Dag Dames 9 augustus ongesteld geworden 20 augustus hebben we ons huiswerk gemaakt 30 augustus kreeg ik 's avonds ongelofelijk scherpe steken in mijn onderbuik, moest er echt bij zitten of krom staan. 5 september was mijn NOD, nu 1 dag overtijd 6 testen verder die allemaal een licht vaag streepje laten zien maar twijfel of het geen indroog streepjes zijn. 1 test is wat duidelijker dan de anderen. Heeft dondergrijs/licht paarse kleur 4 van idyl merk gedaan en 2 van de predictor. Als klachten heb ik vanaf 31 augustus/ 1 sept wat lichtelijke ongi krampjes in vlagen, me onderrug doet in vlagen pijn. Na een week waren de ongi krampjes ook verdwenen duizelig met snel opstaan Heel licht misselijk in vlagen (vannochtend 6 sept) wel overgegeven Last van wat meer witte afscheiding wat gisteren beetje gelig/wit was Wat denken jullie?
Probeer eens die van zwanger en kids of 2v5 van Kruidvat, die predictor zegt zelfs dat een kraan zwanger is dus daar zou ik niet op vertrouwen. Zijn de testen duidelijk genoeg voor een fotootje?
Ik heb op bijna alle testen een licht positief resultaat binnen afleestijd en heb ook me bloed laten prikken en lager dan 1 hcg ik zou niet uitgaan van licht positieve testen als ze licht blijven ik hoop natuurlijk dat je wel zwanger bent maar om teleurstelling te voorkomen zou ik met het bovenstaande ook rekening houden
Pepje....je banner.....LOL.......ben je 201 dagen zwanger? Ik zou ook even met een ander merk testen. Probeer eens de Clearblue met wekenindicator. Die is ook erg gevoelig. En die geeft met een tekst aan of je al dan niet zwanger bent. Heb je gelijk duidelijkheid! Geen getwijfel over streepjes meer!