ben benieuwd naar de foto en het verschil! kan je meteen je nieuwe kleren showen laatste dagen slaap ik wel slecht ja, maar dat is meer omdat ik een griepje aan het negeren ben.. maar vanmorgen was ik 'gewoon' wakker, vlak voor ik richting werk ging. de tijd gaat langzaaaaaam! haha, ik zou wel even al in mei willen zitten oo en nu komt vriend thuis! eindelijk (lange dag gehad). tot snel! liefs
hallo meiden, rica, al zou ik geslacht willen spieken dan nog ben ik bang dat ik er niks van zal kunnen maken, ha ha! Kijk hier wel eens bij echo foto's en zelfs al staat er een pijtje bij en meisje/jongen dan nog kan ik het met geen mogelijkheid onderscheiden. wat dat betreft heb ik geloof ik niet vele fantasie ! Ben benieuwd wanneer jij je 20 weken echo gaat krijgen. Ik kreeg drie opties en heb degene die het eerst kwam uitgekozen, ha ha! Hoezo ongeduldig. Kara, wat jammer van de trouwjurk van je moeder. Maar je wilt er natuurlijk ook niet uitzien alsof je gaat carnavallen. Dus dan ga je binnenkort op zoek naar een andere trouwjurk? Ben benieuwd wat voor je gaat uitkiezen! Spannend hoor........ Ik vond dat erg leuk om te doen en toen ik eenmaal de jurk aanhad die het uiteindelijk ook geworden is was ik gelijk verliefd. wanneer heb je gesprek bij je nieuwe baan? Wat goed dat je ervoor kiest om eerlijk te zijn. Weet iedereen in ieder geval waar ze aan toe zijn. wat voor functie is het eigenlijk? Wat fijn dat je nog geen last hebt van kwaaltjes. Hoop dat het zo gaat blijven voor je. Begint jouw buik al te groeien? Ik ben al van alles aan het regelen omtrent de baby. Begint nu wel echt te worden. Heb kraamzorg geregeld en de zorgverzekering gebeld. Wat wel en wat niet vergoed wordt vanuit hen. Als je er zelf voor kiest in het ziekenhuis te bevallen moet je een groot gedeelte zelf betalen. gelukkig ben ik aanvullend verzekerd dus uiteindelijk viel het mee. Ook krijg ik van hen een kraampakket dus die gelijk aangevraagd. En van hen een brief gekregen met nog meer leuke aanbiedingen. Krijg 75% vergoed op een cursus babymassage. Wil ik denk ik wel gaan volgen. Verder ouderschapsverlof uitgezocht op mijn werk, hoeveel ik vanuit de instelling vergoed krijgt. En gelijk maar het formulier ingevuld. Ook kinderopvang uit proberen te zoeken maar dat wil nog niet zo lukken. Is echt 1 a4 aan info en meer niet. hmmmmmmmm......... vandaag komt de babykamer. Zit dus thuis te wachten. geen idee wanneer hij gebracht wordt. Wat zonde van het weer ! Ga maar op zolder schilderen. Wil die nou eindelijk eens afmaken want wil aan de babykamer beginnen, ha ha. Beetje ongeduldig. Liefs
Oh mijn babykamer is nog niet verder dan dat er alleen een wandelwagen staat haha..volgende week behang krabben. dan die week structuren en daarna maar eens kamertje uitzoeken?? IK heb ook zoveel tijd! ahum not. Ik wil dit weekend eerst de tuin doen, weer even zomerklaar want die ziet er niet uit! ik heb kraamzorg net gebeld en reregelt via de kraamvogel... Wat voor papieren voor je werk dan? moet ik nog iets doen? of regelt je baas alles? uwv betaalt je verlof toch...ik snaop er maar weinig van!
