ik ben altijd heel regelmatig ongesteld. Wist ook precies mijn ovulatiedag, maar wij waren op vakantie en we waren echt werkelijk een stelletje konijnen daar en daar ben ik dus ook zwanger geworden, de kans op een jongen is dan het grootst als ik het goed begrijp? Heb zelf geen idee wat het zal worden.
ik hab altijd geweten/gevoeld dat mijn 1ste kind een zoon zou zijn en dat klopte. met de tweede hadden ik en mijn man geen idee en het was een meisje met deze heb ik (een beetje) het gevoel dat het weer een zoon wordt en mijn man is er zeker van., we zullen zien!
als ik daarna kijk (ik ben ook altijd stipt optijd 28 dagen) dan zou mijn gevoel kloppen! Even afwachten hihi
hoi, ik denk al van af begin af aan dat we een zoon krijgen maar of het echt zo is ? we zullen t nog even af moeten wachten maar ik ben erg nieuwsgierig veel liefs mieke
Bij ons zegt iedereen in de omgeving dat we een meisje krijgen, dus ik denk dat het een jongen is Nee hoor, mijn gevoel zegt dat het een meid is, maar ik wil me daar niet teveel op vast pinnen. Een jongen zou net zo welkom zijn!Vind het wel moeilijker om jongensnamen te bedenken trouwens!Wil graag simpel, één lettergreep omdat onze achternaam vrij lang is. Maar in onze omgeving zijn al zoveel Gijs, Bart, Stijn en Bram!Nah ja, we hebben nog ff om goed na te denken Liefs Emma (Maandag 2 okt weer naar VK!)
ik had het gevoel dat het een jongen zou zijn! Gisteren bij de echo zei de gyne dat ze een vermoeden had dat het wel eens een jongen zou kunnen zijn. Hij lag mooi met de benen open en zag een duidelijk uitsteekseltje! Bij een meisje zit dat nu niet meer zo naar voor maar gaat het naar binnen! Maar nog niets is zeker! De kans is allesinds groot!
Ik heb zeer sterk het gevoel een meid te krijgen. Ik grijp makkelijk naar jurkjes en roze in de winkel. Ik weet het natuurlijk niet, maar het is mijn gevoel wat het zegt. Terwijl mijn hele omgeving zegt dat het een jongen wordt, ach ja 50 procent kans, we zullen het rond februari weten. Blijft spannend hoor!
Ook mijn gevoel zegt een meid, een jongen vind ik net zo leuk hoor! Of het zo is. nog een aantal maandjes afwachten.
Ik denk vanaf het begin al dat ik een jongetje krijg,maar we moeten nog een paar weekjes wachten voor we het weten. Ik droom ook vaak over het kindje,en het is altijd een jochie.Dat terwijl ik ook wel graag een meisje zou willen krijgen,het maakt me eigenlijk niets uit. Ook mijn vriend denk een zoontje te krijgen,net als iedereen in onze omgeving. Álle internet tests geven een jongetje aan,en ook verschillende pendels gaan mee. Iedereen die kadootjes voor ons meeneemt,geeft een blauw rompertje,een blauwe knuffel en echte jongens schoentjes. Wat een stunt als het straks een meisje is!
Ik heb vanaf de dag van de test gezegd dat we een jongen krijgen en die krijgen we ook.was zo duidelijk op de echo dat we er niet om heen konden.
Bij onze eerste zwangerschap wist ik zeker dat het een jongen zou zijn. Nee ik wist het niet zeker, maar dat was wat ik met heel mijn hart hoopte. Toen we hoorden dat het een meisje was, heb ik me toch heel erg moeten omschakelen. Nu hoopte ik dat het een jongen zou zijn, maar dacht een meisje. En wat het word? tja dat is nog even wachten. Ik weet wel dat de meesten er allemaal naast zitten
Bij de zw. schap van mn dochter had ik meteen het gevoel dat het een meisje was, iedereen in mn omgeving zei dat het een jongen was, nou mooi niet, mn gevoel bleek juist te zijn. Voordat ik weer zwanger werd had ik sterk het gevoel dat het een jongen zou worden, toen werd ik zwanger en kreeg ik het gevoel dat het een meisje zou zijn, nog iets van 10 weken wachten en dan zullen we het misschien weten
Zowel ikzelf als mijn hubby hebben vanaf het begin het gevoel dat het een meisje is. maar ja dat weten we over een paar weken pas echt zeker he
Bij onze eerste wisten we zeker dat het een jongen zou worden. Nou mooi niet. Het was een meisje. Nu denk ik dat we een jongen krijgen. Heb zo'n gevoel, maar zal er wel weer naast zitten. Ach we zien wel. Het kan me eigenlijk niks schelen. Vind het allebei geweldig. X Linda
Ik was er echt van overtuigd dat het een jongetje zou zijn, al vanaf het moment dat ik wist dat ik zwanger was. Ik had ook echt verbaasd geweest als het een meid had geweest, zo sterk was het gevoel. Ik ben inderdaad bevallen van een prachtige zoon !
bij mijn eerste had ik vanaf het eerste moment het idee het is een meisje iedereen dacht een jongen en op het laatst ging ik twijfelen maar ik had het goed het is een meid. en bij de tweede had ik ook het idee het is een meid en bij de echo met 34w zagen we idd dat het een meisje was. dus bij mij klopte mijn gevoel wel.
hmmmz ik krijg een meissie was overduidelijk te zien op de echo! maar ben wel nieuwsgierig hoe een jongetje er dan uit zie top een echo
Wij (mijn man en ik) hadden vanaf het prilste begin (we wisten nog niet eens of het raak was) het gevoel dat het een jongen zou zijn. Nou, dat gevoel is uitgekomen! We zijn sinds 11 dagen de ouders van een gezonde zoon! Erg leuk! Groetjes Niki