Wanneer testen?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Annabel26, 12 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Ik heb dus een hele onregelmatige cyclus, mijn laatste was 9 weken. Ik zit nu op 6 weken alweer en nog niet ongesteld. Maar nu twijfel ik enorm wanneer ik nu moet gaan testen. Want tja het kan weer 9 weken duren het kan ook zomaar zijn dat ik zwanger ben. Iemand advies?
     
  2. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    oei dat is lastig. Gebruik je ook iets van ovulatietesten of temperatuur je? Als ik zulke onregelmatige cyclussen had zou ik ovulatietesten gaan gebruiken. Dan weet je wanneer je eisprong is en dan ongeveer 14 dagen later je je menstruatie kan verwachten (liever niet natuurlijk ;)) en weet je wanneer je kunt testen.

    Als je niets van dit alles wilt, wat ik ook wel weer kan begrijpen dan zou ik gewoon elke week op een vaste dag een testje doen zodat je de zwangerschap niet mist zeg maar.
     
  3. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Ik heb niet getempratuurd deze maand ik had wel 3 weken na mijn laatste menstruatie een beetje bloed bij het afvegen. Dat is dan nu ook weer drie weken geleden. Mocht het nu niet raak zijn dan ga ik in ieder geval wel temperaturen. Bedankt voor je reactie!
     
  4. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    misschien dat je het wel weet hoor, maar aan temperaturen zitten wel een aantal regels.

    - thermometer met minstens 1 cijfer achter de komma
    - altijd op hetzelfde tijdstip
    - altijd voor het opstaan
    - alcohol/heel laat naar bed/ slecht nachtrust/ziek zijn/'s nachst uit bed voor je kindje of plassen KAN je temperatuur minder betrouwbaar maken

    Het bloedverlies kan een aantal oorzaken hebben:
    - kan soms zomaar een keertje, schijnt vaker voor te komen bij langere cyclussen
    - ovulatiebloeding
    - innestelbloeding
     
  5. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Bedankt voor de uitleg van het temperaturen!
     

Deel Deze Pagina