Hallo dames, Mijn dochter van 1,5 heeft sinds een kleine twee weken elke avond knalrode wangen! Dit heeft ze nooit eerder gehad (enkel als ze koorts had). Haar wangetjes voelen ook niet warm, maar gewoon normaal. Haar bovenste hoektandjes zijn er al door, maar onder zie ik nog niets. Weten jullie hoe dit komt? Is dit een teken dat ze ziek gaat worden? Liefs Isa
Toen ik je titel las dacht ik meteen aan de vijfde ziekte. Maar dat ze het alleen in de avond heeft past daar niet echt bij. En misschien tandjes zoals je zelf al schrijft. Maar ja, het zijn dus maar twee gokjes. Ik hoop dat ze niet ziek wordt!! Succes!!
tandjes en anders is ze gewoon moe. mijn dochter heeft het `s avonds ook,komt naar mijn mening gewoon omdat ze naar bed moet. ze slaapt ook altijd binnen 3 minuten.
Tara heeft het soms ook als ze moe is in de avond, dat is afentoe maar heb het ook weleens een paar dagen achter elkaar gehad als het toevallig druk was geweest of als zij het druk had gehad.
Sil heeft het sinds kort ook: er komen kiezen door! Heeft je dochter ook nog van andere dingen last? Oren, kwijlen, hangerig, extreem veel kauwen op de hardste dingen die te vinden zijn..? Dan zou ik mijn geld op kiezen zetten
misschien van droge huid? mijn jongen heeft het altijd voor naar bed gaan. zijn droge huid wordt erger in de avond. ik smeer koelzalf.of inderdaad kiezen en slapperigheid.
Hallo dames, Bedankt voor jullie reacties. Haar kiesjes heeft ze al een tijdje, dus ik vermoed dat het gewoon van de vermoeidheid komt. Ze heeft voor de rest nergens last van!