hier in belgie doen ze er echt moeilijk over en ik word er gek van ! omdat ik nog leerplichtig ben tot men 18de moet ik naar school blijven gaan alsik mijn beebje heb , werkende mama's krijgen 3 maanden verlof maar een tienermama niet , ze word verondersteld om na het ziekenhuis verblijf terug naar school te gaan en als ze niet kan komen altijd een doktersbriefje moet kunnen voorleggen ! Is dat niet absurd .. geen tijd om van je kindje te genieten omdat je onder de 18bent .. Ik hoop dat mijn gynecoloog het allemaal gaat begrijpen en mij een briefje schrijft voor 3 maanden net zoals werkende mama's ! wat een zever EDIT moderator: ik heb je titel aangepast zodat het wat duidelijker is waar je topic over gaat. Wil je hierop letten?
nou sorry dan zijn ze dus helemaal gestoord. ik zou dat dus echt niet doen! jij hoort ook gewoon je verlof te krijgen. kun je anders niet thuis verder studeren?
hoi hoi dit is inderdaad een beetje belachelijk ten eerste moeten jij en je kleintje nog aan elkaar wennen, ten tweede moet je bijkomen van de bevalling dat is niet niets is er geen mogenlijkheid dat je eventueel thuis je huiswerk doet dan want stel dat je geen oppas heb mag je dan je kleintje meenemen ofzo goh wat doen ze moeilijk zeg sterkte meid hoop dat je het kan regelen en anders laat je gewoon iemand anders een briefje schrijven groetjes nathalie
Nou, direct na de bevalling weer naar school? Dat lukt toch gewoon nooit? In Nl. heb je wel recht op verlof, in Belgie niet? Proberen dan een briefje los te peuteren van de gyn, al is het maar voor een maandje, dan heb je toch die eerste maand herstel- en geniettijd.
Jah helemaal c*t! Je kan eens gaan praten met je directeur /directrice en vragen hoe en wat enzo na de bevalling, want het is tog niet te doen ze verwachten dat je al meteen terug naar school komt , tog niet menselijk! Ben namelijk ook belg en ik ga over enkele maanden ook eens gaan babelen met men directeur om te kijken hoe we het kunne regelen en als het niets wordt vraag ik gwn een briefjee.. CXx.
ik vind dat je na 3 maand makkelijk naar school kunt gaan nou als er lichamelijk geen directe klachten zijn. het is moeilijk om je kleine dan te missen maar ik geef je eerlijk gezegd wel gelijk na 3 maand dan he
Het gaat niet over 3 maandan mar als je uit het ziekenhuis komt terug naar school dus na een weekje! XX.
hoe groot is de kans dat wanneer je thuis blijft bij je kind dat je NIET meer naar school gaat? (die kans is aanwezig namelijk) Ik ben het deels eens dan met hoe die regel is gesteld
Jah het is normaal dat je weer naar school moet , maar tog nie een week na de bevalling? ! Dat is tog niet redelijk! Ik vind ook gewoon na 3 maanden terug naar school maar zeker en vast niet na een week!
Zelf 2 weken vind ik al heel snel! Stel je voor dat jij na 2 weken van je bevaling al terug zou gaan werken! je zou tog gewoon stikkapot zijn! Ten eerste fysiek is dat al bijna niet haalbaar, elke nacht opstaan en dan overdag ook nog eens voledige concentratie op school... En geestelijk zou je het ook erg moeilijk hebben om na 2 weken je kindje al alleen te laten, bij een kdv of onthaalmoeder! (OK na 3 maand heb je het ook moeilijk, maar dan ben je fysiek teminste weer helemaal op pijl, en slaap je meestal de nachten weer door en dan sla je er geeselijk ook door als je fysiek goed staat, maar als je fysiek doodop bent dan breek je geestelijk ook snel hoor! )
Dat is toch een keuze van jezelf dan? je kiest er toch voor om zwanger te zijn? Als je weet dat die regel er is dan moet je daar rekening mee houden toch?
Je kiest er niet altijd voor om zwanger te zijn, het kan ook een onglukje zijn! En dan kies je inderdaad voor het te houden! Maar ik vind als je zwanger bent ook al is het onbewust en overwachts, dan moet je je verantwoordelijkheid opneme!
dat slaat echt totaal nergens op ook de verantwoording om naar school te gaan niemand kan zo snel naar een bevalling gaan werken voor jezelf niet en voor het kindje niet waar wil je in godsnaam een kind van een 1/2 weken laten? dat kindje heb om de 3 uur voeding nodig ik ben dan zelf wel niet zwanger of moeder maar dit slaat totaal nergens op. en sommige tienermoeders die kiezen niet om zwanger te worden het is al een hele verantwoording om zo jong een kindje op te voeden dus laat na 1/2 weken na school gaan maar voor je. volgens mij mag dit geen eens kzou het echt gaan navragen want stel je krijgt complicaties en dan willen ze je dan verrot ziek na school sturen? xxxx
dankje kleine voor de steun! dat vind ik ook! Maar ik ben gaan praen met men directeur en ik krijg men 3 maanden hoor Xx.
Raar hoor! Je zou maar een superzware bevalling hebben gehad of een keizersnede en moeten herstellen, kan dat mooi in de schoolbanken Om maar niet te spreken van het feit dat wanneer je borstvoeding wil geven je dan ook maar moet zien. Wordt het alleen maar moeilijk. En een aparte ruimte om te kolven zal er dan ook wel niet zijn... Belachelijk hoor!
kimm, wacht maar tot je zelf bevallen bent! Ik kon 2 weken na de bevalling pas weer een beetje lopen, heb dan ook complicaties gehad (inwendige bloeding). Maar 2 weken kan echt niet hoor! 3 maanden is al erg kort om te wennen aan het moederschap!
Ik heb een eigen zaak en 2 dagen na de bevalling van mijn zoon was deze al weer open hoor! Een uur na de bevalling was ik al thuis en ik heb die avond zelf eten gekookt, de dag erna gelijk een wandeling gemaakt en dan de dag daarna werken. T kan dus best (en ja, ik heb ook een vreselijk zware bevalling gehad van ruim 39 uur, op het laatste moment naar het ziekenhuis enz. enz.