mmm nee dat is me nog niet gebeurd maar ja zeg nooit nooit haha ook al ben ik nu onwijs gelukkig met mijn lieve lieve vriend alweer bijna 7 jaar
Ik vond die van k2 zoekt k3 Anneke wel heel erg leuke meid, ben geen bi ofzo maar tog had ze aantrekkingskracht haha. Ik heb ook alle afleveringen gevolgd en wilde echt dat ze ging winnen haha ja haar vond ik echt leuk. Best raar als je gen bi of lesbie ben (niet lachen)
Wel lust, geen liefde Zit een erg groot verschil tussen natuurlijk Ik zou nooit een relatie met een vrouw willen omdat ik gewoon simpelweg te gek ben op mijn man en sex met een man Maar voor af en toe kan ik me wel voorstellen ja, dat veel vrouwen dat hebben
Ik heb wel es een soort kennis gehad waarbij ik wel dacht van goh als ik lesbisch zou zijn dan is dat mijn type. Maar meer ook niet.. hou toch echt veeeeeeeeeeeeeel meer van mannen.
Nee ik niet, doe mij maar een man! Bij sommige vrouwen denk ik wel eens, zo dat is een mooie vrouw! Maar nooit lust of sexuele,of verliefde gevoelens gehad naar een vrouw toe.