Ik vraag me af hoeveel huishoudgeld jullie per maand verbuiken. Ik heb altijd 300 euro gebruikt maar hoe zuinig ik ook doe ik kom er niet meer aan uit. Doe ik het dan verkeerd of is het best wel weinig? Ik ga altijd gewoon naar de aldi enzo niet naar de AH
Oef met 300 kom ik ook niet uit, ik gebruik aan boodschappen 150,00/175,00 per week, hier zit dan ook hondenvoer bij, wasmiddelen, shampoo, tandpasta, gel zulke dingetjes.
eigenlijk reken ik het helemaal niet uit, heel fout. vaak aan het eind van de maand, denken wij echt: " waar is al de geld gebleven", het is misschien slim om het te gaan noteren wat en wanneer we het uitgeven, maar ik weet wel dat we zeker zo'n 400 euro p/m uitgeven(zeker 100 Euro p/w) en wij zijn met z'n tweeen.
Hier ongeveer 400 per maand, maar daar betalen we ook veel van. Komen niet elke maand uit, maar komt toch wel in de richting.
Pff hoe doe ik het dan? Wij besteden 80 euro per week aan boodschappen. En dan hebben we nog 3 katten ook! Dan tel ik benzine geld enzo niet mee.
Hier is al eens een topic over geweest, maar wij proberen nu hooguit 60.00 per week. Eerder hadden we ook wel 100.00 per week, maar aan het eind denk je idd, waar is al het geld gebleven.
200 euro in de maand met 3 kinderen en 2 volwassenen. Inclusief kleding, cadeaus enzovoorts. We hebben het ook voor 120 euro gedaan. Dit ging ook. Krap, maar ja... Eigenlijk moeten we daar weer naar toe, 200 euro is erg ruim. Groetjes, Didier
alleen voor boodschappen 30 euro per week (2pers) geen huisdieren nou ja 2 vissen maar die kosten niks. En voor de rest vooral huis en C merk. komt nog benzine/verjaardagen/uit eten bij.
wat voor een weize lessen heb je voor mij/ ons? Ik vind het knap 200 euro per maand dat il ik ook is dit inc luiers enzo
alleen boodschappen 60 per maand pampers alleen in de aanbieding 3halen=2 betalen dieren en bentzine en gsm enzo niet meegeteld alles bij de aldi en wat ze daar niet hebben bij de jumbo dat geld pinnen kom je tekort dan heb je pech!
Zo dan moet ik eens die bankschroeven gaan aandraaien Nee hoor, want we redden het prima met die uitgaven. Mijn mannetje neem iedere dag naar zijn werk al een heel brood mee, 2 pakken beleg, drinken en wat tussendoor..doe veel lichamelijk zwaar werk en veel buiten..dus ga hem nu niet op een halfje brood zetten De kleine krijg dagelijks een tussendoortje, fruit en drinken mee naar school. Dan moet er 's morgens en tussen de middag worden gegeten..brood of cornflakes. Dan elke dag je vlees, groenten en aardappels, drinken, toetje, senseopadsm koekjes of iets lekkers, wcpapier enz enz...dus ik red het niet onder de 100,00. Kijk als je b.v. maar 75,00 per week uit te geven heb is het niet anders, maar ik haal ook graag een lekker stukje vlees bij de slager, of even naar de bakker voor lekker brood. En de hond heb Royal Canin voor voer, ook niet echt goedkoop
Tips: Boodschappenlijstje maken 1x in de week alle boodschappen halen reclame vlees en dan invriezen aanbiedingen volgen lidl/aldi krijgen steeds meer producten en goed ook nog Huismerk Fruit/groente van de markt einde van de dag is alles goedkoper (maar dat eten wij hier eigenlijk niet maar las de tip ergens) Jezelf een budget geven dat geld pinnen en je daar aan houden Er voor jezelf een spelletje van maken om binnen dat budget te blijven als het lukt dan werkt het ook nog motiverend voor jezelf. Als het niet luks dan een paar weken de kassabonnen bewaren en kijken waar het mis gaat.