Gezellige najaars-mama's-to-be Haarlem

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door loesje26, 26 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. loesje26

    loesje26 Bekend lid

    5 feb 2009
    722
    0
    16
    rayon manager farmacie
    Oosterhout
    Hi Meiden,

    Ik ben 28 jaar en in november, als het goed is dan, word ik voor het eerst mama van een meisje! Ik woon in Haarlem en zou het leuk vinden om met andere aanstaande mama's uit Haarlem te kletsen!!

    Buiten dat ik zwanger ben en daar veel mee bezig ben :) werk ik 5 dagen als artsenbezoeker, heb ik twee katten en natuurlijk een vriend. We wonen in het centrum van Haarlem, heerlijk dicht bij de winkels en met het fietsje zo op het strand, al doe ik er nu twee zo lang over ;)

    Ik zou het leuk vinden om wat meiden te leren kennen die ongeveer in dezelfde tijd uitgerekend zijn, van eerste of maakt-niet-uit-hoeveelste-kindje.

    Lfs Marloes
     
  2. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Gezellig uit haarlem. Ik ben 31, werk als verpleegkundige ben getrouwd en heb een hond. Ben volgende maand al uitgerekend maar vind het gezellig om te kletsen.
     
  3. loesje26

    loesje26 Bekend lid

    5 feb 2009
    722
    0
    16
    rayon manager farmacie
    Oosterhout
    Hi natas79,

    Gezellig hoor kletsen :)
    Volgende maand, dat gaat snel dan! Ik moet minder dan 100 dagen en dat is ook al raar maar minder dan een maand lijkt me wel heel vreemd..
    Ik zie dat jullie een meisje krijgen. Wij ook (als de echoscopiste het goed had dan ;) )

    Is dit jullie eerste kindje?

    Ik zal je niet overstelpen met vragen gelijk

    Groetjes Marloes
     
  4. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Ha ha ja dit is ons eerste kindje en idd een meisje!! Die honderd dagen grens vond ik ook wel wat hebben, gaat echt zo snel de tijd.
     

Deel Deze Pagina