Na 3 jaar diabetes heb ik vandaag eindelijk een sensor gekregen en wordt die ook terugbetaald geen vingerprikken meer, woehoeee. Nu mijn klungeligheid onder controle houden zodat dat ding ook effectief 2 weken per sensor kan blijven zitten
Klopt, mijn ex ook. Ben een keer bij een gesprek geweest met hem. Zo die kon praten joh. Voordat ik hem leerde kennen is ie dus een keer door politie en ambulance wel gedwongen afgevoerd (zat in een waan). Zodra ie bij de ggz kwam heeft ie zo goed kunnen praten dat ggz zei er is helemaal niks aan de hand met deze jongen
Afgelopen week een midweekje in centerparcs doorgebracht. Conclusie, ik kan echt die tokkies niet vinden waar hier regelmatig over gesproken wordt. Jonge gezinnen, met enthousiaste kinderen die een leuke vakantie willen. Was erg leuk, maar volgende keer willen we wat minder activiteiten op een park, zodat we zelf ook een beetje vakantie hebben (voor zover dat kan met kinderen)
Wat heftig ook! Mijn vader is opgenomen geweest in een "gesticht, gekkenhuis" zoals hij het noemde. Hij had zijn zelfmoord al voorbereid en de afscheidsbrief geschreven. En wij wisten van niks. Hij zou met zijn motor tegen een betonnen muur aan rijden maar heeft op het laatste moment uitgeweken en is naar huis gereden. Gelijk naar de huisarts onder de medicatie weg gestuurd naar gesloten opname. Ik was 13, alles ging langs me heen. Mijn broer die ineens de man in huis was, mijn moeder gebroken en mijn vader nam apathisch afscheid omdat hij onder de morfine zat. Mijn vader heeft heel hard geknokt. En is vrij snel gestopt met de medicatie en mocht naar huis onder dagelijkse begeleiding van toen nog de PAAS afdeling. Op mijn 17/18de vond ik de brief en toen is mij alles pas verteld. Maar zelden ging ik ook slecht, dronk veel en blonde veel. Werd gedreigd met internaat e.d. weet daarom ook hoe het is om kind te zijn van iemand met een depressie. Mijn vader is helemaal opgeknapt, nooit geen terugval gehad en daarmee mijn voorbeeld. Hij heeft altijd gezegd, grijp snel in om dit te voorkomen en daar leer II nu zelf ook van voor mezelf. Inmiddels sta ik in contact met hem, volgend week gaat alles rollen, hoop ik. Hij heeft al begeleiding van stichting MEE, GGZ heeft gebeld daar heeft hij volgende week een afspraak mee, evenals huisarts en breijder, hij wilt juist stoppen, en dat dat moeilijk gaat zijn weet hij ook. We hopen nu heel hard dat hij het weekend door komt.
Zo lief ❤️. Weet je, wij zijn eigenlijk niet eens echt vrienden. We hebben kort verkering gehad toen ik 14/15 was. Maar de "band" is dat hij de zoon is van de eerste vrouw van mijn vader. En dat wist ik ook niet. Toen wij verkering kregen, vertelde ik dat thuis en ze wilde weten hoe hij van zijn achternaam heette, toen ik dat zei moest ik het per direct uitmaken. En tja wat pa zegt dat deed ik. Toen heeft hij mij moeten vertellen dat hij eerder getrouwd was. Kort maar toch. De jongen is niet de zoon van mijn vader, wel belangrijk te zeggen in de context . Maar dat maakt voor mij toch meer een band dan een random iemand. Maar zelfs als ik onder comments van algemene berichten zie dat iemand het moeilijk heeft (over de hele wereld) laat ik een berichtje achter om ze te laten weten dat er iemand is "who cares". Daardoor online veel mensen geholpen. Iedereen verdiend liefde en aandacht en bovenal om zich gehoord te voelen. (Vaak ten koste van mezelf, maar daar word aan gewerkt)
Alle bezuinigingen zijn ook verschikkelijk! Daardoor zulke lange wachttijden en door het afschalen van bedden is de zorg overgelopen in de ggz. Mijn man zijn pleegmoeder is specialist in de ggz als haar soms hoor breek je hart gewoon. Mensen die hulp nodig hebben wat er niet is.
En dit is nu dus echt het probleem bij hem en iedereen wijst naar elkaar. HA zegt je moet bij de breijder zijn, politie zegt niet acuut dus geen crisis ga maar naar het GGZ en GGZ zegt ik kan je niet helpen. Was hier net zo toen mijn vriend een burn-out had. 6 maanden op de uitnodiging gewacht komt aan bij het GGZ, doet zijn verhaal, willen hem aan de medicatie hebben, hij zegt nee, ik rook zo nu een dan blowtje maar wil graag cognitieve therapie en zij zeggen dood leuk tja als je geen medicatie wilt kunnen wij je niet helpen. Binnen 40 min staat hij buiten en heeft de behandelend psycholoog een brief naar de HA gestuurd waarin staat meneer wilt niet behandeld worden en is verslaafd aan wiet. De HA zet zonder overleg in zijn dossier dat hij verslaafd is.. ik bedoel waar gaat dit over.
Verschikkelijk he! Kan me er zo boos over maken. Mentaal/geestelijke problemen zijn net zo goed een 'ziekte'. Dus zouden ook zodanig behandeld moeten worden. Ipv rot/kapot bezuinigd.
kort door de bocht, de verslaving lijkt dus op de voorgrond te staan. En een detox opname in crisis is vaak onverstandig. Daarom neemt de Brijder ook heel weinig mensen op op een crisisbed. Een opname voor verslaving werkt namelijk het beste als je dit zorgvuldig planned. Dus ansich snap ik het wel. verder lees ik dat hij afspraken maakt en zich daaraan houdt waardoor de crisisdienst dan idd zal aangeven dat dit geen acute suicidaliteit met hoog risico, dus geen crisisopname. Hij of zijn omgeving kan dus het beste contact opnemen met de Brijder voor een opname. En pas daarna wordt er bekeken als de detox is geweest of er dan nog meer nodig is. Heel veel sterkte in ieder geval en lief dat je je er zo mee bemoeit.
Haha dat laatste zo herkenbaar! Wij zijn ook een weekje weg geweest. We zeiden elke x, morgen doen we echt even een dagje rustig aan. Geen dag gelukt met al die activiteiten! En dan ook nog willen zwemmen en naar de binnenspeeltuin ! Maar goed, de kids hebben genoten
Ja en nee, ik kan niet te veel zeggen. Hij had een maand of 2 geleden gecontroleerd af moeten kicken in het Radboud. Waarom dat uiteindelijk niet door is gegaan weet ik niet. Maar daar kom je niet zomaar denk ik helemaal niet als je aan de andere van het land woont. Maar dat zeg ik dat weet ik niet.
Ja dat stemmetje ken ik heel goed. Je gunt niemand een moeilijk, zwaar traject. Maar het is soms gewoon wel hèèl oneerlijk...
Ik heb gewoon wèèr lekkage. Al 5 jaar mee bezig. En elke keer is het volgens de woningbouw opgelost. Niet dus.
Poeh krijg net te horen dat de crisis toch langs is geweest. Ze houden dagelijks contact en maandag gaat hij samen met een vriendin naar de huisarts. Ik hoop zo dat ze daad bij woord voegen. Iedereen!