He rica, ik heb me ook aangemeld bij de kraamvogel. is ook een kraamzorg instelling die gecontracteerd is bij zilverenkruis, waar ik verzekerd ben. daardoor krijg ik van hen ook een vergoeding voor kraamzorg. Zitten ook allemaal regels aan vast. Ik moest op mijn werk voor week 16 een zwangerschapsverklaring van de verloskundige inleveren bij P&O. Zij rekenen aan de hand daarvan en hoeveel weken jij van te voren zwangerschapsverlof wil (ik heb 4 weken gedaan), van wanneer tot wanneer je zwangerschapsverlof hebt. Ik moet dit dan invoeren in de verloftool bij ons. Maar weet niet hoe het op jouw werk werkt. hebben ze van je werk een site waar alle regels hier omtrent staan? Ik heb het hier namelijk zelf opgezocht. Krijg weinig sturing vanuit mijn baas. DE instelling geeft dit dan inderdaad door aan het UWV. Daar hoef jij niks voor te doen. Daarnaast wil ik zelf graag ouderschapsverlof opnemen. Daar heb je recht op als aanstaande ouder. Dit is in principe onbetaald verlof. Bij ons is het zo dat ik de helft van de instelling betaald krijg en de andere helft dus voor mijn eigen rekening is. Ik wil per week 6 uur ouderschapsverlof opnemen en dit een jaar lang. Dan werk ik nog 28 uur per week voor mijn baas. Dat is 24 uur per maand minder werken waarvan ik er toch nog 12 betaald krijg. Hierdoor heb ik minder oppas nodig voor mijn kind. Maar dat is net wat je zelf wil. Niet iedereen maakt er gebruik van. In veel beroepen is het ook zo dat er vanuit de instelling waar je werkt niks vergoed wordt. Dus hier moet je je wel goed in verdiepen. Dit moet ik dan dus apart aanvragen via formulieren die ik in moet vullen. Maar als jij dit niet gaat doen hoef je er niks voor te regelen. Hoop dat het een beetje een duidelijk verhaal geworden is ! Mocht je nog vragen hebben gewoon stellen hoor. Ook al heb ik er ook niet heel veel verstand van. Liefs
o ja, aan dat ouderschapsverlof zitten wel regels. Bij mij is het zo dat ik na het aflopen van mijn ouderschapsverlof een half jaar bij hun in dienst moet blijven en mijn uren dan niet mag verminderen. Als ik dat wel doe moet ik het geld terug betalen. En je moet minstens een jaar werkzaam zijn bij de instelling om er recht op te hebben.
Hee meiden, Flink aan het regelen dus Joan en Rica? En de nesteldrang is ook op komen zetten hoor ik (babykamer afmaken) hihi. Leuk hoor! Kara ben je al in gesprek gegaan over je nieuwe baan? Hier leef ik tussen hoop en vrees (meer vrees). Mn menstruatie duurde maar 1,5 dag. Gister nog maar es getest en nog steeds positief pff. Heb de VK hier de vraag gesteld hoe dat zit. Zij zei dat het een innestelingsbloeding geweest kan zijn. Hcg zou uit je lijf moeten zijn als je ongesteld wordt nl. Tja.. Aangezien mijn temp gedaald was acht ik een nieuwe zwangerschap zelf niet waarschijnlijk. Over een paar dagen nog es testen adviseerde zij. Maar verder gaat alles wel lekker eigenlijk!
Jeetje babette, wat een toestand zeg! Aan de ene kant fijn dat er dus nog steeds een kans aanwezig is aan de andere kant vind ik het eigenlijk best wreed! (Als je straks alsnog ongesteld zou worden dan he). Dat verdien je niet. Kan me voorstellen dat je gevoelsmatig in een achtbaan zit op het moment! wanneer wil je weer gaan testen? Heb je het idee dat de test donkerder wordt? Pffff....nou ik ga duimen voor je hoor. Gun het je heel erg.
ja joan die zwangerschapsverklaring moet ik maandag even vragen aan de vk, dat wist ik! ik heb ook zilverenkruis en kraamvogel stond daar ook goed (kwa sterren). Ik wil zowieso minder gaan werken en op den duur misschien wel weg daar, dus ouderschaps verlof denk niet dat het wat maar zal het eens bekijken. Nou we gaan over 3 weken met de babykamer bezig en ws krijg ik mijn babykamer pas compleet over 2 maand....Nou hoop wel eerder!!! Ik zit nog in twijfel welke ik wil en wat ik wil maargoed ik ben zoals jullie lezen niet zo snel..ik wil ook graag van alles voor de bevalling gedaan hebben! we waren al met de tuin bezig maar moeten nog even de puntjes op de i zetten en nu ik nog kan helpen kunnen we dat beter nu doen...wil niet in de half afgemaakte zooi zitten met de baby! Babbette wat irri die streepjes zeg! pfff dus nog niet echt ongi! kun je geen echo krijgen...gewoon om te kijken of alles op gang is. hun kunnen toch ook zien of je ongi eraan komt? Lastig hoor, ik noem ook maar wat kara hoe gaat het met jou!????? al boven de pot!??
