@knutselkitty, jij bent al een tijdje bezig in de mm zie ik. Heftig zeg al die tegenslagen, waar haal de moed vandaan? Hoe gaat het nu met je?
Op dit moment? Oogkleppen op en doorgaan! Ik heb m'n doel voor ogen, een kleine frummel van mij en mijn vriend! Waar ik vorig jaar veel aan had, was de 'glossy' Uitgerekend jij Ik kreeg die bij de fertiliteitsafdeling mee, die ligt er sinds kort weer Staan veel tips en triks in om met het gevoel om te gaan Als mmm niet nodig is, zou ik het ook niet doen Maar voor nu knoppie om en er niet over nadenken
@lisa2001 nee ik loop nog niet bij de gynaecoloog en ben vanmorgen pas bij de arts geweest, dus heel snel allemaal! Met die zin bedoelde ik dat ik een ander topic had geopend met de titel: schiet mij maar lek Ik hoop ook dat we binnenkort een positieve test in handen mogen hebben, lijkt me zo bijzonder! Xxx
Dokters assistent gaat nu het ziekenhuis bellen, dat ze de uitslag moeten sturen.... jeetje wat duurt de lang..
He lisa2001, ik lees goed nieuws in je onderschrift! Geen pcos Enige nadeel is dat je nu nog geen stap verder bent en weer geduld moet opbrengen tot je cyclus op gang komt Ps. Hoe doe je dat, een onderschrift maken? Ik kom er niet uit!
@Floortje, jaaaaaaa ben helemaal blij had het totaal niet verwacht! Ze zei in iedergeval geen PCO en zag er allemaal goed uit. Er waren ook meerdere eitjes aan het rijpen. Dus hoop op snel eisprong en ongesteld of zwanger! Lief dat je aan me dacht! Je gaat links boven naar gebruikers instellingen en dan op handtekening. Dat is het heb ook vaak lopen zoeken haha. Als je er niet uitkomt en op google intypt : handtekening zwangerschapspagina heb je meer uitleg
Fijn dat het er goed uit ziet! Ook fijn om te weten dat lang op natuurlijke menstruatie wachten niet noodzakelijk Pco betekent! Hopelijk snel meer goed nieuws voor jou
Meerdere eitjes.. Goed zeg! Maar jij bent na het stoppen van de pil nog niet 1 keer ongesteld geweest he? Zei de gyn nog iets over de grote van de eitjes of een verwachting wanneer ze kunnen springen? Onderschrift is gelukt, thanks!
@Floortje, nee dat ben ik vergeten. Kreeg de uitslag via de huisarts assistent. Durft ook niet goed terug te bellen om de grootte te vragen.... Heb wel mijn ontrekkingsbloed gehad. Daarna niet meer ongesteld geweest. Hadden ze bij jou wel PCO vastgesteld? Morgen heb je je afspraak spannend zeg!
Helaas hier de diagnose PCOS.. Had mij er enigszins op voorbereid maar het valt toch tegen... Voelt alsof het niet meer een natuurlijke zwangerschap wordt aangezien er medicijnen nodig zijn om zwanger te worden. Ik begin morgen met de kuur om menstruatie op te wekken en dan starten met clomid 50 Mg.. Ben benieuwd. Voor nu moet ik het even laten bezinken...
Hoi Lisa, Ik heb clomid, puregon en menopur moeten proberen want ze wisten het niet dus gaan ze maar behandelen. Uiteindelijk werkte een hormoonpompje die mijn cyclus in mijn hersenen aanzette en aanhield. Dat stimuleerde dus mijn hersenen ipv de eierstokken. Dat werkte in 1 keer; de eerste eicel in 1,5 jaar behandelingen en meteen zwanger ook. Nu is ons kindje er en mijn menstruatie is wederom weg; als we een 2e willen, moet ik weer aan dat pompje.