Alles wordt tegenwoordig op trauma gegooid, ook door therapeuten. Bij Koos Hertogs werd er gewoon door therapeuten (!) gesteld dat hij uit wraak naar zijn moeder zou hebben gehandeld (drie meisjes verkracht, gemarteld en vermoord). Nou zal er inderdaad bij zo iemand wel een kronkel in de kop zitten anders ben je niet tot zoiets in staat, maar komop... Niet alles valt te verklaren, zo komt dat voor de nabestaanden ook over als het goedpraten van gruweldaden. Sommige mensen zijn gewoon monsters.
Zo mee eens. Alles wordt maar goedgepraat omdat hij/zij dit heeft meegemaakt en daarom heeft hij/zij dit gedaan, hou op hoor. Sommige mensen zijn gewoon geen mensen maar inderdaad gruwelijke monsters.
Ik hoopte ook dat Gino er door de drugs niks mee van heeft gekregen, maar na het lezen van de antwoorden van dat monster ben ik bang dat ie het allemaal heeft meegekregen Ze hadden dat monster nadat ie de eerste keer was gepakt al niet meer vrij moeten laten. Wat zulke mensen betreft mogen de straffen echt veel en veel hoger hier in Nl.
Dat mijn dochter van 5 eindelijk voor het eerst bij de huisarts heeft gezeten zonder tranen. Ze vind het altijd doodeng en werkt totaal niet mee. Maar deze huisarts deed het zo leuk bij der dat ze zelfs moest lachen. Toen we klaar waren zei ze ook dat ze deze man wel heel lief vond. Helaas was het een invaller
Misschien is dit wel een succes momentje geweest wat voor verandering zorgt. Ik hoop het voor jullie, want het lijkt me erg lastig. Kont ze vaak bij de huisarts? Is er ooit iets gebeurd waardoor ze bang geworden is?
Oh wat erg zeg, ik heb het allemaal maar niet gelezen. Dan word ik er helemaal onpasselijk van. Dat arme kind, geen woorden voor. Ik begrijp ook werkelijk niet waarom ze zo'n monster laten lopen, ongelooflijk hoe dat allemaal maar kan en mag.
Ik las net dat de zussen van Gino de politie ook aansprakelijk gaan stellen. Zijn meerdere fouten gemaakt, onder andere het eerder niet juist registreren van de telefoon van de dader waarop kinderporno was gevonden. Dat was al voor Gino.
nee dit was al zo vanaf dat ze een jaar is. Ik ging juist zo min mogelijk met haar omdat ze zo bang is. Maar hopelijk is dit een keer punt !
Ze zijn ook aansprakelijk, heel goed dat ze dit doen. Dit gebeurt veel te vaak. Waarom komen dit soort figuren uberhaupt nog op vrije voeten?
Is hier ook heel lang zo geweest, maar dat komt inderdaad door traumatische ervaring na ernstig ongeluk van dr vader en het zien afvoeren met de ambulance van dr oma, waar ze op dat moment was.
Hier een kind wat onder geen enkele voorwaarde zijn broek uit wilde doen of zich liet aanraken. Ik kon geen oorzaak bedenken. Tot het kwartje viel. Op school was er gepraat over je lijf. Dat dat van jezelf is. En dat vreemden dat niet hoeven te zien. En hij heeft autisme. Dus dat werd onmiddellijk doorgetrokken naar alle mogelijke situaties. Zaten we dan bij de bekkenbodem specialist.... Gepraat. Uitgelegd dat dokters een uitzondering zijn als papa of mama erbij zijn. Geen sjoege. Na 3 vruchteloze sessies omgekocht met een milkshake. Vanaf tien ging het goed Ok.... ergens ook een fout signaal. Dat je voor een milkshake de broek mag laten zakken. Maar ik denk dat hij de context wel begrepen heeft
Ik weet eindelijk de operatiedatum. 21 November. Valt toch tegen, maar heb nu iig een datum om naar af te tellen. Ze heeft er een notitie bij gezet dat als er eerder plek is ik me graag aanbevolen hou. Ze waren ook niet bepaald blij met de anesthesist die me toen een datum had gezegd. Soms staat er blijkbaar idd al een datum onder voorbehoud bij, maar omdat ze veel te maken hebben met spoedgevallen etc mogen ze die helemaal niet zeggen.
Klopt, helemaal mee eens. Therapeuten geloven vaak dat dat bepaald gedrag aangeleerd is, nou ik zeg dikke kans dat iemand gewoon met een verrot karakter is geboren. Helaas kunnen therapeuten daar niks aan veranderen, dus dan gooien ze het maar op een trauma. Dan kan zo iemand misschien nog "genezen".
Iemand kan zowel slachtoffer zijn als verrot persoon. Een verklaring zoeken/vinden voor gedrag vind ik goede zaak. Maar daardoor zware misdaden lichter straffen vind ik absolute een no-go. Het is imo je eigen verantwoordelijkheid om als volwassene op een gezonde manier om te leren gaan met je verleden en je 'demons'. Kies je voor een ongezonde manier dan zitten daar consequenties aan. Een verrotte jeugd / een (persoonlijkheid)stoornis doet niets af aan het leed wat je anderen aandoet. Het is achteraf jammeren en dat zou niet mogen werken. Ik ben altijd wel bang dat rechters het verleden of smeekbede meenemen als verzachtende omstandigheden en daardoor lagere straffen geven. Zich meer gaan richten op therapie en intergratie dan op verwijdering van de maatschappij en vergelding. Sommige mensen zijn idd gewoon monsters en verdienen geen 2e, 3e, 4e kans. Ook niet een beetje of in de vorm van weekendverlof. Sowieso vind ik het hele intergratie gebeuren doodeng omdat er teveel fouten worden gemaakt en het gevolg daarvan gigantisch kan zijn. Onschuldige mensen en kinderen die de prijs betalen van ons systeem. We zijn menselijk naar monsters. Waarom in hemelsnaam?
Mijn oudste dochter heeft gewoon in 1x de Wiscat Pabotoets gehaald. Gisteren gemaakt en zo goed ging die helemaal niet, veel opgaven niet kunnen invullen ivm te weinig tijd, mede omdat ze niet zo vlot is. Ze had al zoiets van joh prima dan, doe ik hem in januari nog een keer over ( je mag hem 3x maken en anders moet je de opleiding verlaten) en toch gewoon gehaald. Het is een adaptieve toets dus mogelijk dat ze daardoor toch voldoende punten heeft gehaald. Zo lekker voor haar, alle certificaten die ze nodig heeft zijn gewoon binnen, geen hordes meer op de weg om hopelijk de Pabo met succes af te ronden. Tot nu toe vindt ze het geweldig, wel erg veel werk eraan maar wat een verschil in motivatie als je echt aan iets werkt wat je echt leuk vindt en dat je het er dan ook gewoon voor over hebt. Tot nu toe een hele goede keuze om met de Pabo te starten en wat heeft ze het leuk met haar groep 6 kindjes, zijn echt zulke schatjes. Zo blij voor haar.