Hai dames, Nou ben niet zwanger hoor. Test is nu zo goed als wit! Op naar nieuwe ronde nieuwe kansen! En de vakantie Ik spreek jullie, X
wat een nesteldrang hier goed om voorbeelden te hebben van wat er allemaal geregeld moet worden zometeen! wel een geregel allemaal, en ik maar denken dat dat pas na de geboorte zou beginnen lijkt me ook goed om allemaal geregeld te hebben. ik ben natuurlijk wel benieuwd naar foto's van al die veranderingen in jullie huis! wat je zegt van die echo en het geslacht joan, herken ik ook wel. zit wel eens te spieken op het forum, maar ik kan er echt niet wijs uit worden! dus ik geloof dat als je het duidelijk zegt da tje het niet wil weten, je daar zelf ook niet uitkomt wat een interessante (weet even geen beter woord ervoor) wending Babette! hmm, toch een innesteling mogelijk, maar wel vreemd in combinatie met temperatuur.. maar hcg is dus verdwenen wanneer je weer ongesteld wordt.. dat pleit wel weer voor... hoe dan ook, goed dat je je verder wel ok voelt! gesprek met werk moet ik nog voor worden uitgenodigd, maar ik houd jullie op de hoogte! verder zit ik een beetje in onzekerheid: ik heb al een aantal keer een beeeetje oud bloed verloren (2 druppels), maar sinds gisteren is het toegenomen. maakt me dus wel zorgen, ook al weet ik dat het niet iets ernstigs hoeft te zijn. het kan een begin zijn van.. maar goed, afwachten is geloof ik het enige wat ik kan doen. ik zal zeker op zoek gaan naar een nieuwe jurk btw! niet zo prinsesserig, haha dat is niet zo aan mij besteed. ben meer een jongens-meisje. maar rica, jij bent wel een meisje-meisje denk ik dan hopelijk fijn weekend allemaal!
post van Babette gemist (blijkbaar ben ik langer dan een uur bezig om een post te tikken, ondertussen allemaal andere dingen aan het doen!) jammer Babette, maar wel fijn dat de test weer helemaal wit is en je nu weer vers kan beginnen. en laat dat begin nou lekker op vakantie zijn! goed om naar uit te kijken..! x
Ja ik ben een echte meid haha met make up, bling bling, glitter en glamour maar kan ook hele stoere dingen doen hoor, ben ook welleens een clown met mn collega's. en je moet hier wel wat haren op je tanden hebben.... Babbette jammer aan de ene kant, had voor je gehoopt. maar nu weet je zeker dat hij wit is en dat alle hcg van je vorige zwschap eruit is..... joan hoe is het daar? je nieuwe kamer al binnen?fotootje? ik heb een buikfoto met mn jurk aan, die had ik nog niet en kreeg opmerkingen dat ik gegroeid was. zelf zie ik nog steeds geen verschil met 10 weken maar manlief vind dat ik me aanstel! maargoed hier is ie; (jij ook weer eens joan??)
mooie foto met kleding! zo zie je het echt goed. kan het verschil moeilijk inschatten met 10 weken, dus dat durf ik niet te zeggen. je hoort toch ook wel van vrouwen dat het pas veel later zichtbaar wordt? dus mooie buik! en leuk dat je een echt meisje-meisje bent, houdt het een beetje in evenwicht hiero (hier wordt er wel eens afgevraagd of ik wel een vrouw ben , als ik bv niet weet hoe ik make-up op moet doen, haha). ik zit wel beetje in paniek vandaag. gisteravond voordat ik ging slapen heb ik helderrood bloed (vers) verloren.. is geen goede ontwikkeling. het kan nog steeds allemaal heel onschuldig zijn, maar het baart me enorm veel zorgen. afwachten dus weer en hopen dat het niets is..
Reageer vanavond uitgebreider want ben nog steeds op mijn werk! Kara, waarom bel je niet naar je gynacoloog/verloskundige? Die zorgen zijn ook niet goed en je hebt een erg goede reden! Zou het nog oud bloedverlies kunnen zijn?, en je hoort wel eens meiden die gewoon ongesteld blijven worden! Denk dat wanneer je belt wel eerder een echo krijgt hoor!! Zou het echt doen. X
So hee mooie buik hoor Rica! Is dat je zwangerschaps jurkje al? He wat rot nou van dat bloedverlies! Als je je zorgen maakt zou ik idd even de VK bellen. Miss mag je al voor een echo komen; al is het maar voor je eigen gemoedsrust. Kan me goed voorstellen dat je erover inzit. In de meeste gevallen betekent bloedverlies niets he. En statistisch gezien zouden jullie zwangerschappen goed moeten gaan aangezien ik al de pineut was met mn miskraam..! Zonet de schutting gesopt en plantjes geplant. Heb de zomer in mn bol
Hm misschien kwam mn bericht wat laconiek over, was niet de bedoeling! Vind t echt rot Kara en leef met je mee!! Ik duim heel hard dat t bloeden stopt en je lekker kan genieten. Wat zegt je vriend ervan? Maakt hij zich zorgen? Knuf!
