Gezonde voeding

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Babs1977, Oct 17, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babs1977

    Babs1977 Bekend lid

    May 14, 2007
    646
    0
    0
    Heerlen
    Ik heb even een voedingsvraag. Ben onder behandeling bij de gyn en kan dit soort vragen niet altijd stellen omdat ze daar soms erg zakelijk zijn. Maar ik maak me een beetje zorgen om mijn eetpatroon. De 1e paar weken ben ik erg misselijk geweest en at ik heel erg slecht en weinig.
    Ik ben nu inmiddels 30 weken zwanger en zo'n 9 a 10 kilo aangekomen. Was voor mijn zwangerschap altijd erg slank en tenger gebouwd.
    Dit is zo'n beetje wat ik eet over de hele dag:
    kom muesli met biogarde
    gezonde koek (evergreen o.i.d.)
    2 bruine boterhammen, bouillonnetje en glas chocolademelk
    2-3 stuks fruit
    soms wat lekkers, chocola of lekker koekje o.i.d.
    En dan zoals gisteravond een klein stukje kipfilet en 2 happen hutspot en de rest van de avond dus niks meer gegeten. Ben 's avonds nog erg vaak misselijk en dan staat het avondeten me erg tegen dus 's avonds eet ik eruuuug weinig. Nu is mijn vraag. Zou dit veel kwaad kunnen voor het kindje? En wat ik overdag eet is dat wel voldoende? Ik snap dat het beter is om 's avonds een goede gezonde volwaardige maaltijd te eten maar het staat me soms zo tegen en krijg het dan echt niet weg.
    Kunnen jullie mij advies geven?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hi Babs,

    Je kindje zorgt heel goed voor zichzelf dus die pakt wat hij of zij pakken kan daar hoef je je geen zorgen over te maken. Probeer gespreid over de dag kleine hoeveelheden te eten dan komt het goed. Denk aan je vitamnientjes. Waarschijnlijk word je eetlust later wel wat beter.

    Imke
     

Share This Page