Vorige week plaatste ik bij "Ik ben zwanger" nog een berichtje dat het zo'n wonder is dat ik zwanger ben met mijn PCOS en nu ben ik weer 1 brok onzekerheid met een hoop vraagtekens boven mijn hoofd. Vanmorgen de eerste echo gehad bij de vk. Woensdag 254 juli had ik mijn eerste (zeer lichte) positieve test. Ik zou dan nu tussen de 7/8 weken zwanger moeten zijn dacht ik. Maar vanmorgen was er alleen een gevulde dooierzak te zien en nog geen vruchtje. De echo komt overeen met 6 weken zwangerschap volgens de meting. Prima op zich, maar dan kan ik toch nooit al zolang geleden een positieve test hebben gehad? Dat zou dan twee dagen na eisprong zijn geweest ofzo. Ik ben nu bang dat het gestopt is met groeien met 6 weken. Volgende dinsdag moet ik terugkomen. Heeft iemand zoiets vergelijkbaars meegemaakt?
Meid ik zit precies in hetzelfde schuitje als jouw nu en helaas kan ik je onzekerheid niet weg nemen. Ik had op 5&6 juli een positieve ovulatie test en op 11dpo teste ik positief en op 12dpo gaf cb 2-3 aan. Vandaag mijn derde echo gehad volgens mijn eigen berekening zou ik rond de 8 weken zwanger moeten zijn maar de gynaecoloog zag een zwangerschap van rond de 5 a 6 weken ook was er nog geen hartslag te zien. Wel zei hij dat de zwangerschap nog intact is maar voor mij dus nog steeds onzekerheid helaas. Volgende week maandag weer een echo en dan kan mn gynaecoloog me duidelijkheid geven. Zelf denk ik dat het niet goed zit aangezien ik ook geen klachten heb, op een paar gegevoelige borsten na. Ik hoop voor jou dat je volgende week een goede echo hebt want die onzekerheid is niets. Duim duim duim!
Hoi Starry, bedankt voor je reactie! Ja, erg hè, die onzekerheid. Vreselijk. Voor jou dus net zo spannend. Als ik puur naar m'n lijf kijk en naar m'n gevoel ben ik op en top zwanger. Maar als ik naar de feiten kijk dan zit het niet goed. Die echo was op zich prima, maar dan zou ik wel heel vroeg positief getest hebben. Ik weet het ook niet
Dat heb ik dus ook ik testte op 18 juli positief ( 1 a 2 dagen voor nod ) is iets te vroeg dat weet ik maar dan kan ik nu toch niet rond de 5 weken zwanger zijn? erg vreemd allemaal maar die onzekerheid is helemaal niets maar als het goed is heb ik a.s. maandag dan eindelijk duidelijkheid want als het niet goed zit wil ik wel dat het zo snel mogelijk uit mijn lichaam is. Ik heb op 5.3 weken ( volgens eigen berekening ) eerste echo gehad toen was er alleen een vruchtzakje te zien de tweede echo was een week later 6.3 ( volgens eigen berekening ) toen was er een vruchtzakje te zien en een dooierzakje volgens de gyn goed voor dat termijn, ik helemaal blij en nu gisteren dan een vruchtzakje met vruchtje te zien zonder (nog) een kloppend hartje..termijn volgens de gyn rond de 5 a 6 weken ik snap er dus niets van..Ik moet er wel bij zeggen dat alle drie de echo's zijn gemaakt door drie verschillende personen dat kan natuurlijk ook schelen ( denk / hoop ik ) nog even een week in onzekerheid maar zolang ik geen kramp / bloed verlies hou ik wel een klein beetje hoop maar de angst dat het mis is is toch een stuk groter aanwezig
ik heb het in december ook gehad. en dacht bij de echo dat ik al 6 weken zou moeten zijn 13 december positief getest en 1 week later al een echo. was niks op te zien alleen maar slijmvlies van de baarmoeder.kwam over een met 4 weken en nu ben ik bijna uit gerekend van ons 4 de wondertje.als de gyn zegt dat d emetingen kloppen zou ik gewoon even van het positieve uit gaan.ook al is dat wel heel moeilijk.ik ga voor jullie duimen op een plakbeeb
Ben je dan later bij de echo weer vooruit gezet? Ik kan wel begrijpen dat ik misschien een paar dagen terug zou zijn gezet maar 2 weken vind ik best veel De metingen die de gyn gisteren melde kwamen dus overeen met een zwangerschap van rond de 5 a 6 weken en melde wel dat de zwangerschap nog intact is ik hou gewoon in mijn achter hoofd dat het fout kan gaan dan komt de klap ook niet zo hard aan. Nog een weekje wachten en dan hebben we hopelijk duidelijkheid.
