vanacht heb ik echt de hele nacht wakker gelegen ....om de 5 min. een pijnlijke harde buik ...mannetje wilde vanacht al bellen ..maar ik had zoiets ach ...morgen is dat weer over ..helaas was dat niet zo en heb ik toch maar ff de verloskamers gebelt 1 uur aan de ctg gelegen 2 cm. ontsluiting maar buik was nu vrij rustig , dus mocht ik naar huis , met als dringend advies de kerst liggend door te brengen want ze mag nu nog niet geboren worden ..wel als ik 34 weken ben zei ze wel ff een tegenvaller
He gatver, das zeker schrikken! Doe rustig aan deze kerst, ook al is het jammer. Elke week die je kleintje kan blijven zitten is er 1! Sterkte!
ja ik doe mijn best om het rustig aan te doen ...alleen is nu het geval dat we de eerste week alle 3 de kids hebben ...en die van mij (13 en bijna 12) kunnen wel hun gang gaan ...maar van mijn man is 7 en daar moet ik ook voor zijn ...mannetje gaat gewoon vrolijk naar zijn werk ...pfffffffff...voel me ff zielig
Jettje, dat zal inderdaad schrikken geweest zijn. Meid, luister goed nar het advies wat je gegeven is hoor! Je kindje is nu het belangrijkste. Wel moeilijk om rust te houden met de andere kids thuis, dat snap ik wel. Kan je mannetje geen vrij krijgen of zo, om je een beetje bij te staan? Ik hoop dat je de kerst toch nog gezellig door komt, al moet het dan voor een groot deel liggend. Sterkte!
Vervelend voor je. Maar idd toch maar doen wat ze gezegd hebben hoor. En die van 7 zal toch ook wel snappen dat je nu plat moet blijven liggen. Zeker als je het goed uitlegt. Sterkte. Groetjes
Waarom zou je kindje nu niet mogen worden geboren dan? ok het is nog vroeg maar het is levensvatbaar. natuurlijk moet ze nog even blijven zitten, elke week of beter gezegd elke dag is meegenomen. en het is vooor een goed doel
Ik wil je heel veel sterkte wensen. Ik heb hetzelfde meegemaakt en ik weet dat het niet niks is. Ik had met 30 weken al 2 cm ontsluiting, ik heb het weten te rekken tot 36 weken en 5 dagen. Gewoon lekker rustig aan doen.
tot de 34 weken zou ik aan de ween remmers moeten liggen in het ziekenhuis , omdat het kindje toch het beste groeit en zich het beste voelt in de BM ook vanwege rijping van de longetjes .. man is vrij nu een week tussen kerst en oud en nieuw en ja hoor kleine van 7 begrijpt het goed en is bezorgt ...alleen vind ik het zielig voor hbeneden zich moet vermakenem als ik op bed lig en hij
He schrikken en vervelend zeg! Er zit idd niks anders op dan rustig aan doen en zoveel mogelijk liggen. Jammer hoor, heel veel beterschap.
Wow, dat is schrikken zeg. Pas goed op je zelf. Hoop dat het kindje voorlopig lekker blijft zitten in je buik! Heel veel sterkte de komende tijd!
jeetje Asjuh! wat zal jij geschrokken zijn meis!, ik hoop dat je het ook echt rustig aan doet en dat je kleintje nog een tijdje blijft zitten hoor! sterkte ermee meis!
Nou meis, Das niet zo heel erg fijn. Maar alles voor je meiske. Denk daar aan! En volgend jaar hebben jullie een hele mooie Kerst met een groot gezin. Liefs Janne