Ik ben opzoek naar zwangerschapsleggings. Gewoon zwarte, geen sport, 7/8 of gewoon tot op de enkel. Nu heb ik er 1 van de H&M en 1 van Kiabi maar beide zitten niet lekker. (zakken af, kriebelende merkjes, gaan in je reet zitten, geven je een camel toe.) Welke hebben jullie en zitten heerlijk en netjes? Heeft iemand ervaring met de Zalando Essentials Maternity leggings?
Ik vind die van de H&M juist heerlijk Ik heb er wel twee van een setje (met een hempje en een wat langer shirt erbij, 25 euro). En echt ze zitten heerlijk. Zijn m'n huiskloffies
Ik heb er 2 van Zalando Essentials maternity, zwart & lang. Ik ben matig enthousiast, de prijs was prima, maar heb maat s/m (normaal maat 38) en ze zakken wel af. Voorderest zitten ze wel lekker, maar blijf wel hijsen. Maar ja, nog geen betere gevonden en ga het nu hier maar mee uitzingen...
Ik heb er 1 van Zalando en ik vind m heerlijk zitten! Juist nu mijn broeken totaal niet lekker meer zitten, zit deze top!
Ik heb er 3 van de H&M, eentje is wat dikker, en vind die echt super fijn zitten! Draag ze de laatste dagen steeds meer, gezien mijn andere zwangerschapskleding steeds minder fijn zit.
Altijd zo lastig als men verschillende ervaringen heeft met 1 merk. Wat is dan de juiste keuze? haha @lovejay , Mamalicious en Noppies zijn wel duur. Hoe is de kwaliteit en pasvorm in vergelijking met bijv H&M?
Het is zeker moeilijk.. Ik heb verschillende geprobeerd..ook van bonprix maar die vind ik niet lekker zitten, zakt af, veel ruimte onder je buik (flubberig) die van mamalicious is inderdaad wat prijziger (geloof 26 euro) die past bij mij heel goed, zit ook mooi en rolt bij mij niet. Het heeft een lederlook glans. Noppies panty 10 of 12 euro geloof ik maar dat is een gewone panty en meer voor een feestje. Is dun.. Ik ben niet zo voorzichtig met pantys dan is het wel een duur grapje. Je kan er ook meerdere bestellen en retourneren welke er niet lekker zitten of goed zijn. daar heb ik een handje van hihi.. Succes met je zoektocht.. Ik hoop dat je gauw een mooie legging mag vinden.
Ik heb ze van de lidl (webshop), draag ze heel veel omdat ze zo lekker zitten en goed blijven zitten... waren niet zo duur denk ik. Het proberen zeker waard in ieder geval
Mamalicous vond ik ook de beste leggings. Je loopt er toch een hele dag in. H&M was vaak ook wel prima. Lidl is naar mijn mening een te dunne stof,al bijna doorzichtig en oogt goedkoop
Ik vind die van mamalicious ook het allerfijnst Heb ook wat goedkopere, maar die zitten zo los bij het kruis, of moet ik steeds ophijsen. Daar heb ik bij de mamalicious legging geen last van.
Camel toe moest lachen om je post. Ik vind die van de h&m juist wel fijn zitten. Wat heb je er qua prijs voor over? Want prijzen variëren nog al en ikzelf bijv. heb geen 25€ over voor een zwangerschapslegging die ik na de zwangerschap toch niet meer draag. Is het een normale winterlegging waar ik een heel seizoen wat aan ga hebben vind ik het een ander verhaal
Bedankt! mamalicious is toch wel favoriet zie ik. Ik zie dat ze 2 soorten hebben. De jersey (95% katoen) , en een andere (81% katoen, 14% viscose) ik gok dat deze iets glanzender/gladder is? Welke hebben jullie? @Nina Sanders , niet echt een budget , mamalicious heeft een set van 2 voor 35 euro, en ik heb een bon voor 5 euro korting. Dus dat is dan 15 euro per legging en dat kan ik accepteren
Volgens mij hebben ze geen gebreide versie. Ik zoek gewone leggings, niet zo'n coole, haha. Ik twijfel tussen de jersey en de versie met 14 procent viscose. Prijs is hetzelfde, plaatje is (lijkt?) hetzelfde.. wat zou het verschil dan zijn?
Ik hou er echt niet van, zou er normaal ook niet mee lopen. Behalve met die lederlook dingen zoals hierboven. Ik heb (dikke) panty’s van de primark. En ja, die zijn echt speciaal voor zwangeren met ondersteuning bij de buik. €4,- dacht ik. En sterker dan die dure die ik van noppies had. Dus dat kan ook nog een tip zijn