@ starry, meid, je verhaal vind ik helaas niet zo positief klinken. De eerste twee echo's dat zou prima kunnen passen bij een goede zwangerschap, maar van je laatste echo had ik echt meer verwacht. Sterkte met die onzekerheid! Had een positieve reactie willen geven, maar vind het niet heel hoopvol, al zijn de wonderen de wereld nog niet uit natuurlijk. Hoop voor beide in ieder geval op een plakbeeb!
Ik had er ook meer van verwacht gisteren maar helaas is het niet anders en natuurlijk zijn de wonderen de wereld nog niet uit maar ik pin me er niet al teveel aan vast.
hoi meiden hier nog 1 in de onzekerheid ik heb vrijdag de 2e echo eerst was er alleen een leeg vruchtzakje te zien ik heb wel allerlei mindere symptonen sinds 1,5 week zoals kokhalzen boeren misselijkheid met name in de ochtend is het een verschrikking of tydens boodschappen doen ineens moeten kokken omdat je fruit ruikt zelf mijn geliefde hema worst kan ik niet klaarmaken voor man lief op en top misselijkheid en gekok zwaar vermoeiend ik had 8 aug eerste echo dit omdat ik ook pco heb en met hormonen zwanger ben geworden op deze echo was echter een vruchtzakje van 4 weken te zien terwijl ik eigenlijk een week of 6 zou moeten zijn ik moest nu wachten tot de 23e ben heel erg benieuwd en vraag me af of de symptonen een goed of slecht teken zijn maar ik kan helaas niks anders doen dan afwachten ik hoop voor een ieder een mooie goeie echo groetjes daisy
Ik heb wel wat nieuws te melden...Vanmorgen heb ik de vk gebeld en gevraagd om een verwijzing naar de gyn. Door mijn verleden met IVF en OI wilde ik gewoon een goede echo met goede apparatuur door iemand die er meer verstand van heeft. Ik vond gisteren namelijk dat die vk nogal onzeker op mij overkwam. Die verwijzing heb ik gekregen en vanmorgen heb ik een echo in het zks gehad door de klinisch vk van het zks. Zij denkt dat ik pas rond de 5 weken ben. De zwangerschap is intact en eigenlijk ziet alles er prima uit. Goed doorbloede baarmoeder, dik bms, mooie ronde en gesloten dooierzak en een embryo. Geen kloppend hartje, maar dat kan ook wel kloppen met krap 5 weken. Ik heb nu alleen al positief getest voordat ik überhaupt zwanger was en dat kan natuurlijk nooit! Dus ik heel eerlijk ben denk ik dat drie weken geleden de groei is gestopt Ik hoop natuurlijk op een wonder...volgende week dinsdag mag ik weer...en dan is het erop of eronder. Gegroeid of niet. Kloppend hartje of niet. Wat ik me wel afvraag is, dat als drie weken geleden de groei is gestopt, dan moet die dooierzak dan nu toch wel iets verschrompelen ofzo?
Bedankt dames, voor jullie reacties tot zover. Vervelende situaties allemaal. Gelukkig lezen we dat het soms ook goed afloopt succes met de laatste loodjes Esje!