Mijn moeder vroeg me laatst wat ik voor mijn verjaardag wilde hebben.. pff moeilijk! Ik heb geen speciale wensen, maar iets leuks/handigs/waardevols krijgen is natuurlijk altijd leuk! Ik kan alleen echt even nergens op komen.. heeft iemand nog leuke ideeen? Ik weet dat t lastig is zonder de persoon te kennen, maar toch
Je kunt mij altijd blij maken met een kappersbon, voor mensen die me niet goed kennen. Aan mensen die me wel goed kennen vraag ik een uitje. Met mn moeder ge ik shoppen en krijg ik wat kleding van haar. Zij weet dondersgoed dat ik vrij weinig voor mezelf koop, want zoon moet eerst. Van mn zus en broer krijg ik een concertticket waar we met zn drieen heen gaan. Van mn vriendin een kaartje voor een feestje voor ons samen.
Ik heb altijd een lijstje met dingen die ik wel wil maar niet persee nu. Daarop staat nu; Boeken Dvds Douwes experts capuchinno kopjes Letter J voor aan mn armband Harry potter sokken Kleine ovenschaal rond Voor mn verjaardag vraag ik daar dan dingen van. En als ik weer iets zie of bedenk wat ik leuk vind dan zet ik het op mn lijstje. Zeer handig en zo heb ik altijd wat te vragen
Waar je mij blij mee kunt maken en waar ik nu aan denk; Boeken Kookboeken Bloemen Wijn Sieraden, horloge Cadeaubon Producten van Rituals, Lush Luchtje Make-up Sportkleding Keukenspullen Portemonnee Uitje, zoals een high-tea
Boeken Rituals Luchtje Horloge Tas van zusss of shabbies Massagebon Sierraad Ik heb een lijstje in mijn telefoon en als ik iets zie zet ik het daar in, altijd handig met de feestdagen en mijn verjaardag.
Mij kan je altijd blij maken met een douglas bon, etentje of uitje. Wanneer mensen weinig te spenderen hebben, weet iedereen die mij kent dat je mij met chocola of chocoladetaart heel blij maakt. Ik zit altijd precies zo hoor, heel lastig om iets te moeten bedenken voor jezelf.
(Kook)Boeken Sierraden Cadeaubon kapper, sportkledingzaak, bloemenwinkel, massage oid Parfum, nagellak, make-up Wax melts Accessoires voor in huis
Ik heb dit jaar Toms (zomerschoenen) gekregen voor mijn verjaardag. En hetzelfde paar zat er voir mijn dochter bij. Moet je van houden natuurlijk, maar ik vind het erg leuk en het zijn superschoenen.
Ik wil dit jaar een ring met de namen van mijn kinderen via de site mamakado. Verder vind ik uitjes erg leuk. Ik ga altijd een weekendje weg met mijn vriendin en dat is ons verjaardagscadeau. Met mijn schoonzusje altijd een saunabon en verder uitjes als een high tea, uit eten, bioscoop enz. Ik hoef geen spullen, heb al genoeg maar ik maak graag mooie nieuwe herinneringen aan.