2 kleine drubbeltjes bloed verloren

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Helena8, 8 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Helena8

    Helena8 Niet meer actief

    Goedemorgen,

    Ik ben heel erg geschrokken gisteren. na het plassen had ik 2 hele kleine drubbeljes rood bloed op mijn toilet papier zitten. ik heb vorige week vrijdag het hartje gezien van mijn kindje en was mijn onzekerheid een beetje over nu is het echter weer begonnen. ik ben 8 weken en 1 dag.

    Ik heb niet meer bloed verloren, ik heb daarna ook nog eventje gevreeen met mijn vriend en toen hebben we ook geen bloed meer gezien. kan het misschien zijn dat het een klein wondje binnenin was?

    Moet ik contact opnemen met mijn verloskundige?

    hopelijke heeft u snel een antwoord voor mij.

    groetjes Helena
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    HOi helena,

    Je mag het je verloskundige altijd laten weten maar het is geen reden tot bezorgdheid. In dit vroege stadium komt het vaak voor dat je wat bloed kan verliezen. Je baarmoeder mond is heel kwetsbaar en daarom springt er soms een haarvatje. Het kan ook getriggerd woden door gemeenschap,sporten,ontlasting.

    Imke
     

Deel Deze Pagina