Gewoon iets om te delen deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door GossipGirlxoxo, 10 aug 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.251
    15.040
    113
    Vrouw
    Ai, dat is wel heel naar!
    Beterschap❤️
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.040
    15.073
    113
    @Nina Sanders bleeeergh hopelijk nu dan wel de goede kant op. Jammer dat er bij die artsen niet eerder een lampje is gaan branden.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  3. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    16 okt 2018
    2.813
    2.502
    113
    Vrouw
    Ik had mij zo verheugd om even wat voor mezelf te doen,, helaas zit ik weer thuis omdat iemand ziek is! Alles komt op mij neer bleeeeh
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  4. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    1 dec 2019
    1.018
    1.754
    113
    Vrouw
    Vanaf maandag gaat man eindelijk weer werken!! Heel fijn 10 extra dagen vaderschapsverlof en heb heel veel aan hem gehad, maar ben toch liever alleen thuis overdag, krijg zoveel meer gedaan.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  5. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.380
    28.678
    113
    Waaaaaaaaaarom boren onze bovenburen elke fucking dag!? Echt al 3 jaar lang, zeker 3 keer per week, en uiteraard altijd rond de tijd dat mijn kind slaapt of moet gaan slapen. Echt why? Why? Why? Volgens mij hangen de muren ondertussen helemaal vol met lijsten en staan er op elke vierkante meter ondertussen 3 kasten of zo. ggschrrrmhmpf!!
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Het lijkt langzaamaan ietsje beter te gaan. Ik wil niet te hard roepen, maar voel me minder lamlendig dan gisteren!
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  7. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.267
    12.640
    113
    Vrouw
    Knuff
     
    Dubbelgeluk en Iertje81 vinden dit leuk.
  8. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.251
    15.040
    113
    Vrouw
    Ik heb een korte broek in de was zitten die niet van een van ons is. Oudste zoon is in juli met vrienden op vakantie geweest. Maar geen van de vrienden herkent de broek.

    Dus hij is van niemand.

    Hoe komt hij dan bij mij in de was?????:eek:
     
    Indiana, MotherPrincess, Anouk2005 en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.869
    31.456
    113
    Vrouw
    :roflmao:
    Zoiets hebben wij ooit met campingservies gehad. Week op een camping met een paar gezinnen en steeds samen eyen en afwassen. Dus alles lag steeds door elkaar. Geeft niks.
    Op het einde ieder zijn eigen spulletjes bij elkaar gezocht.
    En toen waren er 2 bordjes en een besteksetje over. Van niemand. Echt iedereen was compleet.
    Hoe dan????
     
    NiVa0230 en Zxcvb vinden dit leuk.
  10. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.310
    16.707
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja zo erg is dat. Kan me voorstellen dat je dit nooit meer zal vergeten. Ben ook altijd zo bang dat mijn 17 jarige zoon eens fataal zal verongelukken met zijn scooter. Afgelopen april ook aangereden en met de schrik en een gebroken pols vrijgekomen maar man man als ik hem weleens zie gaan dan hou ik mijn hart vast. Sterkte!!
    Vorige scooter heeft die total loss gereden en hij rijdt nu ieder geval met een geel kenteken met helm, ieder geval nog iets van bescherming.
     
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Oke voor ik deze deel (ik schaam me nog steeds) ben ik benieuwd hoe veel vrouwen dit weten. Wie weet hoe zo een plank heet met wieltjes eronder waar meubelwinkels bijvoorbeeld een bankstel mee naar binnen rijden?
     
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Kippenvel van dit verhaal. Ik ben toen ik 15 was een klasgenoot/goede vriend verloren. Die is op donderdagnacht gaan stappen en is onder invloed van alcohol onder een tram terecht gekomen op het Leidscheplein. Zijn vader werd die dag 50. Toen de politie die nacht aanbelde kwam hij vrolijk zijn bed uit omdat hij dacht dat E. en de vriendengroep na het stappen met hem alvast wilde proosten op zijn verjaardag :(
     
  13. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.846
    5.590
    113
    Ik weet hoe het heet! Maar ben heel benieuwd naar je verhaal.:D
     
    GossipGirlxoxo en Nina Sanders vinden dit leuk.
  14. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik weet wel hoe dat heet ja.. moet ik het antwoord typen of juist niet? :p
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  16. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    21 mei 2018
    5.393
    1.854
    113
    Vrouw
    Toen ik dit paar jaar geleden hoorde tijdens een verhuizing dacht ik ook..huh..wat?
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    #737 GossipGirlxoxo, 10 sep 2021
    Laatst bewerkt door een moderator: 10 sep 2021
    Tot nu toe weet iedereen bij wie ik het check het, en ik hoopte zo dat hier heeeeeel veel dames het ook niet weten (en dat dit hun dus ook kon gebeuren).

    Het verhaal. Wij wonen in een stukje autovrije straat. Mijn buren kregen vandaag hun nieuwe schuur geleverd, die is aan het einde van de laan langs de weg neergelegd in losse planken en die moesten door dat bedrijf (en met hulp van de buren) naar hun tuin worden gelopen. Schat zo een 50 meter. Het bedrijf had een kleine palletwagen en vorkheftruc mee maar dat paste niet door de steeg dus het moest gelopen worden. De zoon van buurman kwam helpen en had zijn zoon mee (dus kleinzoon van de buren). Na een paar keer op en neer lopen, ik zag ze telkens op en neer gaan want zat in de tuin, komt buurvrouw met haar kleinzoon mijn tuin in met de vraag " Buuf, heb jij een trekhondje voor mij" mijn reactie ja natuurlijk en ik loop naarbinnen en begin te rommelen in de speelgoedkist van dochter (nog uit de buurvrouw haar zicht). Ondertussen zonder dat ik dat zag stonden de mensen van het bedrijf, de buren en hun zoon in mijn tuin blij te wachten. En toen kwam ik aan met een speelgoedhondje met touwtje/riempje om de nek om te trekken omdat ik dacht dat buurvrouw met haar kleinzoon wilde spelen en niet wist dat zo een kar zo heet :oops::oops::roflmao::roflmao::roflmao:
    De gezichten van de buren en die mannen van het schuurbedrijf waren goud waard. Ze hebben zeker 10 minuten met tranen over hun wangen staan lachen en probeerden ondertussen uit te leggen wat ze wel bedoelden (maar kwamen amper uit hun woorden van het lachen) en zelfs 2 uur later als ze langs liepen en me aankeken schoten ze weer in de lach:rolleyes: ik voel me nu best een beetje dom, maar hoop dat dat gevoel weg gaat als nu heel veel dames zeggen dat ze ook de naam van zo een plank op wielen niet wisten :D
     
    LizMe, Marti, owly en 25 anderen vinden dit leuk.
  18. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.846
    5.590
    113
    en bedankt hè. Nu kan ik mijn uitgeproeste cola van de bank af gaan poetsen.:roflmao::roflmao::roflmao:
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  19. maliro

    maliro Niet meer actief

    Hahahah wat een verhaal. Had mij ook kunnen overkomen. Ik wist niet dat het zo heette. Ik noem het een sjouwding op wielen
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  20. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    Hahahha geweldig!
    Ik zou naar hetzelfde als jij gezocht hebben ;)
     
    SAARC en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina