Nee als ik naar gezin zou gaan via cz waar ik al bij zit, hoef je geen 3,90 En je kunt kiezen tussen volledig of 3 uur per dag
Aha nu snap ik het! Maar als je overstapt ga je per maand toch meer betaln? dus zou het niet voordeliger zijn om die 3.90 dan te betalen? Hoe gaat het met iedereen?? Sann waar blijf jij met goed nieuws??
Goedemorgen allemaal! Wij hebben gisteravond een mooie echo gehad met een heel snel kloppend hartje! Beetje jammer dat ons ukje van 1,97 cm diep lag en het aparatuur niet de beste is volgens mij, want was geen heel duidelijk beeld, maar wel weer heerlijk om te zien! De vk zag het nog bewegen, maar dat zagen wij maar heel ietsje, bijna niet! Maar ja, het is natuurlijk haar werk! En was ook precies 8 weken en 5 dagen! Nu mag ik 26-09 weer voor een echo!!! En als dan alles goed is mag iedereen het weten!! Heb de echo al om 9.00 's ochtends, dus manlief kan niet mee vanwege t werk, dus Gien gaat mee! Hartstikke gezellig! De kraamzorg, daar ga ik me ook maar eens verder in verdiepen! Neem dezelfde als Gien en betaal er goed verzekering voor dus hoop dat ik niet ook nog eens per uur hoef gaan te betalen dan! Hoe zat dat bij jou Gien? Hoe is het met de anderen?
Bij de meeste heb je wel een eigen bijdrage maar ik stap per 1 januari over op een gezinspolis en dan wordt het wel vergoed. Bij de meeste zorgverzekeraars kun je online wel bekijken wat er vergoed wordt. Zo krijg ik vanuit mijn huidige zorgverzekeraar geen kraampakket en een ander krijgt ie weer wel.
Wat fijn sann!! Super!! En zo snel weer een echo Hon als je rekent 20,- meer per maand is 240,- voor een jaar en ik hoef dan geen 200,- te betalen voor ziekenhuis bevalling. En dan kun je al tellen dat de kraamzorg het duurder maakt als 240,- Dus het zou voordeliger zijn Maaarrrrr dan moet ik wel ff bij Fam. kijken of ik via hen collectief kan. Misschien bij T's vader, die zit ook bij cz en bij een grote organisatie dus ben benieuwd! We kunnen het pas regelen als ze het weten nog ff geduld Vanmorgen de HA gebeld om af te zeggen. Wat een dom wijf zeg! De HA zelf zei al als het niet gaat lukken moet je maar afbellen dan moet ik misschien naar je toe komen. Dus ik netjes afbellen zegt de assistente ja waarom want er is natuurlijk wel plaats voor je ingepland :S (probleem is dat ik met de fiets moest, met de auto had misschien gegaan) Bij vriendin kon de assistente gewoon de meds voorschrijven zodat het klaar lag bij de apotheek. De vk assistente is gelukkig wel heel lief en belt me zo terug! Ze maakte zich zorgen en ging overleggen met de vk's
won; ja dan scheelt het indd! was even vergeten dat je in het ZHuis wil bevallen soms doen die assistentes zo moeilijk he! pff.. voel je je nog zo beroerd dan? LT; Aha.. ben niet zo erg slim met verzekerinen enz Jaimy nog last van dr tandje gehad? San; gefeliciteerd!! Hier isalles goed! Alleen is esmée super vervelend.. bijten, knijpen en haren trekken phoe.. bestaat er baby pubertijd?? miiss leuk om een x te daten met zn alle te date?
Dank jullie wel!! @Won, ja, we hadden aangegeven dat net voor we het wilden gaan zeggen nog een echo wilde om te kijken of alles nog goed was.. ook omdat het de vorige toch nog mis bleek te zijn.. En toen ik dat vroeg zei ze ik wilde het net voorstellen! Dus vandaar.. Nog 2 w en 5 dagen en dan weer ff gluren! Haha, Honey, heerlijk he.. Ze begint dus echt ondeugend te worden, lekker joh! Succes! Bestaat er ook een banner die aftelt hoelang je nog moet werken tot je verlof???? Ik heb het helemaal gehad hier, ben het spuugzat (kan dan ook wel heel weinig hebben de laatste weken, maar goed). Misschien geeft zon banner me moed!
