Leah. Mooie klank, past goed bij een kind maar ook bij een volwassen vrouw. Jinthe/yenthe enzo zijn van die echte modenamen. Hoor je nu ineen heel veel maar eigenlijk vind ik het niks. Niet geitenwollensok. Maar gewoon niksig en saai.
Ik vind Jinthe mooi klinken, maar wel echt geschreven als Yinthe. Met een J vind ik het niet zo mooi staan. Dus in dat geval zou ik voor Leah kiezen.
Ik twijfelde maar heb Leah gestemd. Wel zou ik het schrijven als Leya of Leyah. Dit omdat Leah mij doet denken aan de Bijbelse Leah. Zij was duidelijk minder mooi dan Rachel en tweede keuze van Jacob... Die associatie vind ik wat minder maar zou ik minder hebben bij een originele schrijfwijze. Jinthe zou ik schrijven met Y. Succes!
Jinthe is vorig jaar maar 93 keer gegeven en Leah 84 keer, dus dat verschil is niet zo groot.... Verschilt misschien per regio, maar hier hoor ik Jinthe helemaal niet veel (hele enkele keer) dus verbaas me altijd als mensen zeggen dat het zoooo populair is. Jinthe/Jenthe staat hier ook hoog op het lijstje. Leah is niet zo mijn smaak, maar opzich ook geen gekke naam
Gestemd op Leah, mooi en klassiek. Maar wel een naam die gevoelig is om verkeerd uitgesproken te worden. Want zeggen jullie (TS) bijvoorbeeld Lie-ja of Lé-ja?
Leah ( uitspraak liea) Mooie vrouwelijke naam voor lief pittig meisje. Jinthe vind ik ook mooi maar minder pittig, minder persoonlijkheid.
Ik spreek het uit als Lee-ja (niet eens bij stilgestaan dat het ook anders kan haha) hoe spreken jullie de naam dan uit?
Leah, alhoewel ik dat ook niet echt een mooie naam vind. Maar Jinthe doet mij teveel denken aan oude vrouwtjes, het is hier in de omgeving echt een oude naam: Jante, Jinne, Jinthe. Neh, vind het niet mooi.
Jinthe vind ik niet zo leuk. Namen eindigen op "the" zoals Jinthe en Benthe zijn niet mijn ding. Denk niet gelijk: "goh, mooie naam". Gewoon "een" naam... Leah vind ik veel leuker.