Hoi dames, ik dacht te zien dat er nog geen topic is voor als je in de volgende ronde terecht komt, dus ongesteld bent en misschien ook redelijk telleurgesteld of verdrietig. Wat doen jullie om de telleurstelling tegen te gaan en jezelf weer een beetje op te vrolijken? Ik denk dat ik maar lekker wat alcohol insla en een pakje sigaretten koop en een dikke osseworst. Probeer ook mezelf te herinneren aan het feit dat ik als mama stukken minder vrij zal zijn en daar nu dus dan maar extra van moet genieten. Ben benieuwd naar wat jullie doen of deden!
Ik probeer mezelf voor te houden dat het dan misschien volgende maand wel raak is. En dat er iedere maand weer een beetje meer kans is.
Ik vrolijk me op door de gedachte dat mn lichaam in ieder geval goed werkt! Tot nu toe gelijk een regelmatige cyclus! Ik heb er dus (nog) vertrouwen in dat het dan wel een volgende ronde gaat lukken!
Hoi Chai! Ben maar even aan het kijken naar je berichten Zoals je weet ben ik niet echt aan het 'proberen'.. maar ik geniet dan even extra van een broodje filet americain.. of van een wijntje idd, of lekker veel cola! haha. Bij mij voelde het deze maand heel verdrietig, maar een dag later ook wel weer een beetje een opluchting... om meerdere redenen.. maar omdat de timing ook met mijn onderneming niet zo handig zou zijn.. dat is trouwens de minst geldige reden hoor.. Maar speelt ook een beetje mee. En vanwege mijn vriend natuurlijk!! Maar dat spreekt voor zich.. maar die opluchting voel jij niet.. en anderen ook niet die écht zwanger proberen te worden..
Pakje sigaretten heb ik niet gekocht en ookgeen alcohol maar ben wel ff lekker gaan snuffelen bij de baby hoek in een winkel haha.. dat deed me ook wel goed! @mysore, het lijkt me voor jou nog moeilijker om jezelf op te vrolijken aangezien je vriend er zelf nogniet aan mee wil doen. Toen ik in die situatie zat kon ik soms wel janken, ook voelde ik me heel eenzaam en alleen toen. Liefs
hee chai.. haha we wisselen maar van onderwerp Nou het valt wel mee.. uiteindelijk weet ik dat mijn vriend er niet gelukkig mee zal zijn als ik op deze manier zwanger word.. Maar zoals afgelopen maand dan dan ben ik ineens zoooo verdrietig! Ik heb mezelf thuis afgezonderd.. heb ook niet eens de telefoon opgenomen! Maar een dag later zag ik het positieve er ook wel weer van in tenslotte zal zijn vader mij zeeeeeeeker niet accepteren als ik zwanger ben!! áls hij mij ooit al accepteert. Want dat is denk ik het grootste verdriet.. dat ik mijn vriend waarschijnlijk kwijt raak. Een kindje van de man van wie je houdt is toch het allermooiste wat er is?? Niet dat ik dus zwanger wil worden nu om hem te kunnen houden.. Zo is het niet.. maar het spookt wel door mijn hoofd ja.. Soms is een hele berg chocola trouwens ook wel erg lekker om je even te laten gaan, hoor of stroopwafelijs... zoooooo lekker!!!!
als ik dat doe dan wordt ik er alleen maar sneuer van, zeker als ze dan naar je toe komen, kan ik u helpen, bah , of andere mensen zie lopen met een dikke buik, dan kan ik op dat moment echt ter plekken gaan staan te janken.... meestal doe ik me dan te goed door, chocola en een avondje goed doorzakken... nu afwachten en hopen... ( probeer ondertussen wat kg kwijt te raken en chocola helpt daar niet echt bij)
Ik doe het ook alleen in winkels waar ze niet komen bemoeien haha.. Ik zou daar zoizo niet van zwanger ofniet. Dikke buiken tjah, er zit hier een verloskundige praktijk op de hoek dus ik zie wel 30 zwangere per dag rondlope ofzo hier. Eerst vond ik dit wel moeilijk toen ik hier net woonde maar ben er zo aangewent, en ik probeer aan de nadelen te denken van zoeen enorm dikke buik dat helpt ook. LOL
Je kan jezelf ook verwennen op een biosje.. net díe film die je echt wilde zien! Schijt of je alleen gaat of niet!! gaan met die banaan!! Maar in de pauze moet je je dan natuurlijk niet laten verleiden door al die lekker hapjes...
hier weet t vriendje al welke dag mijn NOD is en hij slaat meestal al stiekem chocola en rose voor me in. ook al is het altijd op een dinsdag. en moet zeggen dat dat wel heel lief is, om weer even herinnerd te worden aan hoe fijn we t met z'n 2en hebben en dat we lam kunnen gaan omdat er geen kleine boven op ons ligt te wachten.
IS het heel cliche als ik zeg dat een hoop chocolade, een kruik (i.v.m. hevige kramp) en een romontische komedie mijn recept is om de menstruatie een beetje fasornlijk door te komen?
Helemaal niet!! Haha Klinkt perfect.. alleen had ik gekozen voor een goede actiethriller met een bak stroopwafelijs
Tja dat is ook een goede combi. Alleen ik ben op het toppunt van mijn hormonen vooral blij met zo'n romantische komedie omdat ik dan zo'n thriller niet echt aankan...
ohja dat schoot me te binnen, ik krijg dan ontzettende zin om me goed vol te proppen bij de macdonalds, ( alleen de hamburgers de friet mogen ze houden en een macflurry toe)
het is bij mij altijd een potje janken en dan weer met volle moed er tegenaan en als ik al die schattige baby's/kinderen zie, dan weten we, waar we het voor doen! liefs,