Wie heeft er een leuk stapeltje liggen? voor een meisje en voor nu deze tijd. 74 zal dan al wat voor de zomer zijn. Ze gaat nu naar maatje 68. Wel in goede staat! geen afdankertjes! wil er een vergoeding voor geven. Hoop dat er iemand nog wat leuks heeft liggen
Ik heb een klein pakketje in maat 74: - Spijkerjurkje / overgooier (H&M) - Gestreepte romper (Hema) - Groen (polo)truitje (Benetton) - Oranje rokje met bloemetjes (Prenatal) Voor de 4 kledingstukken samen vraag ik 6 euro, de kleding is evt. ook los te koop. Stuur me maar een pb als je interesse hebt.
heb nog leuke kleertjes Vanalles wat Nieuw of zo goed als nieuw uit rookvrij huis Marktplaats.nl - Advertenties van Bianca uit Zeewolde
Hoi, ik heb ook nog heel veel: Mag per stuk, mag zelf samengesteld, kijk maar wat je wilt. Ook rookvrij en diervrij huis. Alles heel kort gedragen en ziet er dus ook goed uit. http://www.zwangerschapspagina.nl/members/21331-albums620-picture30846.jpg http://www.zwangerschapspagina.nl/members/21331-albums620-picture30845.jpg http://www.zwangerschapspagina.nl/members/21331-albums620-picture30844.jpg http://www.zwangerschapspagina.nl/members/21331-albums620-picture30843.jpg P1982 even zo, want ik heb jou per mail heel veel foto's van kleertjes gestuurd, maar je reageert nergens meer op ( tenminste ik ontvang niets), heb je nog interesse in iets?
ik heb een aantal dingen op mp staan misschien zit er wa voor je tussen allemaal kleine prijsjes en diverse maten ook maat 68 en 74
Even off-topic... ik denk niet dat je nog wat van haar hoort. Ik heb al 2x moeite gedaan om p1982 (extra) foto's te sturen van meisjeskleding omdat ze daar om vroeg. Vervolgens heb ik niets meer van haar gehoord, niet eens een bedankje voor de moeite die ik had gedaan. Blijkbaar kan ze niet eens de beleefdheid / moeite opbrengen om op e-mails te reageren als ze geen interesse meer heeft.
meiden internet was afgesloten en alle mails die in die tussentijds verstuurd zijn zijn niet ontvangen en komen ook niet binnen, ben dus heel veel mail kwijt. kan er niks aan doen
Excuses aanvaard Maar kijk eens in mijn album daar staan nu alle foto's. Zeg maar waar je interesse in hebt. Pakketjes, los alles is mogelijk.
Kijk eens bij mijn advertenties, mischien zit er iets tussen Marktplaats.nl - Advertenties van Daamen uit Susteren