Ik had gister avond heel verhaal getypt druk ik op verkeerde knopje alles weg zal straks ff op alles reageren! Hon fijn dat het aant zakken is maar hoorde net op het nieuws dat het weer ging stijgen? Is die camping die steeds op het nieuws in kerkdriel die van je vriendin? Nik stuur me ook je rek. Nr! Maak ik straks ff over! Kei leuke shirts!!
won; ja dat is die Camping. Echt balen voor hun! en ook net klaar met een verbouwing.. ze zeggen dat het stijgt ja, maar wij houden Teletekst in de gaten, daar staan de waterstanden op, en de maas staat nu op 311.. Hoe gaat t met je?
Hon wat fijn dat het water eindelijk daalt.. Pff als je die camping in kerkdriel ziet word je niet vrolijk !! Moet er niet aan denken zeg.. LT leuke avond gehad gister ?? Nu lekker genieten van je weekend Won ik zal je PB-en .. Ben zelf ook erg blij met de shirts, maar nu is het shoppen echt even klaar
nou das idd echt balen zeg hon die camping!! pff nik meisie ik krijg me internet ding niet gevonden maar doe dan dan morgen wel ff bij mam oke? hier weer niet zo lekker gegaan vanacht! gelani werd om half 12 krijsend wakker kei zielig! ik kreeg hem met niks stil dus zetpil gezet en een heel klein flesje.. 100 ml met 2 scheppen gemaakt en daar had ie paar slokjes van op en toen was het wat gezakt.. had dus eigelijk nog heel het flesje over maargoed hij was stil.. steeds na snikken, das echt heel zielig om te zien, moest haast zelf huilen maar het zullen z'n tandjes wel weer zijn! toen werd ie om 5 weer wakker voor z'n fles.. en toen gelijk in slaap gevallen, en toen weer om 8 wakker. heeft ie geslapen van half 11 tot kwart over 1 das eigelijk te lang.. hij is dus weer lekker uit ritme maar waarschijnlijk morgenvroeg weer gewoon half 8 als het goed gaat.. x fijn weekend meiden!
@honeyy: Jaa was het ook zeer zeker, keb heel veel aan mn vader gehad, ook na de keizersnee, hij komt iedere dag langs gelukkig, hij komt zo ook weer @nikske: nee het is me nog niet gelukt om een banner te vinden, ik snap er echt niets meer van hihi Ego: mn meisje is iets teveel afgevallen en dus moeten we nog een nachtje blijven, waarscheinlijk mogen we morgen naar huis, maar dat weten we nog niet zeker, ligt er helemaal aan hoe de kleine het doet Verder ben ik al wel redelijk mobiel weer, alleen moet alles rustig aan he, kan niet rennen en vliegen natuurlijk, verder gaat het goed, ze is alleen erg ongeduldig voor de borst.. gaat niet snel genoeg voor haar maar me productie is eindelijk echt aan het lopen nu, das wel prettig ze word nu met 30 cc bijgevoed, en ze willen naar 40 gaan en morgen zelfs 50 omdat ze dan sneller aansterkt, eerst maar eens kijken hoe ze het vanavond aan de borst gaat doen, ik hoop goed.. want ik zat er gisteravond flink doorheen omdat ze niet mee werkte, heel huilerig en driftig was, ze wilde gewoon ECHT niet... ze denken hier dat dat kwam omdat ze de hele dag wakker was, en weinig geslapen had, nu slaapt ze wel weer lekker veel, dus zal ze HOOP ik vanavond en vannacht rustiger zijn. Ik duim ervoor, want wil echt dat dit gaat werken Verder moet ik ook gewoon doorgaan met kolven, heb vanmorgen bij elkaar 60 cc gekolft, was ontzettend goed, en daarna nog een keer 30cc, dat was na dat ze wel gedronken had bij me dus dat was ook prima Keb nu lekker een pizza besteld, vind ik veel lekkerder dan dat eten hier! Rond 17:00 gaan we weer dr aan de borst leggen, hopelijk lukt het net zoals vanmiddag weer Over Youngmom: echt ik snap ook niet waar ze het lef vandaan haalt om dit te flikken:S Volgensmij is die echt ziek in dr kop!:S Zielig geval! Nou ga ik weer eventjes genieten van mn meisje Groetjes Miralce/kim
won; aah gerem.. Zo zielig als ze echt verdriet hebben!! .. Gister bleef Esmée naar de fles maar huilen, ik dacht dat ze nog honger had dus wou een flesje water pakken.. had er even mee genomen in de kinderwagen zodat ik tegen er kon praten dan bleef ze stil.. staan we bij de aanrecht is ze aan het huilen zonder gehuild.. ze bleef erin hangen.. ik blies dus in er gezichtje en in een keer geeft ze bogen over.. :O wel 4 grote bogen.. heel de kinderwagen onder, zij zelf.. toen ik er eruit pakte was ze helemaal slap en duf.. beetje water in er gezicht gedaan en toen was ze weer in een keer helder.. en stil.. dus dat had dwars gezeten nou ik kon ook wel huilen!! schrok zo erg!! Miracle; balen dat je meisje zo veel is afgevallen.. en dat je nog niet naar huis mag! hoe ging het voeden?