xxx! bedankt voor jullie berichtjes, merk dat het me meteen goed doet om even gerustgesteld te worden. morgen zal ik idd bellen om te vragen of de afspraak vervroegd kan worden! ga ik zeker doen!! vrijdag had ik ook al gebeld, maar toen zei de assistent dat ze niet zoveel konden wanneer je bloed verliest. maar goed, een vervroegde afspraak zou me al helpen..! het helderrode is gelukkig niet doorgezet (nog), maar wel veel bruinverlies.. geen flauw idee wat het kan zijn. gisteren wel gesport, dus ik hoop dat dat iets heeft losgemaakt. maar poe he, wat maak ik me een zorgen! hoewel ik niet zo aan de statistieken wil denken, schoot wel door mijn hoofd: neeeee, niet 2 van de 4 een miskraam als eerste zwangerschap!! maar goed, in de hand heb je het niet helemaal (nouja, zeg gerust: helemaal niet!). mijn vriend gaat mee met mijn zorgen. gisteren kwam ik huilend beneden en dan merk ik wel dat hij er zelf ook verdrietig van wordt. hij troost me ook, erg fijn. maar goed, zolang het niet doorzet, zet het niet door en kan het onschuldig zijn allemaal!! daar ga ik maar even op richten, want al die zorgen zijn nog niet helemaal gegrond! hebben jullie een fijne zondag gehad? Joan, lekker gewerkt? en Babette, waar ga je heen in Amerika? wij gaan ws. op huwelijksreis naar Amerika toe!
Wat fijn dat het bloeden is gestopt! Kan heel goed de innesteling zijn hoor; dat proces duurt weken heb ik begrepen. Ben benieuwd of je eerder mag komen. Ik zou anders echt een beetje doorduwen als ze moeilijk doen zelfs.. We gaan naar de westkust, maar beginnen in Vegas! En jullie? Joan hoe is het kamertje?? Xx
He meiden, Ik heb het kamertje binnen maar het staat nog in dozen in de gang. Hebben eerst op zolder gewerkt. de vloer ligt er daar nu in. Dan nog de voorkamer gaan beginnen, moet alles nog gebeuren. en daarna de babykamer beginnen en daar moet ook nog vele gebeuren. Dus tegen de tijd dat het kamertje uit de dozen is zal ik een foto plaatsen ! Er kwam trouwens een heel grote vrachtwagen met een heel grote baby erop voorrijden. Daar hadden we niet zo over nagedacht. Nu kwamen de buren vandaag naar mijn man toe dat ze het gezien hadden en vroegen naar de zwangerschap. Begonnen er al over dat er nu een speelkameraatje was voor hun baby. Vandaag uiteindelijk langer doorgewerkt want mijn collega had zich ziek gemeld. Uiteindelijk tegen drie uur thuis. Toen in de tuin gaan zitten maar zon was erg heet. Zijn dus naar overvecht gegaan en hebben een parasol gekocht en bloemen. Tuin helemaal zomer klaar gemaakt. Is dat ook weer achter de rug. Net lekker de bbq aangezet en nu eindelijk even rustig zitten. Best een zwaar weekend gehad eigenlijk. Rica, echt een mooie buik meis. Ik zie duidelijk een zwangerschapsbuikje. zal ook een foto van mijn buik van vandaag toevoegen. kara, vind het echt vervelend voor je. Hoop dat je snel terecht kan als je belt morgen. in principe zouden ze nu het hartje al kunnen zien/horen als je 6 weken bent. Zou inderdaad een lekkere geruststelling voor je zijn. Babette, jij bent ook lekker bezig geweest in de tuin? Is het mooi geworden? vandaag lekker van kunnen genieten? Hoe is het verder met je? en met je vriend? Is je obsessie al wat minder aan het worden? kan hij zich wat meer verplaatsen in jouw gevoelens? Liefs