben nu 4 mnd gestopt en de laaste x had ik ook allerlei vercshijnselen, d8 echt dat t weleens raak kon zijn maar helaas , werd 2 dagen later ongesteld. ben t 3 dagen geweest en vanmorgen weer een beetje.....zo raarr allemaal... hoop idd dat 2007 een mooi vruchtbaar jaar mag zijn voor ons allemaal !
Ik zou op zich de stap nog wel weer een keer willen wagen, maar ik vind niet dat trouwen betekent dat je meer van elkaar houdt dan anders, zoals sommige mensen dat wel eens opvatten... Het is geen must in ons geval... Maar ik kan me wel voorstellen dat er mensen zijn die het absoluut willen. Het is natuurlijk (als het goed is) een prachtige dag en praten over je "man" heeft ook wel weer een extra dimensie, haha! Tja Lucky, leuk was absoluut anders, maar met veel steun is het uiteindelijk allemaal weer goedgekomen Ik ga ook voor de stelling: 2007, een vruchtbaar jaar! Liefs Chris
hee, wij zijn ook nog niet getrouwd. Het lijkt me wel leuk hoor en wil ook nog wel eens trouwen. Mijn vriend vind kinderen veel leuker dan trouwen en wil dat eerder en dat ben ik het wel met hem eens. Groetjes!
Ik dus ook. Ik ben ook al getrouwd geweest. Ik woon nu samen met mijn vriend. Ik weet ook heel zeker dat ik samen met hem kinderen wil. Hij is mijn grote liefde.
He meiden, Nou hier is weer wat afgekletst ! Heb net weer getempt en mijn ei is weer versprongen naar dag 14, wat een gedoe zeg... MAAR, dat betekent wel dat ik vandaag mijn NOD heb ennuh er zijn nog geen te zien. Heb ook nog niet het idee dat ze in aantocht zijn... [-o< Ga zaterdag pas testen als ze er nog niet zijn... Mijn temp is nog steeds hoog; 37,0 WAH, ZENUWEN .............
@brigitte; nee dat begrijp je goed...ik moet 's morgens al zo verschrikkelijk haasten en dan is de kans groot dat ik het regelmatig vergeet...doe het nu iedere keer als ik thuiskom van het werk.. Maarruh is het beter om 's morgens te tempen?
wij zijn ook niet getrouwd maar hebben wel een samenlevings contract die zo goed als gelijk staat aan het geen je tekend bij een huwlijk. mijn vriend vind trouwen niks maar wilt wel graag kindjes. en ik wou eerst altijd wel trouwen maar zie nu de meer waarde er niet echt van in.
hey meiden! ik ben wel getrouwd.. afgelopen juni... dus ook nog niet zo heel lang! ik weet dat mijn zusje die in augutsus bevallen is van een zoontje.. wel wou trouwen (haar vriend ook hoor haha) zij zijn in juli getrouwd... gewoon gratis op het stadhuis.. het is voor hun veel makkelijker om alles geregeld te hebbe als je getrouwd bent en je krijgt een kindje... anders zat er zoveel dingen bij die je moet regelen! daarom hebben hun ervoor gekozen om te trouwen! maar dat is denk ik voor iedereen verschillend! Liefs Wen
@jen25: hee jen, volgens mij is het als je 's avonds doet idd niet betrouwbaar hoor. Moet je ff op het tempforum navragen, maar je temp verandert door beweging enz. Volgens mij is alleen nauwkeurig als je het 's ochtends doet voor je naar de wc gaat of douchen ofzo. Mijn temp is nog steeds hoog, dus t blijft spannend. Groetjes!
Goedemorgen Dames, Wat een leuk geklets alweer! Ik heb vandaag een dagje vrij om kerstinkopen te doen. Dus straks heerlijk de stad in. Zal weer moeilijk worden om de baby-kleding voorbij te lopen. Hebben jullie daar ook zo een last van dat je al zin hebt om leuke spulletjes te kopen of ligt het weer aan mijn algemene shop-verslaving!
hahaha....ik heb dat ook...met die babykleding. Maar niet zozeer voor m'n eigen kindje (wat ik hoop ik ooit mag krijgen) maar voor de kleine van m'n broer. Die heeft een heel lief klein meisje van 8 maanden oud.
hahaha ja echt he! ik heb wel al wat dingetjes... Wij hebben de kamer dan al (zie album) en een flesje..(kadootje) en een aankleedkussen (ook kadootje) mijn zusje had er twee!
Hé meiden... Ze zijn gekomen vandaag hoor... de tjes... Was nog maar de eerste ronde, maar toch ietsiepietsie beetje boel teleurgesteld.. erg he... Hoor ik net dat een collegaatje zwanger is, in één keer... zul je toch ook altijd zien dat je het van iedereen hoort... Nou ja, op naar de volgende ronde en we gaan voor een vruchtbaar 2007