Hey, het is de eerste keer dat ik hier bij dit onderwerp iets post, en wou gewoon wat tips om mijn hooft op te houden en positief te blijven? Hoe doen jullie dat? Al die onzekere tijd doorspartelen? Ik heb afgelopen woensdag te horen gekregen dat er bij mijn vriend geen zwemmers gevonden zijn bij zijn semenonderzoek. Mijn wereld stortte even in. De gynaecoloog deed er nog vrij positief over, zij dat ze bij mijn vriend uit de teelballen nog zaad konden halen via een biopt, en dat het wel allemaal in orde komt omdat bij mij alles in orde is. Hij heeft me doorverwezen naar een fertiliteitscenter, hier kan ik binnen 4 weken terecht. Ondertussen begin je dan wat op te zoeken op het internet, en kom je zo weinig positieve verhalen tegen, dat ik denk dat de kans helemaal niet zo groot is dat het goed komt. Ik hou me momenteel zo veel mogelijk bezig maar het gaan lange 4weken worden, we zitten met zo veel vragen, en bij mij knaagt de onzekerheid echt enorm, lig er snachts van wakker en word er gek van Hebben jullie soms tips, om het wat positiever te zien en geduldiger te worden (want het zal nog wel wat onderzoeken duren voor we meer weten) Anders gaan het heel lange 4 weken worden, en ik denk in de mmm dat je veel meer geduld moet hebben.
Ik vond het op het begin ook heel moeilijk om te wachten.. maar het belangrijkste is toch wel een beetje geduld hebben. Hou je bezig met dingen die je graag doet en probeer er niet te veel over na te denken. Als je eenmaal in die MMM zit gaan de weken wel sneller voorbij vind ikzelf, alleen de wachtweken zijn slopend.. Zet hem op & blijf positief! Je hebt in ieder geval een doel voor ogen!!
Vooral leef met de dag. Elke keer denk je het zal wel zo gaan lopen en dan loopt het toch anders. In het begin paste ik heel mijn leven aan aan die afspraken enzo. Ik ging niet naar een vriendin omdat ik dacht die dag misschien naar het ziekenhuis te moeten. Nu spreek ik gewoon af en zie wel of het uiteindelijk door gaat of niet. Het is een zware tijd. En dan heb ik het nog een stuk makkelijker dan jullie. Bij ons is er niks gevonden. Alles goed, maar toch werkt het niet.