won & lt; ik hoor jullie iedere keer over ritme.. maar ik krijg er bij Esmée geen ritme in.. zou dat van eigens komen? Want nu wacht ik af wanneer ze snachts komt en tel er dan iedere keer 4 uur bij.. dus bv zo; snachts 03.30 fles; 07.30 fles; 11.30 fles; 15.30 fles; 19.30 fles; 23.30 en dan weer tot ze snachts komt.. vannacht sliep ze weer door *joehoe* tot 06.00 dus ga ik vandaar uit weer tellen.. zo kom ik iedere keer op andere tijden.. snappen jullie beetje wat ik bedoel??
Miracle wat fijn dat de bv goed gaat! Hopelijk mogen jullie morgen naar huis.. Dat vind ik een nadeel van bv dat je niet weet wat ze binnen krijgen.. Hon Ohhhh wat erg ja dat heeft gelani ook wel eens gehad echt zo met hele stralen hè! Zo ontzettend zielig! Wat zul je je toch geschrokken zijn! Heeft ze haar flesje te vlug opgedronken of misschien niet genoeg geboerd want dat was hier dan het geval.. Volgens mij
Nou vergeet ik te reageren op dat ritme! Dat komt vanzelf! Als ze nou iedere nacht om 6 wakker wordt dan krijg je dat er zelf in! Hoeveel drinkt ze? En kun je het rekken met haar fiepje?
ja denk dat het door te snel drinken kwam.. ze slokt ook zo erg!! ze drinkt nu 150+5 en dat 5x per dag+soms nog nacht.. rekken lukt bijna niet als ze honger heeft krijgen we dr echt niet stil hoop dat het dan komt als ze beetje doorslaapt enz. merk dat dit voor haar ook echt lastig word enz..
Hey hey, Als jullie het goed vinden haak ik hier in... Solly dat ik even niet heb gereageerd of wat traag ben maar ik ga wat beter me best doen. Miracle, nog gefeliciteerd met je knappe dochtertje!! Ik ga gelijk even klagen... Mijn onderrug zeurt de laatste paar dagen ( eerder laatste 2-3 weken ) enorm erg, ook doet hij klagelijk pijn. In het begin was het op het einde van een lange werkdag, zou wel normaal zijn. Maar nu is het zover dat als ik een ochtend achter de kassa sta om half 11 al verlang naar pauze om maar te kunnen zitten zodat het klagende en zeurende gevoel uit mijn rug is. Zodra ik dan afwisselend werk doen gaat het wel weer al voel ik mijn rug dan wel. Als ik savonds naar bed ga dan kan ik niet meteen plat op mijn rug gaan liggen maar moet ik heel langzaam vanuit een holle houding op mijn rug draaien ( van mijn zij met opgetrokken knieen naar platte rug ) omdat het gewoon steekt.S'avonds ben ik gebroken en kapot als ik een normale werkdag heb gehad en ben ik blij als ik de bank zie en erop kan gaan liggen. Ik herken dit ook niet van bij Jaimy maar toen werkte ik ook niet. Ik wil niet klagen of zeuren, ben daar het type niet voor en heb zoiets van ik ben tenslotte pas 14 weken zwanger! Toch vind ik het vervelend en is het niet echt prettig... :/
@honeyy: het ging na een kleine strijd wel goed, ze kwam om 17:15 en tone heeft ze wel na wat moeite gedronken, toen heeft ze even geslapen, en om 19:30 kwam ze weer dat ze toch nog een beetje wilde, en ze ligt nu weer heerlijk te slapen. om 21:00 ga ik kolven, kijken wat me boobs nu weer gepresteerd hebben hihi @won: ja tis idd een domper dat ik niet weet hoeveel ze nou binne krijgt, ik voed gewoon door tot dat ze zelf loslaat, en als ze niet aangelegt wil worden aan de andere borst laat ik dr lekker ligge tegen me aan, en dan krijgt ze nog eenbeetje bijvoeding @Miracle: dank je wel meis tis een dropje, maar ook echt een dondersteen hoor!