@Won, wat een gedoe trouwens met die HA zeg!! Wel balen.. Hopen dat gewoon even langskomen en dan meteen de medicijnen mee nemen ofzo.. Succes!
Hon ik ook niet haha heb gister weer een hoop van lt geleerd Ja ben nog steeds zo beroerd! HA assistente heeft terug gebeld en mag om 16:10 dus das wel fijn! Vk assistente maakte me wel beetje bang, die zei zo wil je nog Ff wachten met een afspraak dat je het ff aankijkt? Ik zo nee doe nu maar vast, heeft ze er zo weinig vertrouwen in en is het zo slecht om zo ziek te zijn? Sann fijn hoor! De echoscopiste zei maandag dat ze aanraadde tussen de 10 en 14 weken termijn echo te doen. Wil graag met 12 weken maar hiervoor wil ik graag nog een echo maar anders betaal ik er gewoon voor.. Over 2 weken.. Die van er weet ik niet.. Moet je eens Googlen?
Hee girls! Lekker geklets hier Sann; hoe voeljeje.. Helemaal blij hihi super joh ik denk ja vertel het maar lekker zelf Je hebt wel van die zelfmaak banners moet je idd ff zoeken! Won; klote zeg datjeje zo beroerd voelt hopelijk krijg je gewoon die pilletjes.. Gaat goed met Gelani? Lt; hoe gaatet met Jaimy? En met je harde buiken? Angel; G is vast goed verwend op dr verjaardag! Was het gezellig? Mir; lekker aant genieten? Wanneer moet je weer aant werk? Ik vergeet nooit meer wanneer J jarig is me mannetje is dan ook jarig Hon; hihi esmee is ook zon ondeugd dat straalt ervan af! Succes ermee Hier; alweer om de 3 wk naar de vk! Oja san ik moet nog ff bellen je hoort het zoo
won; ja we leren allemaal nog wat van LT snap dat stukje niet van de VK assistente?? wou zij niet dat jij een afspraak maakte bij de HA? Lt; heb wat je me verteld heb van die % die ik zou moeten rkijgen even tegen mn baas gezegd hij ' schrok ' ervan dat het nog niet overgemaakt is en ging het nu meteen doen.. Gien; ja phoe.. knijpen / haren trekken zou per ongeluk kunnen zou je denken, nou z doet het echt bewust! en bijten ook! "gelukkig" alleen nog bij mij en mn oma, en niet bij andere kindjes ofzo! hoe aat het met Nadine? om de 3 wkn alweer! dat gaat vlug zeg! Sann; van die banner weet ik niet. maar zou er best wel zijn indd even op google? en ik heb bij esmée tand 8 ondekt! gaat vlug zeg!
Hahaha Hon geweldig! Je hebt er recht op hoor, wettelijke rente over het te laat ontvangen salaris. Jaag hem maar eens op
Hon esmee al 8 tandjes! Ze gaat hard Zag leuke foto's van d'r, ook met jou en d'r oma en tantes!! Jee gien alweer om de 3 weekjes, neem je Nadine altijd mee? Ik heb de pillen gekregen gelukkig! Dus hopelijk gaat het nu beter! Ennnnnnn ik mag een echo over 2 weken Had het uitgelegd en ze had met de Vk overlegd en toen had de Vk gezegd ja moet ze zeker doen (door 1e mk met 9 wk)
won; dankje! aha zo! hihi merk je al iets verschil? Lt; ja hij kreeg het heet onder zn voeten.. kreeg gelijk als antwoord hoe weet jij dat? heb gezegd dat ik het aan het uitzoeken ben.. dus ben benieuwd!!