Hey Meiden Heb een vraagje hang nu al een tijdje boven de wc en nu ik erop let enige wat ik spuug is een gif geel waterige bedoeling is niet echt fris maar begin mij beetje zorgen te maken want gif kleur kan toch nooit echt goed zijn? dankjewel alvast
is waarschijnlijk gal ik heb het ook alleen maar gespuugt bij mijn dochtertje het stinkt ook heel erg nog erger dan gewoon overgeven komt omdat je dan niks meer in je maag hebt
Gal is heel bitter, daar kan je het aan herkennen! Maar gal spugen is niet goed, dan is je maag dus al helemaal leeg. Als het aanhuodt, zou ik een dokter bellen.
Bedankt dames ja ik zal eerst proberen maar wat meer te eten en meteen met opstaan anders zal dokter bellen dankje wel teminste nu weet ik wat kan zijn is grote gerust stelling groetjes
Dat is gal inderdaad.. Je kunt 's avonds ook alvast iets voedzaams op je nachtkastje leggen, zoals een plak ontbijtkoek, of een boterham.. Zodat je eerst eet, voordat je in beweging komt. Dat helpt het soms ook (gedeeltelijk) voorkomen.
Zal inderdaad gal zijn. Meestal doet het veel pijn om gal te spugen. Dan kun je beter even iets eten, dan heb je wat om er weer uit te gooien. Ook al weet je dat het er weer uitkomt, ik zou het toch doen. Het blijft onprettig, maar is beter dan gal spugen.
Is inderdaad gal en is idd pijnlijk om over te geven. Wat je kan doen is dan water drinken tijdens het spugen. Ook al weet je dat het er weer direct uitkomt, het spuugt wel makkelijker (en beter water of ander drinken dan vast voedsel, want dat spuugt niet zo heel makkelijk). Sterkte met het overgeven!
hey meid hier precies het zelfde! kon vorrige keer de wc niet meer halen (sorry voor het vieze praatje hoor!) en stond in de badkamer, bad was enige optie, vriend zei.. tlijkt wel sinas! whaaha nou lekker vies dus, maar hier precies hetzelfde
Ik heb ook wel gal gespuugd, maar dat was bij een soort van Meniere-aanval.. Als ik dacht te moeten gaan spugen dronk ik bij voorbaat al een beker water leeg.. om iets te spugen te hebben en t gal te verdunnen.. Tis ook slecht voor je slokdarm..
Dank jullie wel dames. ik zal dat maar proberen het water lijkt mij een goed idee en boterham eten ook.Anders moet ik aan de medecijnen van de VK en zit daar niet op te wachten.Maar klinkt mischien een beetje lullig maar vind gerustelling dat ik niet de enige ben.Gelukkig ervaar ik geen pijn bij het spugen het is (hopelijk was) een routine iedere ochtend geworden. heel erg bedankt allemaal liefs,