Ik ben momenteel 25 weken zwanger en heb af en toe last van doorzichtige, gelige druppels op mijn tepels. Deze ontdek ik vaak pas als ze al opgedroogd zijn. Dan kan ik ze er af halen als een soort korstje. Is dit al een soort melkvorming? Is dat normaal zo vroeg? Net voelde ik mijn rechter tepel een beetje branden/kriebelen, ik keek ernaar en er kwam weer vocht uit. Moet ik er iets aan doen, of komt dit vaker voor?
Je kan er niks aan doen hoort er bij! Heb er zelf ook last van en merk het ook vaak te laat. Je kan zoogcompressen gebruiken maar dat is best duur, een inleggertje werkt ook best.
Dat is heel normaal.. ik heb het bij elke zwangerschap eerder. Dat gele heeft een naam, maar kan er even niet op komen.
Heb ik ook sinds 2 weken! Maar soms zo een paar dagen niks en dan weer eens een paar druppels. Ik doe wel eens make up watjes in mijn BH.
Ik heb dit ook al vanaf week 23. Ene keer erger dan de andere keer. Inmiddels spuiten er echt straaltjes uit als ik erin knijp . Ik zie het maar als een goed teken haha
Je hebt bij de drogist doosjes met eenmalig te gebruiken zoogcompressen. Deze zijn vrij goedkoop. Ze lijken een beetje op een wattenschijfje, je kan ze vast plakken in je bh.
Heel normaal idd. Ik heb er vooral 's nachts last van. Helpt enorm bij het aanleggen na de bevalling omdat de melk niet meer op gang hoeft te komen.
Top! bedankt voor jullie reacties! Ben blij dat het een goed teken is, en ik hoop dat het inderdaad gaat helpen met de borstvoeding. Wat een opluchting
Mijn borsten begonnen ook rond de 26 weken te lekken. Ik heb op een gegeven moment de melk opgevangen en ingevroren in 1 en 2 ml spuitjes (bij de apotheek gehaald) Ik wilde absoluut niet dat baby bijgevoed moest worden met kunstvoeding. Op deze manier had ik alvast wat reserve voor als het nodig mocht zijn. Gelukkig kwam de bv gelijk goed op gang en heb ik de spuitjes melk later in een flesje gedaan zodat dochter kon oefenen met fles drinken.
Mij viel het gisteravond ineens op, hele kleine wittige puntjes op mn tepels! Dus geen echte druppels nog (zou ook erg vroeg zijn). Ook zijn mijn borsten sinds een week weer echt een cup groter geworden, hopen dat dit idd een goed teken is
Ik heb het ook en echt al sinds 20 weken ofzo. Toen zaten er opeens witte druppeltjes op mijnn tepels. Daarna heb ik er wel eens in geknepen, gewoon om te kijken wat er gebeurd Kan verder geen kwaad toch? Het leek me gewoon een goed teken, dat het allemaal goed werkt enzo?
Freddel, aangezien je borstvoeding wilt geven kun je ook uitwasbare zoogcompressen aanschaffen. Heb ik wel gedaan in ieder geval. Ik verlies niet vaak melk, maar als ik het verlies wordt het direct zo'n plakkerige zooi. Maar het is heel normaal. Ik ken nog wel iemand die daar al vroeg last van had.
Hoop, is dat toevallig iemand die ik ook ken Ik ga eens kijken voor uitwasbare compressen. Zal uiteindelijk wel geld schelen en is beter voor het milieu.. Dankje voor de tip!