Ik was 11 kg aangekomen. 2 uur na de bevalling op de weegschaal gestaan was er al 7 af. Ik denk dat ik toen zoonlief 4 mnd helemaal op mijn oude gewicht zat. Was voordat ik zwanger raakte al 2kg aangekomen door hormoonpillen die ik moest slikken om uberhaupt zwanger te kunnen worden. Dus na 4 mnd 13 kg eraf en heb er idd ook niets bijzonders voor gedaan. nu zit ik op 14,5 kg eraf niet zozeer omdat ik af moet vallen maar sinds ik gestopt ben met de bv (2wkn geleden) heb ik ook véél minder honger. Start hormoonpillen: 58kg Begin zwangerschap: 60kg Einde zwangerschap: 71kg 2 uur na de bevalling: 64 kg 4 mnd na bevalling: 58 kg en nu: 56,5kg
Ik ben 18 kilo aangekomen tijdens de zwangerschap, waarvan een groot gedeelte vocht in het laatste trimester (hield extreem vocht vast). Na twee dagen was ik 10 kilo kwijt, na tien dagen 14 kilo en nu na een maand 19 kilo. Dus ben nu een kilo lichter dan voor mijn zwangerschap. Waarschijnlijk vanwege de drukte en de korte nachten, want ik snoep nu een stuk meer Ik geef geen borstvoeding.
Ik ben tijdens mijn zwangerschap 5kg aangekomen. Nu 3 weken na de bevalling ben ik 4kg lichter dan voordat ik zwanger raakte. Mijn buik is nog wel aan het lubberen maar ik hoop dat dat weer strak wordt als ik over een poosje weer ga sporten. Ik geef trouwens wel borstvoeding.
Ik was 14 kilo aangekomen, ik geef volledig BV en moet er nu nog 4 kg af (en dan eigenlijk nog 2 à 3 kilo extra...).
Ik was denk ik rond de 17 kg aangekomen, 5 dagen na bevalling was er al bijna 9 af, daarna en tot nu toe bleef ik hangen op de 13 eraf in totaal. Nu ben ik sinds 2 weken weer aan het fitnessen met een schema om het rustig weer op te bouwen. Ik wil zoooo graag weer in mijn eigen kleding!
5 weken na de bevalling 65 kilo. Dus totaal 17 kilo eraf sinds einde zwangerschap, en 16 kilo lichter dan voor mijn zwangerschap .
Voor de zwangerschap van evy gestart met 70 kilo. 3 maanden na de bevalling terug op 70 kilo. 6 maanden daarna 64 kilo. Bv gegeven. Start bij zwangerschap Roan 64 kilo. Nu 63 kilo. Ik geef bv. Buikje is niet echt strak, maar ik doe mijn best 2 x per week in de sportschool . Oja en ik eet redelijk wat. Doe dus niet echt mijn best om te lijnen.
Eerste bevalling: na 2,5 week kon ik mijn eigen kleding weer aan. Eén kilo onder startgewicht. In het totaal 26 kilo afgevallen in die hele korte tijd Tweede bevalling: na 2-3 weken alle kilo's weer kwijt (14 kilo) maar na een paar weken wel weer 2 kilo aangekomen. Deze zitten er nog aan maar pas gewoon mijn reguliere kleding. Bij beide de eerste 2-3 maanden bv gegeven
eerste zwangerschap was ik 35 kilo aangekomen. De tweede dag na de bevalling was er al 13 vanaf. Was heel veel vocht dus. Na een paar maanden was ik de kilo's al kwijt. gaf fv. Tweede zwangerschap was ik 25 kilo aangekomen. Was maar 4,5 kilo kwijt paar dagen na de bevalling. Nu 2,5 maand na de bevalling ben ik bijna 20 kilo kwijt. geef weer fv
Ik was ongeveer 17 kg bijgekomen. Na ongeveer 3 weken waren die eraf en nu nog 2 kg extra eraf. Ik geef geen borstvoeding.
Ik was 14 kilo aangekomen. Van 62 naar 76 kilo. Ik weet het niet helemaal precies, maar volgens mij was ik met een maand of 6 weer op mijn oude gewicht (en nu nog min 1..). Heb geluk gehad denk ik! Hopelijk deze keer ook!
25 kilo aangekomen ongeveer, nu na 4,5 week 14 kilo eraf. Nog minimaal 9 te gaan. (liefst 15 kilo nog of zo). Pas nog steeds mijn spijkerbroeken niet. Balen !!
dan ben ik vast der enige die de kilo's er niet af krijgt.. Bij de 1e 2 was ik 25 kilo aangekomen en maar 9 kwijteraakt. Voor de 3e 25 kilo afgevallen en met de zwangerschap weer 30 aangekomen MOet er nu nog 18 af. Geef bv, maar daar val ik niks mee af
Me gewicht vind ik ook een drama. 1e zwangerschap 21 kilo aangekomen na 8-9 maanden weer op oude gewicht ( heb 2 mnd bv gegeven) 2de zwangerschap 25 kilo aangekomen en moet nog 12 kilo tot oude gewicht en wat ik ook doe er gaat niks af. Echt frustrerend! Van de week op naconrole dus even vragen wat ik het beste kan gaan doen.
Ik had/heb het ook....nog 12 kilo te gaan, maar het wil niet! NU na bloedprikken, blijkt mijn schildklier te langzaam te werken en gaan die kilo's er nooit af! Moet dus nu aan de medicijnen....
Ik was 24 kilo aangekomen na 2 dagen was ik al 14 kilo kwijt... De eerste 3 maanden borstvoeding gegeven ging niet goed (aantal keren spruw,borstonsteking aantal keren,en tepelkloven gehad) 1oktober begonnen met afvallen en ik ben al weer 2.2kg kwijt erg fijn en dat geeft zoveel moed om door te gaan (ik honger mijzelf niet uit gewoon een goed menu elke dag en dan calorieën berekenen)
Mmmm even denken hoor, Ik woog 72,5 toen ik zwanger raakte Ik woog met 38 weken ongeveer 91,5 kilo Ik ben met 38 weken bevallen en woog een paar dagen later 83 kilo Ik heb bv gegeven en zat al snel op de 76 kilo (met een maand of 2/3 denk ik) Nu heb ik sinds een maand of 3 eindelijk weer mijn gewicht van 72,5 van voor de bevalling. (Na dieetje) En nu willen we voor een tweede gaan...... Ik heb overigens 4 maanden volledig bv gegeven en daarna nog 1 maand 's ochtends en 's avonds.
Toen ik zwanger bleek te zijn woog ik bij de eerste keer controle 52 kilo. ik ben in totaal 11 kilo aangekomen en nu ons kindje 15 maanden is (ik ben gisteren gestopt met BV) weeg ik weer 52 kilo. m'n buik is wel boller en wat slapper dan voorheen. ik ben ook zo heel jong niet meer (38)...ik vind het prima zo!
Ik ben bij Milan 12 kilo aangekomen en dat was er eigenlijk meteen weer vanaf na de geboorte. Bij Isabelle ben ik 15 kilo aangekomen en daarvan was er 12 kilo meteen weer af, de overige 3 kilo (+ nog wat extra's ) zitten er nog aan, maar dat geeft niet, want ik had altijd ondergewicht, dus ik moest juist aankomen. Beide keren borstvoeding gegeven.
Ik was 12 kilo aangekomen. Ik was meteen 9 kilo kwijt toen de kids er waren. En die 3 kilo gaat er nu langzaam af...Nog 1 kilo te gaan!