Hoi hoi, Heeft iemand toevallig nog een speelkleed over die je in de woonkamer op de grond kan leggen? Mijn dochtertje begint heel langzaam aan kruipbewegingen te maken Als ik op marktplaats of Prenatal kijk kom ik uit bij ronde kleden met een boog en boxkleden.
Heb geen kleed voor je, maar misschien een tip. Ikzelf heb een tapijt bij ikea gekocht, gewoon een 'vloerkleed' Mijn vriendin heeft een leuk tapijt van leen bakker. Is niet speciaal voor ukkies,maar wel praktisch om lekker op te spelen enzo Ik heb t idee dat je kleine hierop veel meer grip heeft en makkelijker leert kruipen,want verschuift nauwelijks en is wat stroever
En wat voor vloerkleed dan? Ik heb zelf in huis een hoogpollige liggen, maar dat lijkt me niet geschikt (langharig)
Ik heb ook geen kleed voor je. Maar wat ik heb gekocht voor mn rollende dochter zijn van die foam tegels die je aan elkaar kunt maken. Heb 2 setjes gekocht bij intertoys. Ideaal!