Deze vragen zullen vast eerder gesteld zijn, maar heb geen zin om heel het forum door te spitten 1-In welke ronde raakte jij zwanger? 2-Zowel voor de zwangeren als de nog-niet-zwangeren: welke methodes gebruik(te) jij om zwanger te raken (tempen, ovutest, varentest, etc..)? 3-Ben je ooit nav deze methodes zwanger geraakt? 4-Had/ heb je een regelmatige of onregelmatige cyclus? Ben heel benieuwd.. Alle ervaringen op een rij
1- Bij nmr.1 in ronde 1. Bij nmr.2 in ronde 2. 2- Geen 3- nvt 4- Altijd een regelmatige cyclus gehad. Ook na de bevalling. Zodra ik gestopt was met borstvieding, kwam het weer netjes op gang.
1. Nu in ronde 7 maar nog niets te bekennen . 2. Ik gebruik ovutesten. 3. Nvt. 4. Ja, ik heb een heel regelmatige cyclus.
1. 5e ronde 2.Ging bij 4e ronde ovulatietesten gebruiken maar hebben bij mij nooit duidelijk pos. uitgeslagen. Was van plan te gaan tempen toen ik zwanger bleek. 3. Niet dus, want geen idee van ovulatie. Hadden wel met grote regelmaat sex dus kans daarmee flink vergroot! 4.cyclus eerste maanden: 28. 42. 28. 18 zwanger! dus nee niet regelmatig!
1. 4e ronde 2. Na 3e ronde ovu testen gebruikt en op de juiste dag geklust. 3. toen dus meteen zwanger. 4. Regelmatig, 40 tot 42 dagen.
1, 2e ronde 2, tempen en 2e ronde begonnen met holisan shatavari 3, 4, normaal onregelmatig 1ste ronde 37 dagen , toevallig 2e met shatavari ook 37 en 5 dagen voor NOD al positief getest met kv en cb digitaal
1. Nog niet gelukt 2. Geen, vind ik niet handig met wisseldiensten. 3. Nvt 4. Onregelmatig, zie handtekening
Oh wauw, sommigen hebben in de 1e ronde al raak geschoten! Gemiddelde hangt hier tot nu toe een beetje rond ronde 3 en 4. Ook ik ben sinds deze 3e ronde gestart met ovutesten en tempen. Ik moet zeggen dat ik het zelfs (nog) leuk vind. Ik leer mijn lichaam veel beter kennen!
Helaas weet ik niet wanneer me vruchtbare periode is... En ik gebruik geen ovutesten, omdat ik het niet wil forceren (schrijf ik dat goed, voel me nou zo blond ) En we doen het vanaf cd 18 gewoon iets vaker
Omdat de meesten hier redelijk intensief bezig zijn zwanger te worden, vandaar. Ik gebruik de ovutesten ook o.a. omdat ik in combinatie met het tempen een beter inzicht krijg in mijn cyclus, maar ook zeker mijn lichaam.. Zou super zijn als je spontaan zwanger raakt!
Hee Wannababy82, Maar hoe gebruik je die ovutesten? Elke dag of alleen in de 2de week van je cyclus? En hoe vaak? Want ik las dat je dat meerdere keren op een dag moet doen? Volgens mij is het ook niet handig met me wisseldiensten.. Ik hoop het dat het spontaan lukt.. Il heb nu op dag 18-20-22-25 seks gehad. Eigenlijk zou het vandaag (zaterdag) nog even doen, maar ik heb nu nachtdienst..(3 totaal) dat komt me nu helemaal niet uit Maar ben jij ook bezig voor je eerste? Groetjes
1-1e ronde 1 en 2de ook ronde 1. 2-Niks gewoon "klussen" de hele maand door. 3-... 4- Heb wel regelmatige cyclus. Succes met zwanger worden.
Ik begin op CD 10 met testen, omdat dit mijn eerste maand is dat ik de methodes gebruik. Elke dag op een vast tijdstip meten. Meestal treedt de eisprong binnen 24 tot 48 na de eerste positieve test op. Ovutesten kan je ook gebruiken tijdens je diensten, maar tempen is idd wat lastig. Ben bezig voor mijn eerste..
Maar wordt het dan niet een moetje? Het lijkt mij zo geforceerd seks hebben of valt het mee? Ik denk dat het deze ronde weer niet gelukt is. Afgelopen weekend 3 nachtdiensten gehad en maandag ga ik er weer voor 4 nachten in. Hoe gaat het bij jullie? Wat leuk dat kullie ook voor de eerste beebje gaan.