Gewoon iets om te delen deel 4

Discussie in 'De lounge' gestart door GossipGirlxoxo, 15 apr 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    mijn kinderen hebben een heel reeeel beeld van de wereld, nee horen ze vaak genoeg en vinden ze net als vele kinderen geen leuk antwoord maar dat is het leven je kan niet alles krijgen wat je wilt. Ik ook niet, anders lag ik nu op een yacht in de Caraïben. die komen vaak genoeg op andere feestjes met 1 slinger 10 balonnen en een taart en hebben het dan net zo leuk hoor. Maar ze hebben een moeder die gek is op thema’s decoreren, alles matchen en het de gasten naar hun zin maken tot in de puntjes.

    en mbt de shirts en sneakers nee absoluut niet nodig, wel iets wat ik heel leuk vind, noem het mijn hobby.

    edit. Zie het als een hobby, de een houd ervan om in huis regelmatig te wisselen van woonaccessoires en de ander om elk jaar in de tuin nieuwe bloemen en planten te plaatsen. Beide dure hobby’s. Ik heb mijn kleding als hobby, daar word ik gelukkig van als ik een outfit aan heb en denk zo wat is dit een goede match!
     
    Clairemin vindt dit leuk.
  2. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.258
    12.633
    113
    Vrouw
    @GossipGirlxoxo Oewhhh als je op vinted gooit wil ik wel een linkje niet dat ik nu normale kleding pas hahaha…
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ja natuurlijk geen probleem. Heb nu nog te veel last van mijn behandeling woensdag maar zodra ik hersteld ben ga ik sorteren op maat, foto’s maken en heeeeeeeeel veel posten.
     
    Zuul en Loveischocola vinden dit leuk.
  4. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.488
    2.602
    113
    Vrouw
    Friesland
    Ik bedoelde het ook niet negatief hoor! Was benieuwd naar het horloge wat genoemd werd, mocht je er 9 in die categorie hebben dan vind ik je wel miljonair in materiaal haha! :)
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  5. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    6 jan 2021
    2.369
    1.760
    113
    Vrouw
    Ik ook graag.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  6. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.519
    8.445
    113
    Eh ... Nee, dat is niet duurzaam, bij elk shirt matchende schoenen o_O

    Maar je moet uiteraard zelf weten hoeveel je koopt :) al wil je 2 paar schoenen per shirt, maar het is niet duurzaam :p dat wou ik wel even kwijt
     
    liefkleintje, Peppabig, Dubbelgeluk en 4 anderen vinden dit leuk.
  7. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.314
    28.493
    113
    me too! :D
     
  8. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Stuur me even een pb anders vergeet ik het weer.
     
  9. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Stuur me maar een pb!!! Anders vergeet ik het zeker weten! Denk dat jij alleen een stuk smaller bent als mij!!
     
  10. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    14 apr 2019
    1.902
    2.692
    113
    Ik geloof dr allemaal geen drol van.
     
    Leesteken, Marti, Peppabig en 5 anderen vinden dit leuk.
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik zal speciaal voor jou met Moederdag mijn tas(sen) posten.
     
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Die ik noemde die ik mooi vind was ook wel heel extreem hoor! Kan me niet voorstellen dat alle horloges die waarde hebben.
     
    Mamavanvier95 vindt dit leuk.
  13. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    14 apr 2019
    1.902
    2.692
    113
    Ik wacht in spanning af!
     
    GossipGirlxoxo en Mammavantwee vinden dit leuk.
  14. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.498
    21.908
    113
    #374 citroenrasp, 24 apr 2023
    Laatst bewerkt: 24 apr 2023
    Waar ik vooral moeite mee heb is als mensen hun rijkdom misbruiken om de aarde naar de klote te helpen. Zeker niet alle rijke mensen doen dit, maar vaak helaas toch wel. Uitspraken als "maar je doet er niemand kwaad mee" kloppen m.i pertinent niet want voor het overconsumeren door de ene persoon betaalt de andere persoon (vaak behorend tot de 80% armere wereldbevolking) de prijs. En dan de uitbuiting van arbeiders, waaronder niet zelden zelfs kinderen, nog even buiten beschouwing gelaten.

    Zelf ben ik ook wel een beetje zo opgevoed zoals GG beschrijft. Juist daarom wil ik het zelf anders doen, ik heb namelijk niet het idee dat ik als kind gelukkiger was dan mijn vriendinnetjes die het wat minder luxe hadden thuis. En het is natuurlijk wel zo fijn om deze planeet voor hopelijk nog een aantal generatieslang leefbaar te houden.
     
    lindajl, Sylver, Villa Kakelbont en 3 anderen vinden dit leuk.
  15. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.172
    1.848
    113
    Huh koop jij 2 hand schoenen?
    Los van dat je het kan maar van alles koop ik toch het liefst nieuwe schoenen.
    En ja heb ook maar 1 paar en moet snel weer nieuwe kopen.
    Maar dacht gedragen is slecht
     
  16. LoisLane

    LoisLane Actief lid

    10 mrt 2023
    157
    190
    43
    Het is in ieder geval niet meer saai op dit forum ;)
     
    Peppabig, Zxcvb, Mammavantwee en 3 anderen vinden dit leuk.
  17. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.498
    21.908
    113
    Vaak zitten er schoenen tussen die zo goed als nieuw zijn. Ik kocht laatst ook tweedehands schoenen en daar zat zelfs nog het originele prijsje aan. Dus nooit gedragen, of hooguit maximaal 1x maar dat valt voor mij niet echt onder gedragen. Moet ze zelfs nog inlopen.
     
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    ik weet dat je in het algemeen praat maar laat ik voorop stellen dat in het bedrijf niemand behalve ik en man worden uitgebuit! Medewerkers zeker niet!
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  19. LoisLane

    LoisLane Actief lid

    10 mrt 2023
    157
    190
    43
    @Iertje. Wat een angstige situatie waar jij nu in zit. Ik hoop dat het snel opgelost wordt.
     
    Iertje81 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  20. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    ik hoop ook dat ze die gek snel pakken en jij je rust weer vind. Dit is niet niets.
    Krijg je hulp hiervoor op je werk? Ondersteuning of gesprekken?

    En aan de andere leden, kunnen we weer over op de belangrijke zaken op het forum zoals @Iertje naar situatie bijvoorbeeld.
     

Deel Deze Pagina