Nederlandse wasmachines verwarmen inderdaad zelf hun water. Ideaal. Amerikaanse modellen hebben vaak alleen een mengkraan, dan kan je dus maximaal zo heet wassen als het water dat uit je waterleiding komt. We hebben ooit een aantal maanden in een land gewoond waar ze die machines geïmporteerd hadden en voor warm water afhankelijk waren van zonnepanelen. Daar konden we dus alleen warm wassen als de zon heel hard scheen
Even ongegeneerd trots hier hoor! We krijgen na elk seizoen een boekje met foto’s mee van school. Echt heel leuk, kan je een beetje zien wat ze zoal doen. Aan het begin van het jaar (sept/okt) had mijn zoon nog geen goede motoriek (door autisme). Hij vond een pen vasthouden moeilijk, ook drukken op papier vond hij ongemakkelijk. (Foto 1) Vandaag kregen we fotootjes van nov/dec mee (foto 2) en hij heeft echt vooruitgang geboekt met zijn motoriek. Zijn pen houdt hij nog wat ongemakkelijk vast, maar hij zit in de schrijf houding en zijn schrijfletters zijn erg netjes (voor een 4 jarige) foto 1 Bekijk bijlage 709593 Foto 2 Bekijk bijlage 709594
Terecht dat je super trots bent! dat zijn zeker hele mooie keurige letters! Mijn zoon van 13 schrijft minder netjes kan ik je vertellen. Ik weet niet of het een handige tip is voor jouw zoon, maar mijn dochter had ook een slechte pengreep, en voor haar heb ik van die rubberen dingetjes gekocht die je over stiften, potloden, pennen enz heen kan schuiven zodat ze deze op de juiste manier en op de juiste hoogte vast pakt. Na een paar maanden daarmee pakt ze ze nu automatisch goed vast.
Zo, dat is inderdaad heel netjes. Daar kun je zeker trots op zijn! Hele mooie ontwikkeling. En wat leuk zo’n boekje, ook om te bewaren.
Deze visjes heb ik voor dochter. Hier worden ze niet meer gebruikt en ik heb er een stuk of 8 schat ik. Dus als de juf denkt dat hij er baat bij heeft wil ik ze wel naar je op de post doen. Past makkelijk door de brievenbus.
Dat ik bij het kijken naar de foto's en ern minuut lsng zit te denken hoe belachelijk het us dat ze het kind Franse woordjes laten schrijven. En pas daarna... oh wacht... die woont in Frankrijk Superknap van je zoon
Misschien weet je dit al, maar hoveniers zijn (ook) heel druk, dus als je moeder in de zomer fijn in haar tuin wil zitten, zou ik dat nu alvast vastleggen. Ook ivm bestellen van materialen, waar een enorme levertijd op zit.
Ik lees normaal nooit in dit topic maar wil toch even reageren op jou. Mijn zoon heeft dus ook ass en daarnaast atactische Cerebrale Parese. Dat zorgt er bij hem voor dat zijn motoriek niet is zoals het hoort, door het atactische trilt hij ook veel in zijn armen. Mijn zoon heeft in het begin geschreven met dikke driehoek potloden. Die liggen wat beter in de hand en doordat de hand meer gevuld is, hoeven ze ook niet zo veel kracht te zetten om het potlood goed vast te houden. We top dat hij al zo vooruit gaat!