Over het algemeen ben ik wel iemand die het verstand volgt, sosm prettig, maar soms ook heel vermoeiend....
Tja.. Op het moment wint mijn verstand van me gevoel wat betreft een 3e kindje..immers 2 hele moeilijke zwangerschappen gehad, ik ben al 40+ dus meer risico. Net gestart met een eigen bedrijfje enz.. Maar mijn hart zegt Ja een 3e kindje... Voorlopig wint mijn verstand.. Ik denk eraan om over 2-3 jaar of later misschien wel een pleegkindje in huis te nemen. Dan is het ook goed.. Maar in andere situaties wint het gevoel hoor!
Ligt echt aan de situatie. Meestal mijn gevoel. Maar in sommige situaties weet ik wel dat het echt beter is niet te doen.
Ligt helemaal aan de situatie en het soort beslissing. Vind de context nogal belangrijk om te kunnen beslissen of gevoel of verstand voorrang moet krijgen
Hoewel ik iemand ben die alles haarscherp aanvoelt, gebruik ik bij belangrijke beslissingen toch vooral mijn verstand omdat ik emotie daarvoor te grillig vind en teveel een momentopname. Verstand is voor mij een verzameling van wijsheid en inzicht vergaard door de jaren heen, waaruit ik dan kan putten.
Ik neem heel veel beslissingen vanuit mijn verstand. Vind het heel moeilijk om beslissingen vanuit mijn gevoel te maken, dit in combi met soort van controle freak achtigheid maakt t moeilijk voor me om de beslissing Dan te overzien ( oke heb t nu over echt grote dingen dan he) Maar dus wel een aantal x beslissingen vanuit mijn gevoel gemaakt ( na heeeeel lang wikken en wegen en weet ik t wat) maar dat waren dan toch ook wel heel erg goede beslissingen
Eigenlijk altijd gevoel, maar laat mn verstand vaak wel meewegen. Probleem is ook dat ik een twijfelaar ben. Ik zie vaak 2 of zelfs meer kanten aan een verhaal en dat maakt het lastig om je verstand te kiezen. Mn gevoel heeft het eigenlijk altijd wel bij het juiste eind. Dat is ook wel een risico, want soms is het niet goed uit te leggen waarom ik zo vanuit mn gevoel redeneer in situaties waarin de meeste anderen hun verstand volgen.
ligt aan het onderwerp, soms verstand, soms gevoel. maar meestal is het een combi. Soms voelt iets zo goed, en dan sta je er ook volledig achter ook al is het niet het allerverstandigst wat je op dat moment kunt doen.