Het is 03:20, dochter is op interval bezig "maaaaamaaaaaa" (vorige nacht paaaapaaaaaa) en zit nu een boek voor te "lezen" aan dr knuffels. T klinkt zodanig gezellig dat je dr bijna spijt van hebt dat je dr niet naast ligt. Boek lezen is t enige wat we niet verbieden, nu is t geregeld nog irritant (voor je nachtrust) hardop maar wij waren ook van die boekenwurmen. Ik had vroeger een zaklamp waar de batterijen nooit van op gingen en dan was ik "stiekem" aan t lezen. Reguleerde zichzelf. Nu zelf als ouder...i see wisdom in that move... Die batterijen werden uiteraard buiten mijn weten en zicht om tijdig vervangen. Ik was lekker stil aan t lezen en viel vanzelf wel in slaap.
M'n dochter krampjes heeft en de halve nacht heeft liggen spoken Ik er nu uit zie als een zombie! Leuk verjaardagscadeau
Dat ik sinds gister weer niks kan binnen houden hg sucks. We zouden vandaag gaan gourmetten en morgen lunchen. Maar afzeggen en hopelijk kan de verloskundige nieuwe medicijnen regelen en kunnen we 1 of 2 dagen verder er weer tegen aan Fijne kerst
Hier werd t 04:30 en niet vanwege krampjes, die fase hebben wij ook gehad maar dat was 18-21/7. Ahjoh tis ook Kerst laten we gewoon maar beginnen met Bob Ross en schilderen op nummers, alhoewel als ik zo in de spiegel kijk een stucadoor allicht een beter idee is.
Op het voorlezen aan knuffels na hebben wij er ook zo'n één. We vinden hem in de ochtend regelmatig terug in een open geslagen boek of knuffelend met een stapel boeken.
Hopelijk blijft dat zo zodra het leren lezen zich aandient. Ik had een relatie met de bibliotheek. Mijn man is echter licht dyslectisch en had er een pesthekel aan. Todat ie engelstalig fantasy ontdekte, daar had hij 0 problemen mee. Sindsdien verslindt hij boeken.
In maart was ik met de oudste bezig met klanken ed. Toen is hij het lezen op gaan pikken. In zo'n thuis periode maak ik een kopie van het materiaal van mijn oudste uit groep 3. Dan mag hij gewoon mee doen. Nouja het is meer andersom want hij racet door de woorden heen.