Hoi, ik begreep dat er op het moment in de babydoos van felicitas een bon zit voor gratis entree bij Sauna de Veluwse Bron. Is er iemand die deze bon gehad heeft en hem niet gebruikt? Zou ik hem dan mogen overnemen? groeten Papapyo
ik heb gisteren de doos gehaald en hier geen bon. Mijn vriendin heeft ook een doos gehaald voor haar zelf en ook zij heeft geen bon. Het valt me wel op trouwens dat de dozen verschillen van inhoud. Ik had veel zwitsalprodukten en zij helemaal niet. Wat zat er in jullie doos ?
Wat gek, hier zaten helemaal geen zwitsal producten erin. Er zat in: bon van de veluwse bron en wat voedingsproducten van nutricia, fruittoetje en nog iets. Verder het kleine potje sudocreme en veel reclame folders en tijdschriften.
ik heb de doos vorige week opgehaald en geen bon van de veluwse bron. er zat etos buikcreme in kleine tube, een tut doekje, een flesje, en een speen. verder veel leesgerei.
Ik had geen bon en ook veel zwitsal producten. Billendoekjes, klein tubetje zinkzalf, billendoekjes doos, twee luiers, een tubetje etos buikcreme, een chicco fles, difrax speen en een vreselijk slabbetje van nestle.