miracle08; pff balen dat je er al zoveel last van heb! gewoon maar rustig aan doen! miracle90; dus toch wel een tervrede meisje? Meiden eventjes Ego! en beetje gek misschien, maar wanneer hadden jullie weer sex na de bevalling? pff ik ben dr al zoo an toe.. maar F. raakt me met geen vinger aan.. echt letterlijk!! Savonds alleen een kus voor het slapen gaan en als hij naar zn werk gaat.. pff en wat mis ik dat zeg!! Als ik ook maar iemand zie knuffelen / zoenen dan wkrijg ik gewoon een jaloers gevoel.. gek.. miss omdat ik het gewoon zooo erg mis... pff xx
ik ga nu maar iets leuks kopen, om me op te vrlijken ik zoek een leuk jurkje.. maar waar hebben ze die?? kon bij de h&m niet slagen..
Honeyy, klinkt bekend Twee weken na de bevalling hadden lief en ik sex ( veeeeeel te vroeg maar ik vloeide toen niet ) vervolgens heeft het 2 en halve maand geduurd voordat hubbie en ik weer sex hadden. Hubje vond het nog een vreemd en raar idee, en dat ondanks we eerder sex hadden gehad vlak na de bevalling. Echt een tip heb ik niet, ga het iig niet opdringen, het komt wanneer het komt.
@honeyy: jaa dat wel, maar met de voeding van half 11 vanavond deed ze weer heel moeilijk..:S Ze wilde gewoon WEER niet.. ik heb nou ook voeidngs bhs maar ze zitten strak, en ik heb eerder nu het idee dat het daardoor komt:S maar de verpleegkundige zei nee er komt gewoon wel voeding hoor, nou ik ga t lekker thuis zonder bh probere, en anders kolf ik gewoon alvast af voor savonds,, begin t egt zat te worde nu ze hapt namelijk wel goed aan, maar na 2x zuige laat ze weer los
He honey ik heb gister bij de h&m een spijkerjurkje gekocht. Verder vond ik ook niet veel leuks. Wij hadden na 5 weken weer sex, 1e paar keer was het wel gevoelig maar niet pijnlijk. Misschien kan je F. een beetje in de stemming brengen? Kaarsjes, muziek, bad ofzo.... Gister heeft moppie een groentehapje op . Ik zei tegen T. ze zal wel 3 lepeltjes eten maar ze at meteen een half potje op. Snapte ook meteen dat ze moest happen en niet zuigen. Mama & papa ook half onder de worteltjes dus mocht meteen wassen. Maar blijkbaar is ze er echt aan toe om iets extra's te hebben. En ohja het toppunt van alles: ze 'gromde' zodra het iets te lang duurde . Ben nu ook begonnen om de voeding te mengen. 5 schepjes HA1 + 1 schepje standaard 2. Probeer dat paar dagen aan te kijken en dan wordt het 4 HA1 + 2 standaard2 etc etc.. Laten we hopen dat haar buikje het allemaal aan kan. Ga nu ff mn mail enzo lezen en straks gaan we een stuk wandelen. Fijn weekend allemaal! Kuss
lt ; al geprobeerd.. gister een nieuw lingerie setje gekocht. (want ben 2 cuppen omhoog gegaan :O) even showen, ooh zegt ie mooi.. draait zich om en slaapt misschien moet ik even geduld hebben? zat ze zelf ook helemaal onder? want dan ben ik wel benieuwt naar een foto ik hoop ook dat haar buikje het aankan.. zo zielig als ze last van de buikjes hebben!! liewfs xx
Won wat vervelend dat het gisternacht niet echt lekker gegaan was met gelani, afgelopen nacht wel weer beter gegaan ??? Mir: jammer dat jullie nog niet naar huis mochten, maar wel fijn dat de borstvoeding nu goed op gang komt Hon: van ritme's heb ik echt nog geen verstand Mir08: ik weet helaas alles van rugpijn af, dus ik weet ook dat het makkelijker gezegd is dan gedaan om rustig aan te doen. Ik kan al sinds 2007 niet plat op mijn rug gaan liggen, echt super vervelend is dat !!! Hopenlijk gaat het snel wat beter met je !!! LT: wat goed zeg dat Jaimy haar worteltjes zo goed op heeft gegeten Vandaag nog lekker gewandeld ??? Hier: vandaag bij prenatal geweest voor de Blije Doos, meteen nog een leuk truitje, fotolijstje en stoelverkleiner gekocht Daarna hadden we nog een borrel van iemand die vandaag zijn eigen zaak opende.. Vanavond even bij mijn ouders lang geweest & ik ben er eindelijk uit wat ik voor geboortebord ga maken in de tuin (en ben daar helemaal blij mee hihi) Mijn mannetje is nu vanavond weer een nachtje als DJ werken... Morgen een heerlijke rustdag saampjes