Dochter is na twee uur persen met vacuüm gehaald. Ze hebben niet geknipt maar me wel laten scheuren. Haar gewicht was 3420 gram en haar lengte was 52 cm. Het scheuren was achteraf toch iets te ver gegaan ze zijn 1,5 uur bezig geweest met hechten. Vond ik niet zo leuk...
Mijn meisje woog 3595 gram en was 50 cm lang. Ik dreigde uit te scheuren omdat ik begon te bloeden van binnenuit...Toen heb ik een flinke knip gekregen.
KLOPT! Bah ik heb niks van de knip gevoelt alleen dat geluid dat ze in je vlees knippen brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Heb het kippevel alweer op mn armen staan!!!
1e 3440 gram, geknipt ivm vacuum 2e 3810 gram, heel inieminie scheurtje (niet gehecht) maar dat was wel een wonder ivm sterrenkijkertje én aangezichtsligging
1e ingeknipt, 4030 gram gehaald met vaccuum 2e 3560 beetje 'geschaaft' geen hechtingen 3e 4040 wederom geschaaft, geen hechtingen
Voor wat betreft het knippen: Als er niet direct nood aan de man is, word je eerste verdoofd alvorens ze knippen. Alleen als de baby echt per direct geboren moet worden knippen ze zonder verdoving. Van het zetten van de verdoving voel je overigens niks, dat doen ze in een wee. Ik had wel een hele grote blauwe plek waar ze de verdoving hadden gezet. Daar had ik nog meer last van dan van de knip zelf . Het knippen zelf heb ik ook gehoord. Ik vond het net klinken alsof er in kipfilet werd geknipt . En dat zei ik dan ook tegen de vk "Nou...da's net als knippen in kipfilet". Dat had de vk nog nooit gehoord uit de mond van een bevallende vrouw .
Hier een jongetje van 2986gr en 46,5 cm Hoofdomtrek van een kleine 31cm Geen knip of scheur.. na een paar dagen alweer fietsen.
Hier ook flink ingeknipt, maar kan me van het verdoven en het knippen echt niks herinneren hoor?? Heb er niks van gevoeld of gehoord? Ik heb alleen van dat niks voelen wel ingehaald in mijn kraambed.. Ik kon echt niet zitten! Alles was bont en blauw! *auw* (ook niet gek hoor met een scheef sterrekijkertje van 9pond!!! , was bijna een keizersnede geweest, maar dat zag ik eigenlijk niet zitten na 20 uur puffen!) Ligt denk ook echt aan de ligging van het kind..
41.3 (10dagen overtijd) 52cm 4024, geen knip geen kunstverlossing, geen ks, geen pijnstilling, geen scheur, niks
2340gr en fors ingeknipt. Maar dat kwam volgens mij meer omdat er haast bij was, en met het infuus de persweeen alsnog niet al te denderend waren. Denk niet dat het aan de grootte lag.
2975 gram, sterrenkijker en een knip. (nou ja, ik hoorde twee keer de schaar luid en duidelijk KNIP KNIP zeggen )
3440 en ben ook geknipt, ze hadden de vacuumpomp al bij de hand. Gelukkig dus uiteindelijk niet nodig gehad Ik heb er niks van gevoeld