Ah, ik heb een heel smal model gekregen van een mede-novembermama en die is echt heel smal. Misschien hebben ze een smalle lijn voor jongens ofzo? Geen idee..
Name it wisselt niet alle modellen zijn smal, ze hebben ook slim fit en dat past dochter goed. Noppies valt ook mooi smal. Mexx valt ook mooi. En esprit, maar dat valt dan weer erg lang.
Name-it valt ook erg smal! Mijn zoontje heeft van spijkerbroekjes H&M nog maatje 68 maar van Name-it dus al wel 74 en die vallen echt smal, ook qua pijp! Zijn nog stoere broekjes ook en idd rond de 17 euro a 20 euro.
Noppies valt echt supergoed. Zijn misschien ietsje duurder maar koop ze altijd iets langer kan je ze eerst leuk omslaan en kwaliteit vind ik zelf super. BFC is te breed voor mn zoontje vallen echt groot.Hij is ook echt heeeel smalletjes gebouwd echt een popje.
voor mijn zoontje koop ik alleen nog maar name it,die vallen echt super smalik weet alleen niet of dat ook voor meisjes is..
Ik heb voor mijn (ook smalle) dochtertje een skinny jeans bij de H&M gekocht: superhip, superschattig en het zit als gegoten! Het is meer een soort legginkje met jeans-stiksel hoor dus weet niet of je dat zoekt en of ze het in jouw maat hebben maar ik vind het een aanrader!
Mijn dochter is ook erg smal en lang, alles broeken zakken van haar billen, en bij haar zaten die van de hema goed, omdat er knoopsgaten elastiek in zit en ik werkte op een gegeven moment met bretels, is ook een idee. Wat ik nu ook vaak doen bij te brede rokjes (kan ook bij broekjes) is rimpelelastiek achterin naaien. mijn dochter is nu 4, en wil geen broeken meer aan, (en je hebt zulke leuke broeken) alleen jurken en rokjes, is wel praktisch voor smalle meisjesalleen niet alles valt even mooi.
Ik breek even in, heb ook een lang smal meisje, en die skinny van H&M zat inderdaad perfect maar ze is eruit. En nu kan ik ze dus niet meer vinden daar.... Durf niet zo goed via mp te kopen maar er zijn toch ook online tweedehands kledingwinkeltjes met thuiswinkelwaarborg? Verder draagt mijn dochter de leggings van name it nu als broekje, dus paar maten groter. Bijv. ze heeft maat 62, en heeft legging 74 aan. Shirts van name it zijn vaak echt te kort bij haar buik. Heb jij ook dat jurkjes raar zitten omdat ze te kort zijn?
ik heb er pas wat bij de c&a weggehaald ze zijn allemaal 14,95 per stuk en vallen mooi smal en niet flubberig... zitten perfect...
Kijk dan wel goed naar het model. Ik heb er pas 2 gekocht en de ene past goed en staat mooi. Maar de andere is veel te wijd. Gelukkig kan hij ook als korter model, dus ze kan hem wel aan als ze groter is. Maar nu heeft ze er niets aan.
Bij Bertus hebben ze het merk Bakkeboe, daar hebben wij een stoere meisjesspijkerbroekje gekocht met knoopsgatelastiek, zit perfect, omdat hij niet zo stug is. Bakkeboe heeft erg leuke spijkerbroekjes en die kosten rond de 10 euro. Verder hebben wij veel afzakbroeken. Mt 74 zit vaak wel goed, maar daarvan zijn de pijpen echt te kort. Mt 80 verzuipt ze vaak in, zowel in de lengte als in de breedte....... Die Bakkeboe spijkerbroek zit goed en ook een HEMA-broekje met touwtje zit goed. Eigenlijk is het probleem begonnen toen ze ging staan LOL