Hier is het gaspitje kapot. Ik wou hem aandoen met de automatische ontsteking, maar dat ging niet. Daarna geprobeerd met een aansteker maar meer dan de 2 vlammetjes waar de aansteker zat krijg ik niet aan. Dus ik had het opgegeven en ben gaan koken op de andere pitjes. Nu zie ik ineens wazig. Alsof er een laag voor mijn ogen zit (niet overal, gedeeltelijk). Ik woon op kamers en het gasstel is niet van mij maar van de verhuurder. Iemand een idee wat het kan zijn? Kan het geen koolmonooxide zijn? Heb alles al open gezet en alle pitjes uit.
Geen verstand van maar als ik google bij koolmonoxide vergiftiging komt wazig zien wel voor bij de symptomen dus ik zou het even goed in de gaten houden en alles goed luchten idd.
Ja ik krijg ook steeds hoofdpijn binnen, als ik even buiten ga staan dan trekt alles gelijdelijk weg. Voor zover kan staat alles nu open.
De verhuurder bellen, laat die maar eerst eens testen of er teveel koolmonoxide in je huisje zit. En tot die tijd zou ik er niet meer heen gaan, erg gevaarlijk, voor hetzelfde geval val je in slaap. Vervelend hoor, misschien heeft nog een buurvrouw ofzo een koolmonoxide-melder in huis die je bij jou even kunt testen (koolmonoxide zakt omlaag, dus dat moet je niet hoog meten trouwens).
Zou een koolmonoxide melder halen. Daarmee moet je geen risico's lopen. Nu kan je aan de bel trekken. Je bent wakker en voelt je niet lekker, maar als je slaapt......
Het gaat al beter. Heb waarschijnlijk te lang met mijn hoofd boven het gas gehangen om dat ding aan de praat te krijgen. De huurbaas heeft overigens het pitje weer gemaakt. 1 van de medebewoners heeft er troep in laten vallen en niet schoongemaakt. Vandaar dat hij niet wou branden. Maar ik hou het in de gaten.
Koolmonoxide komt vrij bij onvolledige verbranding. (Dus als het wel brandt, maar er niet genoeg zuurstof in de lucht zit.) Dat lijkt me nu niet het geval. Van het gas zelf kun je inderdaad ook niet lekker worden. Goed luchten dus! Bij twijfel de brandweer bellen om het even te laten doormeten.